Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van amióta beléptünk az...

Nem dávid kérdése:

Miért van amióta beléptünk az eu-ba csak romlika helyzet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem az EU-val van baj, hanem a tolvaj politikusokkal! Azért az igazi romlika :(
2012. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Az EU-ba belépés ideje egybe esik bizonyos Gyurcsány Ferenc hatalomra kerülésével.
2012. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Előtte is csak romlik a helyzet, annyi változott, hogy... nem, semmi sem változott. Még mindig csak romlik a helyzet. De mivel régebben még vállalható volt, most meg kifejezetten szar, jobban észrevenni.
2012. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem az EU miatt romlik, hanem azért, mert bárki kormányozza is az országot, szívünk. Bár most jobban szívünk, mint az MSZP idején, én a bőrömön érzem. És úgy mondom ezt, hogy nem vagyok MSZP szimpatizáns.
2012. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 hollófernyiges ***** válasza:
47%
Nem tudom mióta figyeled a helyzetet, de 2008-ig azért nem volt olyan rossz, volt évi 4-4,5%gazdasági növekedés. Aztán beütött a gazdasági válság, na azóta rossz, függetlenül attól hogy inkomptens tolvaj MSZP vagy kompetens, de hülye Fideszes volt a kormány.
2012. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Azt meséltem már, amikor nem hitte el a zentai kamionsofőr, hogy mennyit keresek? Azt hitte, hogy hetente. Teljesen ledöbbent, én is, mert mondom, őket most bombázták, és több, mint négyszer annyit keres, mint én.
2012. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%
Mert az Eu még a szemünk is kilopja.
2012. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 CMD ***** válasza:
89%

"Miért van amióta beléptünk az eu-ba csak romlika helyzet?"


Már akinek. Nekem például egyre javul a helyzetem.

2012. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

""Miért van amióta beléptünk az eu-ba csak romlika helyzet?"


Már akinek. Nekem például egyre javul a helyzetem"


Nekem is. :)

2012. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Mielőtt elkezdenénk fújolni az EU-ra, érdemes megnézni a többi velünk együtt csatlakozott ország gazdasági teljesítményét. 2004-ben még Málta és Ciprus után holtversenyben voltunk Csehországgal gazdasági teljesítményt nézve, mostanra pedig egyedül Lettországot előzzük meg. Ebből az következik, hogy valószínűleg nem az EU-van van baj, hanem a mi drága politikusainkkal, akik az EU-adta lehetőségeket nem használták ki.
2012. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!