Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit bántott eddig a gárda?

Kit bántott eddig a gárda?

Figyelt kérdés

Kinek akadtak személyes problémái és nem hallot és bizonyíthatatlan elmondásokra épűlő problémái!


Várom azokat akik annyira félnek!


2009. aug. 30. 13:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez roppant érdekes, mert az elmúlt egy hónapban csak iskolával kapcsolatos kérdésekre válaszoltam ezen kívül:) de azt hiszem, most itt abba is hagyom...ahogy írták itt előttem, majd meglátjátok, hova fog jutni az ország.
2009. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
53%

Nem fogjátok fel egyszerűen agyilag hogy nem az utálja csak a gárdát aki fél? én már komolyan nemtudom hányadjára irjam le hogy törvénytisztelő állampolgár vagyok és mióta dolgozom, de nem értitek meg. Ne te döntsd már el ellentmondást nem tűrűen hogy márpedig annak van félnivalója aki fél. elmentek ti a búsba de komolyan.

A rendőrségnek mi köze a gárdához? hogy jön ide a kettő? a rendőrsséget az állam tartja fennt, ő müködteti. Ti meg megalapitottak egy neonáci szervezetet és összehasonltják magatokat a rendőrséggel meg a honvédséggel? na ne má.

Komolyan nem vagytok normálisak zért állnak úgy hozzátok ahogy. Az erőszakosságtoktól meg külön feláll a szőr mindehol ahol van,

2009. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
25%

Hát ha te ennyire cigány gyülőlő vagy akkor inkább semmilyen kérdsére ne válaszolj mert nem tudsz elfogulatlan lenni.

Az hogy ne mszimpatizálok a gárdával nem ugyanazt jelenti hogy utálom. De ha utálnám is magánügyem lenne és nem győzőgetnék meg embereket hogy ők is utálják. A gárdisták meg állandóan toboroznak és sértegetnek azzal hogy akkor nem vagyok magyar. Tudod mit, akkor ti meg neonáci masírozó, egyenruhás kis köcsögök vagytok és nem kéreek belőletek egy morzsányit sem, a védelmetek nélkül eddig is megélt a magyar.

2009. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 73%-os buzgó írogató! Úgy k.rva könnyű kiállni a cigányok mellett, hogy mint közölted beléd még sosem kötöttek mert nem jársz olyan helyekre. Majd amikor fényes nappal délután fél 2-kor egy iskola mellett akarnak kirabolni úgy, hogy 3-an körbeállnak a "rendőr vagyok mutasd az irataid" dumával, majd akkor védd őket ilyen bőszen! A fotelból nagyon könnyű okosnak lenni kedves "békés többség"! Meg nehogy már te döntsd el hogy válaszolhat-e a kérdésre vagy nem..


Na de, hogy a kérdésre is válaszoljak. Vajon miért fújolnak a cigányok annyira a Gárda és a Jobbik ellen? Talán mert ők kimondják, hogy van cigánybűnözés (hihetetlen hogy itt is aláhúzza pirossal mintha nem létezne ilyen fogalom) és valaki meg akarja fékezni őket?

A Gárda pedig még azokat se bántja akik megérdemelnék.

2009. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
24%

engem te ne kedvesezzél le.

Volt már hogy cigány akarta lehúzni róla a gyűrűmet 13 kerben az aluljáróban, de volt már olyan mikor betörtek a lakásunkba és hófehér volt az illető.

Ettől függetlenül nem általánosítok, az utcánka többgenerációs cigányok élnek szegkovácsként évtizedek óta és sosem volt velük baj.Nekik miért kell félni a gárdától? mert a gárdista nem azt fogja nézni ha mondjuk az utcán "rendet" tart éppen hogy az most tisztességes cigány-e vagy nem. Hanem csak azt hogy cigány és innentől már gyanús is. Ők nem emberek? nem tisztességes adófizető állampolgárok? Ugyanúgy félni való van a fehér bünözőktől, mint a cigányoktól, csak ezek a vérmagyarok azokat nem emlegetik, ezért rasszisták.(többeközt). hadd ne említgessek a magyar sajtóban is leközölt fehér bünözőket azok is milyen undormány dolgokra képesek.

