Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne az Eu ból több...

Hogy lehetne az Eu ból több hasznunk mint kárunk?

Figyelt kérdés
Talán abban senki nem kételkedik hogy a dolgok jelen állása szerint több kárunk van mint hasznunk az Eu ból!
2012. jan. 16. 10:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%

>Talán abban senki nem kételkedik hogy a dolgok jelen állása szerint több kárunk van mint hasznunk az Eu ból!

-Dehogynem, én azt gondoltam eddig, hogy a fordítottjában nem kételkedik senki. (Jó, néhány elborult jobbikost leszámítva)

2012. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%

Már írtam tegnap, az Unióval sok ember nyer. Nem egy szűk kör, hanem a tercierben dolgozók nagy része. Az nem a mi hibánk, hogy ezt te, vagy az ismeretségi köröd nem veszi észre.


Egyébként megszállott lettél? Az utolsó 4 kérdésed az EU-ról szólt.

2012. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Talán ha nem irányítanák az országot ilyen magas szinten.
2012. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"">Talán abban senki nem kételkedik hogy a dolgok jelen állása szerint több kárunk van mint hasznunk az Eu ból!

-Dehogynem, én azt gondoltam eddig, hogy a fordítottjában nem kételkedik senki. (Jó, néhány elborult jobbikost leszámítva)



Hát persze.


Meg az ország makroadatai, ami viládosan megmutatják hogy minden mutatónk romlik folyamatosan 2004 óta.


Persze ez csak a véletlen műve, meg a magyarok példátlan hedonista magatartásá.


Ne viccelj már, és nem légy elvakúlt, akit a számok sem érdekelnek, meg a valós helyzete az ország gazdaságának.

2012. jan. 16. 10:56
 5/25 A kérdező kommentje:

""Már írtam tegnap, az Unióval sok ember nyer. Nem egy szűk kör, hanem a tercierben dolgozók nagy része. Az nem a mi hibánk, hogy ezt te, vagy az ismeretségi köröd nem veszi észre.



Én ezt elhiszem neked, de sajnos mégtöbben buknak rajta.

Ez nem az én személyes megszállottságom kérdése, hanem a makrogazdasági mutatók visszajelzései.

2012. jan. 16. 10:58
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Az EU-ból most is több hasznunk van,mint kárunk!

Arról nem az EU tehet,hogy a rossz gazdaságpolitikánk miatt rosszabbodik a gazdaságunk!

2012. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

"Meg az ország makroadatai, ami viládosan megmutatják hogy minden mutatónk romlik folyamatosan 2004 óta. "


Lúzer mentalitás ez az állandó bűnbakkeresés. Mindenki hibás (legfőképpen az EU, meg a karvalytőke), csak mi nem, ugyebár.


Magyarország a saját, folyamatosan elqrt gazdaságpolitikája miatt tart ma ott, ahol tart.

2012. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ok okosok.


Akkor azt magyarázátok el, hogy miként lehetséges az:


"mert ugye ti értettek hozzá"


2004-2007 Ekkor csatlakoztunk, de még nem volt világvállság.


Az ország Gdp je folyaman csökken, miközben az ipari termelés messze nem követi söt még nő is heylenként?

A munkanélküliség folyamatosan csökken, amit követ a fogyasztói árindex is.

Az államadósságunk meg nő.


Ez hogy lenne lehetséges ha a bevételeinket nem törte volna meg valami nagyon drasztikusan?


Más meg nem történt csak beléptünk az Eu ba.



Kérek valakit hogy magyarázza már el?

2012. jan. 16. 11:09
 9/25 A kérdező kommentje:

""Lúzer mentalitás ez az állandó bűnbakkeresés. Mindenki hibás (legfőképpen az EU, meg a karvalytőke), csak mi nem, ugyebár.


Magyarország a saját, folyamatosan elqrt gazdaságpolitikája miatt tart ma ott, ahol tart.



Ok, tegyük fel hogy ezt neked elhiszem.


De részleteznéd a nagy hozzáértáseddel hogy milyen dolgokat Qrtunk el, ami néhány év alatt így odavert a gazdaságunknak?



Vagy ennyire már nem érzed a dolgot?


Nem csak a véleményed kellene leírni, hanem bizonyítani is az igazad, mert ez a lúzerség.

2012. jan. 16. 11:12
 10/25 A kérdező kommentje:
Valaki elmondaná hogy mit Qrtunk el 2004-2007 között el?
2012. jan. 16. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!