Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a nagy hazafiak?

Ezek a nagy hazafiak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 9. 20:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, pofázni azt tudsz, de ha kérdezek valamit, akkor jön a hebegés-habogás. Zárd is le a vitát, ha képtelen vagy alátámasztani a mondanivalódat, akkor fölösleges is.
2012. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 A kérdező kommentje:
2012. júl. 10. 19:12
 93/127 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg kár etetni a trollt!


Szégyenérzet nélkül hazudozik, gyalázkodik és minden kérdésre kikerüli a választ!


Akkor meg minek...

2012. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
0%

"és minden kérdésre kikerüli a választ! "


Mármint a kérdező? Szerintem is. Akármilyen egyenes kérdést szegezek neki, egyenes választ sosem kapok.

2012. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 TheHutyutyu ***** válasza:
3%

Ahogy a kommenteket elnézem szégyen hogy sokan a melegeket védik. Az a baj kedves anarchisták, hogy nem értitek hogy nem az a baj a melegekkel hogy melegek, hanem az hogy felvonulásuk provokatív jellegű és vonulásukkal provokálják a magyarságot. Ne csodálkozzon senki. hogy sokan már a melegek vérét akarják venni, azt hogy nyugaton ilyen felvonulások vannak az már alapból szégyen. De ahogy elnézem a kommentelők többsége szánalmas nethuszár aki csak fotel kényelmes helyén osztják észt, de ti siránkoztok a legtöbbet hogy milyen az ország sorsa, pont az ilyen észosztó emberek miatt bukik az ország. az alapbólszomorú 2000 rendőrt biztosítottak az adófizetők pénzéből és többsége meg azzal van elfoglalva, hogy egy kutyát fejbe rúgtak, én mélységesen elítélem az a tagot aki fejbe rúgta a kutyát, de az már a legnagyobb pofátlanság hogy kutyákkal hergelik az amúgy már így is felhergelt ellentüntetőket. Mellesleg csak hogy tudja mindenki hogy ezek a rendőrök válogatás nélkül vertek mindenkit aki az útjukba került, meg volt olyan is aki hagyta magát előállítani, de a földre teperték és akkor is ütötték verték ahol érték a rendőrök többsége (tisztelet a kivételnek) pont úgy viselkedtek mint a cigányok.

na tessék engem szélsőjobbozni nácizni meg fasisztázni mert egy se vagyok úgyhogy sokan ezt nagyon benézték ;)

UI: Kedves demokratáknak hogy ti sem vagytok különbek a Jobbiknál mert ti pont ugyanazt csináljátok csak éppen náciztok meg fasisztáztok, és mellesleg nem vagytok sem demokraták sem liberálisok hanem antifasiszta anarchista csőcselékek vagytok többsége meg egy lepukkadt vén kommunista akik fikáznak mindenkit akik nem azon véleményen vannak.

2012. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 A kérdező kommentje:

"Mármint a kérdező? Szerintem is. Akármilyen egyenes kérdést szegezek neki, egyenes választ sosem kapok."


Mint mondta, nem ezt emelik ki a taníttatásokban. (hogy mik a jobboldali tulajdonságaik, de azt elmondják, hogy pár dolgoban egyetértenek velük)


ÉS te nem válaszolták egy egyenes (igagázból többre) kérdésre. Akkor szerinted az NSDAP nem szélsőjobboldali???

Mert ha nem az akkor kérlek kezd már el magyarázni a hülyeségedet az összes történelem tanárnak, az összes történésznek és tankönyvírónak. eddig ez egy elfogadott dolog volt.

2012. júl. 10. 19:52
 97/127 A kérdező kommentje:

Csak ennyi:

[link]



NEm találsz olyan tételt vagy bármit amiben az nsdap nem szélsőjobboldali.

2012. júl. 10. 20:02
 98/127 anonim ***** válasza:
96%

95-ös:


"Mármint a kérdező? "



"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. "


Na tippelj Troll kire gondoltam :P

2012. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 Pro Patria ***** válasza:
100%

TheHutyutyu:


"Meg ami legborzalmasabb hogy kutyákat is bevetik ezért lett az hogy a megrúgta az illető azt a kutyát."

- Ha láttad a videót, akkor azt is láttad, hogy az a hulladék sejthalmaz tappsal szánsékosan odacsalogatta a kutyát.


-------


sátán fia válasza:


"Szerintem alapból nem is a kutyát akarta megrugni,hanem a "rendőrt",csak a kutya épp akkor támadott volna,mikor már beleállt a rugásba."

- Azon túl, amit fent leírtam, még az is rácáfol erre, hogy a rendőr nem is volt rúgótávolságban.

2012. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 TheHutyutyu ***** válasza:
0%
Pro patria az a tag a rendőrnek tapsolt nem kutyának :)
2012. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!