Nekem ugyanannyi félni valóm van a cigányoktól mint a nem cigányoktól. És ezt bennem a gárda nem tudja megoldani, sőőt. Én még egy gárdistát sem láttam pl 13 ker. aluljáróban ( ott megyek esténként haza) rendet fentartani, de itt ahol én lakom és van cigánysor ahol vannak minden félék ott sem. Most akkor miről beszélünk? engem ne szavakkal védjen meg valaki, ha látom majd énis hogy valóban tesznek, megváltozik a véleményem, Eddig csak dumát halottam.

2009. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Szóval összefoglalnám.


Nem vagyok gárda tag és nem vagyok hagyományos tanár sem . ( zenét oktatok)

Elnézést ha valakit felzaklattam a kérdésemmel de ha az ember meg akar valamit érteni két álláspontról úgy hogy ő érvel de nem érintett akkor nem lehet a provokatív kérdésektől eltekinteni. Sajnos megérdemeljük azt hogy itt tartunk, és azon sem csodálkoznék ha nem hallanék magyar szót 30-40 év múlva a Kárát medencében.

Bennünket még a baj sem ránt már össze, és olyan dolgok miatt ragadtatjuk magunkat személyeskedésre ami miatt a hangunknak sem szabadna változni.

Aki védi a gárdát az túl misztifikálja és ő maga sem érzi hogy mennyire ott van a politika a háta mögött! Aki meg ellene van annak teljesen mindegy hogy van e vagy nincs mert a személyes kapcsolata nem lehetne ok a félelemre. Az hogy mit fognak vagy nem fognak csinálni a jövőben a pártolóknak hiú reményeket ad egy álomhoz, akin pedig ellenzi egy ideológiát varázsol hogy lehessen valami baja az új radikális vonallal.


Még egyszer elnézést ha valakit felzaklattam és hogy néhány hibát vétettem az írásokban de rengeteget kellet írnom és nem sok időm volt az ellenőrzésre.

2009. aug. 30. 16:13
 37/52 anonim ***** válasza:
30%

Én nem vagyok ellene, az hogy mellette miért nem vagyok, mert nem tettek semmit. Mint leírtam csak duma.

nekem ez az összefoglalásom

2009. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
75%

Na akkor mégegyszer...

KEDVES 73%-os válaszoló! Eddig sajnos a "Tisztelt"-re nem adtál okot, tehát marad a kedves. De ha neked az jobban fekszik akkor maradhatunk a "Szevasz b.zd meg"-nél is!

Mielőtt valaki rám fogná, nem vagyok gárdista és nem is leszek az mert igaz hogy nagyrészt mindenben egyetértek velük de nem mindent tudnék belőle betartani mint tag.

Valóban van félnivalónk a nem cigányoktól is ezt belátom, de azokkal szemben meg van az esélyed, hogy megvdédd magad. Sajnos én már azoktól a cigányoktól (vagy cigánygyerekektől) is félek akiket fél kézzel leütnék, mert minimum kés van nála, de rosszabb esetben egy teljes fegyverarzenál meg persze két lépésre állnak a tezsvírek.. Nem azt mondtam hogy a Gárda a mindent megoldó messiás, de ezekben az ügyekben igenis tehet határozott lépéseket amik pont hogy elősegítenék a becsületes cigányok beilleszkedését mert ha a bűnözőket megtorolják az emberek kevésbé fognak félni a cigányoktól és nem lesz ennyi előítélet. Én többek közt emiatt is szeretném ha a Gárda továbbra is működne.

2009. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
36%

"A nagy gárdautálókat hadd kérdzzem már meg, hogy a Magyar Rendőrség mit csinál? Egy semmittelen banda."


Tavaly az év első 8 hónapjában pl. a 110 ismeretlen tettes ellen emberölési ügyben indult nyomozásból 102-t eredményesen lezárt, ami 92%-os felderítési arány.


A súlyos testi sértéseknél 3060-ból 2301 ügyet oldottak meg, ami 75,2% felderítési arány.


A rablásoknál 2002 ügyből 1157-et oldottak meg, ami 57,8%.


Hány bűnügyet oldott meg a Gárda? Tudom, múltkor kihívták a mentőket egy rosszullett öreghez. Meg tavasszal irtottak parlagfüvet is. De biztos, hogy csak ők védik a lakosságot a bűnözéstől, míg a rendőrség "semmittevő"?

2009. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
78%
Ja persze. És amikor a cigányok félemlítenek meg falvakat, rabolnak ki, késelnek meg magyarokat, akkor a rendőrök hol vannak? Engem nem a mondvacsinált statisztika érdekel hanem a valós tények és tapasztalatok...
2009. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!