Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon lesznek-e annyira...

Vajon lesznek-e annyira határozottak az emberek, hogy azt mondják az Eu ra ha az elkövetkező 2 évben sem lessz hasznunk belőle " csak kárunk" hogy elég volt?

Figyelt kérdés

A csatlakozási feltételeket a Fidesz alakította.

Az Mszp csatlakozott.

De valahogy nekünk semmi kézzelfogható előny nem származott eddig belőle, csak számos piac elvesztése.


A kérdés csak az ha ez a tendencia folytatódik és nekünk csak kárunk van belőle, akkor minek? És hogy a nagytőkével összefonódott politika kinek az érdekeit nézi?


2010. júl. 13. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mármint a magyarok? Azok a magyarok, akik tapsikolnak, amikor bevallják, hogy a képükbe hazudtak?

Melyik piacot veszítettük el az EU miatt?

2010. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

"Vajon lesznek-e annyira határozottak az emberek, hogy azt mondják az Eu ra ha az elkövetkező 2 évben sem lessz hasznunk belőle " csak kárunk" hogy elég volt?"


Eddig főleg hasznunk volt belőle.


Ezt csak azok nem tudják, akik az előnyeivel nem kerülnek kapcsolatba, mert nem gazdasági szakemberek, nem vállalkozók, nem polgármesterek, nem diákok, még csak külföldre sem szoktak utazni. De ők nincsenek olyan pozícióban, hogy befolyásolni tudnák a közvéleményt. A közvélemény irányítói nem a segédmunkások, hanem a középrétegek. Ők viszont tudnak az EU előnyeiről.


"De valahogy nekünk semmi kézzelfogható előny nem származott eddig belőle, csak számos piac elvesztése."


Semmiféle piacot nem vesztettünk el. Mi a fenére gondolsz, beteg vagy?

2010. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem igazán követem a politikát, de itt Békés megyében elég sok építkezés indult meg EU-s pénzekből. Lassan felfejlődik ez a megye is lakható környezetté.
2010. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Az neked nem tűnt fel, hogy ami beruházás megvalósult az elmúlt években az mind EU-s pénzből történt? Milyen piacot vesztettünk el? Ez komolyan érdekelne.
2010. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

És honnan tudjátok, hogy EU-s pénzből történtek ezek a beruházások? Ja, csak azért mert az EU azt mondja?


Hűha, nem is érdeke ilyesmivel hitegetni titeket, igaz?

2010. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Én már egyszer leírtam mik a jelenlegi, és mik a későbbi, euro bevezetése utáni előnyök ( szabad munkaerőpiac, közös, erősebb monetáris politika, nettó haszonélvezők vagyunk, stb) erre azt kaptam, hogy "felmondom a leckét". Az a baj, hogy ha bőszen nagytőkézel, sejteni lehet, hogy ha eléd teszek egy kimutatást, hogy igenis jó nekünk az eu, akkor azt találod ki, hogy azt én hamisítottam. ( lásd: Eliot Aronson: a társas lény c. könyvének előítéletekkel foglalkozó fejezetét).
2010. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
Még mindig nem akarom felfogni, hogy tényleg vannak emberek, akik ezt komolyan gondolják. Kérdező, ezt tanítják nektek valahol, vagy csak úgy magatoktól jön. Végülis nekünk is mondták már, mindenkinek joga van hülyeségeket beszélni...
2010. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!