Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik "magyarkodnak"...

Natural88 kérdése:

Azok akik "magyarkodnak" ismerik egyáltalán a magyar történelmet?

Figyelt kérdés

Ahogy telnek az évek egyre többször látom, párhuzamosan a Jobbik előretörésével is, hogy egyre többen "magyarkodnak". Ezt sokan pozitív jelenségként élik meg, egyfajta öntudatra ébredésnek, én azonban nem így látom. Nagy-Magyarország képek, matricák, pólók, honfoglaló cuccok, heves zsidózás szinte minden társadalmi rétegben. Sokszor olyan embereket látok varkoccsal, Nagy-Magyarország pólóban, akinek egyértelműen szláv arcberendezése, koponyája van, és pl. ő maga utálja a szlovákokat, akik közül 100-150 évvel ezelőtt még az ő felmenői is kikerültek.


Én visszavezettem a családfámat, sváb, osztrák, bajor, francia, lengyel, morva népek leszármazottja vagyok, magyar vér kisebb hányadban van bennem. Szerintem ezzel "tipikus" magyar vagyok, mert itt a Kárpát-medencében ilyen a genetikai keveredés a migráció és betelepítések miatt. Szerintem a legtöbb magyar ember nem is ismeri a saját családfáját, vagy nem olvasott túl sok történelmet élete során, mert számomra érthetetlen ez a gyűlülködő és diszkriminatív magyarkodás. Miért ilyen népszerű ez a jelenség manapság?


2012. júl. 6. 22:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Pro Patria, olvastal mar valamit Viola Zoltantol?
2012. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak az őseim között lengyelek-németek-szlovákok-ruszinok stb

Amúgy meg a tatárjárás idején a magyarok többségét megölték a tatárok és mivel nem volt egy másik MO ahonnan magyarokat lehetett volna ide telepíteni evidens hogy külföldieket kellett ide telepíteni hogy újra beinduljon az ország.

A török megszállás az ország déli és középső területeit prédálta fel,nagyon sok magyar megölve és a földeket meg kellett művelni újra életképessé tenni az országot ezáltal ismét telepeseket kellett hozni.

Én büszke vagyok az őseimre hogy itt találtak új hazára.

Szent István mondta hogy az egynyelvű ország gyenge és esendő.

Pl Petőfi szlovák volt,az Aranycsapat legtöbb tagja német,a 13 aradi vértanú közül sokan németek ill. örmények.

De viszont magyar identitásúak voltak és ez a legfontosabb

2012. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
36%

,,Sokszor olyan embereket látok varkoccsal, Nagy-Magyarország pólóban, akinek egyértelműen szláv arcberendezése, koponyája van"


Vicces, amikor a ,,magyarkodókat" nácizmussal vádolják, aztán nekiállnak őket a származásuk miatt cs.sztetni (amit persze fajtajellegek alapján, ránézésre döntenek el).


Vagyis inkább szánalmas...

2012. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!