Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lesz jó, ha külföldiek...

Miért lesz jó, ha külföldiek vásárolnak földet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én ezt teljesen nem értem, miért lesz jó.

Én is paraszt vagyok kb 100 hektár körüli. Ha itt a faluban lesz föld eladó akkor a külföldiek fogják majd ,megvenni akkor majd minket lehetetlenítenek el.

100 hektár föld kb 100 millió Ft. Ezt egy külföldi akár ki, zsidó, olasz, holland stb zsebből ki fogja fizetni.


2012. nov. 1. 19:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
18%
tok egyszeru a képlet,megveszik a kulfoldiek a foldet megmuvelik elvetik a magyar vetomaggal és a termést megveszitek a városokba mint a németek azon az áron a minimálbéres fuzetésekbol amit szintén a kulfoldi ad a zsebunkbe,nem kell mszp vagy fidesz mellett voksolni, a bajnai megmondta hogy megszoritás lesz,menesztették,orbán tagadja a meszoritást és még hat bort lenyuz rolunk,szerintem nincs kulombség a kérdés,hogy akkor ki?talán jobbik?van benne relácio,orbán viktor azt mondta 2014 után nem kimennek a fiatalok ,hanem mindenki haza akar jonni,ez a paraszvakitás a javábol,itt akárki volt kormányon nekem attol még jobb sose volt,ne adjon nekem támogatást semmire csak rendes fuzetést szeretnék a rendes munkámért
2013. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
88%

"Miért lesz jó, ha külföldiek vásárolnak földet Magyarországon?"


Mert akkor végre minden magyar ember földönfutó napszámos lehet a saját földjén, és kiszolgálhatja a betelepülőket.

2013. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
80%
Csak a tetü nepper ügyvédeknek,meg a vágottpéniszű megbízóiknak lenne jó.
2013. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 50felett ***** válasza:
#26, EGYEDÜL MARADSZ az egész országban!
2013. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 50felett ***** válasza:
Bocs #26, nem jól értelmeztem.
2013. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérdező én meg az ilyen parasztoktól vagyok rosszul, mint. Dicsekedsz itt mennyit ér a földed. Ismerek pár ilyet, mint te, 20 forintért még az anyját is.Harácsoló vagy, miért ne vehetne külföldi, mondod mennyit keresel egy évben, a külföldiek is hasonlóan keresnek. Most akkor a magyar gazdagok se vehessenek külföldön ingatlant? Hát apukám vedd fel a versenyt és ennyi.
2013. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha kiderül az üzlet ,eladó és vevő is kosárkában viszi haza a belét.
2013. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
95%
31!Annyi közöd lehet a földműveléshez meg a földtulajdonhoz,mint vakondnak a galambfészekhez.Nincstelen proli foglalkozzon a vállalati esztergapaddal,amit nem tud egyben ellopni!
2013. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:

Mer'mér'ne?

Am meg senki nem mondta hogy jó lesz!

Ez van,ezt kell szeretni nem?

Vagy ha nem is szeretni elviselni...

Egyébként erre a kérdésre a legnormálisabb válaszom az hogy: talán fasírt van az olaszokkal,hollandokkal,és így próbálják őket kibékíteni..de erre az esély: 9%

2013. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Aladárkiss ***** válasza:
27%
Én csak úgy adnák magyar földet külföldi kezébe, ha legalább 10 éve itt él elsajátította alapszinten kultúránkat és műveli a földjét.
2013. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!