Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a nagy hazafiak?

Ezek a nagy hazafiak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 9. 20:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
0%

"Kezdem azt hinni, hogy te direkt adod a hülyét. "


Kezdem azt hinni, hogy nem értesz magyarul, csak úgy teszel, mintha. Jelenleg van zsidótörvény Magyarországon? Nincs. Hol volt először zsidótörvény? Az USA-ban. Ezek, közül melyik kijelentésemet kell még egyszer elmagyarázni, esetleg másik nyelvre lefordítani?


Azt mutasd már meg nekem, hogy miből lett kirekesztve és kicsoda, a magyarokon kívül (ezt a részt sikeresen átugrottad).


"Annyit mondom Mein Kampf."


Megkérdezhetem, hogy milyen nemzetiségű vagy? Persze normális választ nem várok, azt meg legfőképpen nem, hogy magyar.

2012. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 A kérdező kommentje:

"Egy homoszexuális jellemvonásai alapján meghatározott személyiségzavarral próbáltad nekem megmagyarázni, hogy jobboldaliak milyenek. "


Ez a betegség nem kapcsolódik a homoszexualitáshoz. Ezt azért illik tisztázni. Az egész történetben rohadtul nincs sok köze a szexuális beállítottságnak a betegséghez.

Akkor ugyanezt követvbe mint előbb leírtam, az Oidipusz komplexusnak meg a heterókhoz van köze?

2012. júl. 10. 00:41
 53/127 anonim ***** válasza:
0%

"Az egész történetben rohadtul nincs sok köze a szexuális beállítottságnak a betegséghez."


Dehogy nincs. A saját testiségének imádatáról szól az egész történet.


"Az egész történetben rohadtul nincs sok köze a szexuális beállítottságnak a betegséghez. "


Igen, van. Pontosan erről szól. Nem csodálkozom azon, hogy nem tudod, mint ahogy semmit sem úgy általában, de most megerősítettem a sejtésedet. Az Oidipusz komplexus a heteroszexualitásról szól.

2012. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
4%
És ha most megbocsátasz, nyugovóra térek, mert holnap dolgoznom kell, hogy az adómból felvonulhass a gay pride-on.
2012. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 A kérdező kommentje:

"Azt mutasd már meg nekem, hogy miből lett kirekesztve és kicsoda, a magyarokon kívül (ezt a részt sikeresen átugrottad)."


Mert nem szélsőjobboldali vezetés van. Ha az lenne akkor lenne, úgy mint ez a múltban is történt.


"Megkérdezhetem, hogy milyen nemzetiségű vagy? Persze normális választ nem várok, azt meg legfőképpen nem, hogy magyar."


Azért elég erősen történelmi hiányosságok vannak. Kezd el a 20. század elejétől átolvasni a történelem könyveket és utána beszélünk tovább.


Mindjárt ki fog derülni, hogy a szélsőjobboldal megveti Hitlert és Szálasit, aki Hitler csicskása volt.


Enne a vitának semmi értelme sincs. Kezd el olvasni, hogy mi a fasizmus, nemzetszocializmus, a rasszizmus, antiszemitizmus, neonáci, stb. Ezek szervesen kapcsolódnak a szélsőjobboldalhoz.

2012. júl. 10. 00:48
 56/127 A kérdező kommentje:

"A saját testiségének imádatáról szól az egész történet. "


Ez nem a melegekre jellemző. Kérdem én, hogy hány éves vagy??? Kérlek mutasd már meg azt ahol ezt írják!!!

Túlságosan szereti önmagát, úgy gondolja, hogy jobb mint a többi.

EZ a betegség ugyanúgy előfordul melegek, biszexuálisok és meleg között is.


"Az Oidipusz komplexus a heteroszexualitásról szól."

Hát nem. Ez a történet az egyik szülőnk túlságos szeretetéről szól. Thébai mondakőrrel nem ártana tisztába lenni.



Egyiknek se a szexualitás áll a középpontjában. De még a közelébe se.


Várom azt ahol azt írják, hogy ez a homoszeualitása miatt alakult ki.

2012. júl. 10. 00:54
 57/127 A kérdező kommentje:

"És ha most megbocsátasz, nyugovóra térek, mert holnap dolgoznom kell, hogy az adómból felvonulhass a gay pride-on."


Kezdődik. HA valaki nem veti meg a melegeket, akkor az automatikusan meleg. Ezt olyan mint ha valaki a fideszt szapulja az automatikusan szoci.

2012. júl. 10. 00:55
 58/127 A kérdező kommentje:

" Nárcisztikus (önimádó) személyiségzavar


Mértéktelenül énközpontú, önszerető, képtelen a másik érzéseit, gondolatait észrevenni, kizárólag magával törődik, magát felsőbbrendűnek gondolja,..."


EZt bárkire használhatjuk. Úgy adod elő, mintha csak a melegeknél alakulna ki.

2012. júl. 10. 00:57
 59/127 A kérdező kommentje:

Ez a betegség az önzőség betegsége.

A melegek pont annyira önzőek mint bárki más.


Azt akartad bebizonyítani, hogy azért alakult ki a mitikus személyben ez mert meleg. Akkor elég furcsa ez a világ. Rengeteg embernél kialakul, annak ellenére, hogy heteró. Egyik magyar tanár se tanít ilyen hülyeséget.


[link]

[link]



Az Oidipusz komplexusnak annyi köze van a heterókhoz, hogy nem az anyját ölte meg és nem az apját dugta meg. Egy melegben is ugyanúgy kialakulhat ez, mint bárki másban. SZinte már betegesen szetti az anyját.

2012. júl. 10. 01:05
 60/127 A kérdező kommentje:
Ami a kirekesztést illeti. A történelem során már tapasztalhattuk, hogy a szélsőjobb kirekesztő. Persze ők nem ismernék el, mert az nem vett jó fényt rájuk. De bárkit megkérdezünk erről, szinte mindenki azt mondja, hogy azok. És senki ne adja azt a hazugságot, hogy ők nem kirekesztőek. mindjárt kiderül, hogy nem is rasszisták. Igazából liberálisok. De ideológiailag ez benne van. Érdekes, hogy sehol nem azt írják, hogy nem kirekesztő a szélsőjobb, hanem pont az ellentétét.
2012. júl. 10. 01:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!