Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szoltok hozzá, hogy a...

Mit szoltok hozzá, hogy a Kinaiak 70-millióért letelepedhetnek Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
He? Link?
2012. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
eddig is letelepedtek,most mi ebben az újdonság?
2012. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Itt a link:


[link]

2012. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Mindenütt meg lehet venni az állampolgárságot.USA-ban például fél millió dollárért.
2012. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem örülök. Ez Magyarország, de lassan a kínaiak többen vannak itt, mint a magyarok. Hamarosan már arra fognak itt furán nézni, aki nem vágott szemű. Maradjanak Kínában, az az ő helyük. Nem is tudom, miért jönnek ide, nem hiszem, hogy jobb helyzetben lennénk, mint Kína, mégis a kínaiak mindig megtalálják ezt az Isten háta mögötti, külföldiek számára ismeretlen kis országot, ahonnan mindenki csak menekül. Egyszer szeretném megtudni, hogy az ázsiaiak hogy találnak mindig ide és miért imádnak annyira itt lenni.
2012. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ez Magyarország, de lassan a kínaiak többen vannak itt, mint a magyarok."


Szerintem még 100.000 kínai sincs itt.

2012. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

A kínaiak úgy gondolják hogy a magyarok valamiféle európai rokonaik.

A kínaiak számára Magyarország a nyugat és Budapest a New York.Igen vonzónak találják Magyarországot.A miértjét én sem értem.

Még a szovjet 80-as időkben is szerettek idejönni , nagybátyám mesélte hogy milyen sok ázsiait látott akkoriban a városban.


Ez a letelepedős dolog nem feltétlen rossz , akit Kína egyszer felkarol annak nem lesz rossz sora.

2012. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

A múltkor akartam valamit a kínaiakról mondani az Arénában. A kocsiban elkezdtem, de a liftnél már nem folytattam, mert ott állt két kínai. A liftben volt még három. A KFC-ig láttam vagy 20-at, nem tudtunk úgy leülni, hogy mellettünk ne legyen legalább kettő. És ez így ment amíg be nem szálltunk a kocsiba. Semmi bajom velük, lehet h nem is értették volna, csak nem akartam úgy beszélni róluk, hogy ott állnak a nyakamban.


Szinte minden fejlett országnak megvan az az összege, amiért adja az állampolgárságot. pl Svájcban 1M dollár.

2012. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Komplikato ***** válasza:
63%

Kedves posztolónak miért pont a kínaiakkal van baja, vagy miért velük példálózik? Nigériai kánszercsempészek sokkal károsabbak, meg kelet európai maffiózók. :)


Amúgy volt ám magyar gyarmat Kínában, 1800-as évek utolsó negyedében 400.000(!) jó kínai ember kapott kettős magyar állampolgárságot. Ki tudjátok sakkozni, hogy hány utódjuk lehet??? Szvsz jogosan kérhetnének az utódok állampolgárságot drága jó kormányunktól. Ingyen.

2012. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy van az Univerzumban olyan életforma, aki 70 milkát lecsengetne csak azért, hogy letelepedhessen Magyarországon.
2012. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!