Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig mennyi hasznunk volt...

Eddig mennyi hasznunk volt abban, hogy beléptünk az EU-ba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 10:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%

"Neves? Lóránt Károly neve egy sorban szerepel Bogár Lászlóéval



Hát igen!


Ahoz valaki elég neves hogy a MNB felügyelő biztosa lehessen, vagy jó nevű USA egyetemeken tanítson, és hogy a világ gazdasággal foglalkozó szaklapjaiban helyet kapjon. Ahogy viszont nem áll be a neoliberális vonalban, egyből amatőr műkedvelő lesz belőle. Érdekes és elgondolkodtató, hogy vajon a "legjobb védekezés a támadás" megvalósulásának tekinthetjük-e?

Persze a számok nem nagyon hazudnak, és ha végignézel egy egy szakirodalmat, ami vagy élből vagy hozzávetőlegesen kapcsolódik is hozzá, akkor nem kell sok szakértelem hogy kibogozd az igazságot.

Így kapásból, talán a Mellár féle tanulmányokat ajánlanám, vagy ha nagyobb névre vágysz akkor a stiglic féle tanulmányt amit amiben kifejti Sárközinek hogy gyakorlatilag a mai Eu nem életképes, hiszen olyan perverz jövedelem átcsoportosításokat gerjeszt a félperifériából a centrum irányába, ami nem hogy konvergenciát okoz hanem széttartást.

Nem multi ellenesség az amikor az ember látja azt hogy 1000 lehetőségük van minden adót elkerülni, hogy a GDP ben mért export orientáltságunk GNI ben erősen bukó, vagy hogy a tőke túlterjeszkedett hatalmát olyan módon használja ami társadalmilag nem kifizetődő.


Persze vicc az, hogy te kérsz számadatokat miközben nem linkelsz semmit. Én tudok linkelni, de nem akarlak nagyon megszégyeníteni.

2012. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

ma 17:21


Hol kértem én számadatokat?! Csak felhívtam a figyeltem, hogy még számolni sem tud a szerencsétlen és ezt igazoltam is linkkel.

2012. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Azért ez sem egészen így van, nem teljesen egyértelműek az adatok.


Egy neves közgazdász nem publikálhat hamis adatokat egy országos újságban, mert a presztízsét, a munkályát tenné kockára.

2012. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

munkályát...jajjj


természetesen munkáját

2012. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Eu-nak?


Az emberek tudják hogy orbán szavakkal rugdosta őket, csak azért, mert ő úgy gondolja, hogy ne az Unió mondja meg, mit csináljunk és mit nem.


1 éven keresztül folyt a hábórú, EU ellenünk eljárást is inditott, sőt lenézett minket...


1 év elteltével, rájött, hogy Orbán "egyedi" műveletei sikeresek, utólag is bocsánatot kért, és megjegyezte hogy "Magyarország Stabilizálódik".


Ma mi vagyunk az EU-ban a 2. legtámogatottabb ország.

2012. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

""Ma mi vagyunk az EU-ban a 2. legtámogatottabb ország.""



Hát ezt honnan veszed???

2012. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Statisztikából, olvass utána. Az hogy tudatlan vagy az a te bajod.


Tény hogy az 1 év háború alatt nemkaptunk szinte semmit, talán ennek pótlására kerültünk élre. Meg mi azért EU-ban rá is szorulunk

2012. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
ó anyám, egyétek meg egymást szerintem. Ezért tart itt az ország ahol most, mert mindenkinek igaza van, mindenki marha okos.
2012. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!