Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a nagy hazafiak?

Ezek a nagy hazafiak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 9. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem alapból nem is a kutyát akarta megrugni,hanem a "rendőrt",csak a kutya épp akkor támadott volna,mikor már beleállt a rugásba.
2012. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/127 AdamLeBron ***** válasza:
91%
Igen, ezek a nagy hazafiak.
2012. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 A kérdező kommentje:

"Ezt én sem értettem, de gondolom úgy, hogy Zagyva is jelen volt"


Komolyan itt senki nem tud egy linket megnyitni és olvasni vagy mi?


"csak a kutya épp akkor támadott volna,mikor már beleállt a rugásba."


Te láttad a videót? A kutya nem támadt csak megfordult. Nem az volt, hogy hirtelen megugrott volna, hanem szépen lassan megfordult. A jobbik mondta, hogy uszították a kutyákat. A francokat, csak így jobb belemagyarázni, hogy megint kiélhették az állati hajlamaikat ezek.


És felmerül egy kérdés. A rendőrt minek akarta megrúgni?

2012. júl. 9. 23:06
 24/127 anonim ***** válasza:
84%
Láttam a videót, amit linkeltél, de az ominózus jelenetben nem szerepel se Zagyva, se Gaudi.
2012. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 A kérdező kommentje:
Azért nem furcsa hogy mindig csak a szélsőjobboldaliakkal/jobbikosokkal történik az, hogy ők arra tüntettek, de jöttek a gonosz rendőrök akik szándékosan megverték őket. Ők nem támadják meg a rendőröket, nem szidalmazzák, köpködik le őket. Ők csak nyugodtan ott vannak, de a rendőrök mindig megtámadják őket. És még ők háborodnak fel ha előállítanak pár embert. Kb ilyen az ő szemszögükből. De gyakorlatban a felvételeken is láthatjuk, hogy kik azok akik támadnak? Pont a tüntetők.
2012. júl. 9. 23:12
 26/127 anonim ***** válasza:
0%

Belinkeltél egy elszigetelt példát.


Ilyet én is tudok, tessék:


[link]


Ezek a nagy toleranciáért ugató homoszexuálisok?


És itt nem kutyarúgás volt, hanem gyilkolászás. És akkor most lehet fröcsögni.

2012. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/127 A kérdező kommentje:

"Láttam a videót, amit linkeltél, de az ominózus jelenetben nem szerepel se Zagyva, se Gaudi."


Linkek amik az első 2 kommentben vannak. De amúgy Zagyva is ott volt a közelben. A videó elején van. Persze nem ő követte el.



"Jogos önvédelemnek tartja Zagyva György Gyula és Gaudi-Nagy Tamás, a Jobbik két képviselője, hogy a szombati Pride ellen rendezett tüntetés egyik résztvevője fejbe rúgott egy rendőrkutyát. Zagyva szerint éppen ezt a kutyát akarta gazdája ráuszítani és ő maga látta azt is, hogy a kutyát később fejbe rúgó tüntető ellen is hergelték. A két jobbikos képviselő szerint elfogadhatatlan volt a rendőrség fellépése, szerintük aránytalanul alkalmaztak erőszakot az ellentüntetőkkel szemben. Gaudi elmondta, egyik munkatársát összerugdosták, kezére rátapostak és még a rendőrautóban is folytatták a bántalmazását. A Jobbik politikusai feljelentéseket terveznek az ügyben."


De mint a videón látszik egyáltalán nem hergelték kutyát a rendőrök. Persze a jobbikosok mindig belemagyarázzák, hogy az nem úgy volt. Mert, hogy nézne már ki, hogy ha kiderül, ők a provokátorok.

2012. júl. 9. 23:15
 28/127 A kérdező kommentje:

ma 23:15

FAIL


Azért a két dolog nem ugyanaz. Valahogy a két dolog egyáltalán nem hasonlít egymásra se. Tehát ha valaki meleg az nem lehet gyilkos?

Vagy mi van azzal a magyar férfival aki tavaly megölte a barátnőjét külföldön? A különbség, hogy az egyik meleg, a másik heteró.

Minden nap történnek gyilkosságok, de ha a szélsőjobboldal valami ellen tüntet ott azért gyakran előfordulnak atrocitások. Lehet, hoyg csak hülyék?

2012. júl. 9. 23:19
 29/127 anonim ***** válasza:
0%

Nem ugyanaz? Miért ne lenne?


Te az összes hazafit jellemzed egy hülyegyerekkel, akkor én meg az összes homoszexuálist jellemzem egy gyilkossal. Így fair, és FAIL a részedről van, már neki is álltál magyarázni a bizonyítványodat.

2012. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/127 A kérdező kommentje:

"Te az összes hazafit jellemzed egy hülyegyerekkel, akkor én meg az összes homoszexuálist jellemzem egy gyilkossal."


DE azért ezek a "hazafiak" elég gyakran kerülnek ilyen helyzetbe. Persze nem kutyát rúgnak meg, de gyakran összetűzésbe kerülnek a rendőrökkel. Azért az ilyen tüntetések egyáltalán nem szoktak békések lenni. Ahol ott vannak ott gyakran előfordulnak előállítások, támadások a rendőrök részére. És nem csak 1 ember.


Nem akarjuk bemagyarázni, hogy a szélsőjobboldaliak békések. Az elmúlt 6 évben megtapasztalhattuk. Valahogy véletlen mindig ők provokálnak. Ezt egy bulinak fogják fel, mert tudják, hogy a rendőrök nem fogják őket agyonverni. Csak le akarják vezetni a feszültséget.

2012. júl. 9. 23:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!