Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lesz jó, ha külföldiek...

Miért lesz jó, ha külföldiek vásárolnak földet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én ezt teljesen nem értem, miért lesz jó.

Én is paraszt vagyok kb 100 hektár körüli. Ha itt a faluban lesz föld eladó akkor a külföldiek fogják majd ,megvenni akkor majd minket lehetetlenítenek el.

100 hektár föld kb 100 millió Ft. Ezt egy külföldi akár ki, zsidó, olasz, holland stb zsebből ki fogja fizetni.


2012. nov. 1. 19:20
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
38%

"Az ilyen helyeken szerintem jobb, ha külföldiek megmüvelik, mintha senki sem."


Anyádat műveljék meg a külföldiek!

2012. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
27%
Nem rosszból, de nekem ha lenne 20 ha földem amit el akarnék adni, nem az érdekelne hogy holland -e vagy zsidó a vevő, hanem hogy ki ad többet érte. És meglehetősen morcos lennék, ha valamilyen törvény korlátozná, hogy hogyan rendelkezzek a saját tulajdonommal.
2012. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
4%
Még nem jött át az az idézett, attól tartok, ez is csak egy fideszes hecckampány, mert az emberek lusták elolvasni egy ekkora cikket. Bajnairól már kiderült, hogy semmi köze a libázáshoz: ott is csak a válságkezelés volt a feladata, a válságot nem ő okozta.
2012. nov. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor a mezőgazdaság korszerűsítése, a rentábilis gazdálkodás biztosítása szempontjából a külföldi földvásárlók, illetve bérlők tudnak legtöbbet tenni. Erről azonban mindkét párt hallgat."


Na itt az idézet.

2012. nov. 12. 15:17
 25/44 anonim ***** válasza:
88%
Izrael szívesen felvásárolja az egész országot!
2013. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
29%

"Ki kell zavarni minden külföldi, zsidó, cigány, libsi, komcsi naplopót az országból!

"


Titeket újmagyarokat is ki kéne zavarni...

2013. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
56%
17:56, veletek, trollokkal kellene kezdeni. Ment a mínusz.
2013. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
13%

"17:56, veletek, trollokkal kellene kezdeni. Ment a mínusz.

"


Ezt jól megmondtad kemény legény...

2013. jan. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jó lenne az...ha a külföldiek szemszögéből nézzük a dolgokat.

Soha ne az legyen az első , mit hangzott el! Mindig azzal legyél tisztában először , hogy KI mondta azt ! Az MSzPtől pedig ez a hozzáállás nem új dolog . Mindig is fájt-fáj-fájni fog nekik minden , ami magyar érdekeltség létére magyar kézben volt-van- marad ! Városlakó parasztszármazékként érdeklődöm : milyen gazdálkodó , vagy földműves paraszt vagy Te , ha ez csak most tűnt fel ?

2013. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező !


Ha eddig nem tudtad volna ez a cél ,Magyarország eladósítása Pl IMF-hitelek stb...

-és eladása mind termőföldek, (mezőgazdaság, ipar, ásványkincsek..... és amink még van,vagy még van)

- a magyar csak egy szaros rabszolga már a saját hazájában

idegen érdekeket szolgáló kommunizmus, szocializmus,

a kormányaink mindegy hogy mszp, vagy fidesz, jobb vagy baloldal el árultak minket vagy ha ugy tetszik ki árultak minket,

2013. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!