Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig mennyi hasznunk volt...

Eddig mennyi hasznunk volt abban, hogy beléptünk az EU-ba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 10:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Hát az építkezések folynak, de a gazdaság féllábbal a sírban. Vagyis helyesbítek, halott.
2012. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
37%
Ha most nem lennénk az EU-ban, államcsőd lenne. Ezt így most hidd el nekem.
2012. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

"Mondjuk arra, hogy felénk az elmúlt 8 év alatt nem fejlődött semmi."

Rendben és tudsz nekem tanulmányt mutatni arról, hogy a fejlesztések elmaradása és az uniós pénzek lehívása milyen kapcsolatban van egymással?

2012. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Lehet h. jelenleg valóban többet kap vissza mint amennyit befizet,de ....

azt látni kell, h. az eu nagyon komolyan meghatározza h. mire költhetjük azokat a pénzeket ...

Jelenleg úgy néz ki a dolog, h. fontosabb a főterek felújítása, a bicikli utak megvalósítása (nem mindenhol indokolt) és még sorolhatnám ... mint a gazdaságélénkítés

2012. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Az Európai Uniós pályázatoknak köszönhetően fejlettebb iskolai eszközök kerültek az oktatási intézményekbe, pl. interaktív tábla, projektor, ami nem kis pénz.


Könnyebben lehet Nyugat-Európában munkát vállalni (ami nekem jó ;)


Legalább megfogják a kormányfő kezét, ha valami hülyeséget akar csinálni, így biztos kezekben érzem magam :)

2012. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Pont most néztem egy videót, az EU-s pénzek 90%-a gazdasági újításokat képvisel. (felújítások).


Ezt akarják most lejebb venni. Hogy ne feltétlen az EU-ra támaszkodjunk.

2012. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

"Jelenleg úgy néz ki a dolog, h. fontosabb a főterek felújítása, a bicikli utak megvalósítása (nem mindenhol indokolt) és még sorolhatnám ... mint a gazdaságélénkítés"


Pl építőipar? HA nem lennének eus pénzek gondolj bele milyen lenne az építőipar.

2012. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

""Magyarország jelenleg a nettó haszonélvező országok közé tartozik, ami azt jelenti, hogy nagyobb támogatásban részesül, mint amekkora összeggel hozzájárul a közös költségvetéshez""


Van aki még ezt elhiszi???


Kiszipolyozák az országot a múlti cégek-gyárak évente milliárdokat vonnak ki az országból! Amit kap az ország az csekélyke töredéke annak amit az unió "kilop" az országból. Azért dolgozik a magyar európában a legtöbbet és kap érte szinte a legkevesebb fizetést.

2012. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

"Magyarország jelenleg a nettó haszonélvező országok közé tartozik, ami azt jelenti, hogy nagyobb támogatásban részesül, mint amekkora összeggel hozzájárul a közös költségvetéshez"


Ez közel sem ilyen egyszerű.


[link]

2012. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

"Van aki még ezt elhiszi???"


Ha nekem, közgazdásznak számokkal bebizonyítod az ellenkezőjét, el fogom hinni. A "kiszipolyozzák az embereket", meg "viszik ki a profitot a multik" című lózungokkal hiába jössz, az csak a nyolc általánost 2-3 bukással végzett jobbikosok körében nyerő.

2012. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!