Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabbul éltek mint 4 éve,...

Rosszabbul éltek mint 4 éve, vagy jobban?

Figyelt kérdés
Százalékosan kb. mennyi a változás (+, -)? Van-e olyasmi amit korábban megengedhettél magadnak, de ma már nem, vagy esetleg fordítva?
2012. máj. 28. 23:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabbul, az árak jelentősen többel emelkedtek, mint a megszokott. A boltban nagyon sok termékből már nem tudom megvenni a minőségileg jobbat.
2012. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Rosszabbul, 4 éve ugyanannyit keresek, de akkor sok pénzt félre tudtam tenni. Ma már semennyit sem tudok félre tenni, sőt néha a félretett pénzemből kell kivenni. Pedig ugyanolyan az életmódom, sőt spórolósabb lettem.
2012. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Rosszabbul, de igazából azért, mert nyáron megyek Németországba, fel kell készülni, két új szakmát tanulok, és mindkettő elég drága. Meg ki is kell utazni valamiből.
2012. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.


01:18


"Aki külföldről írtak, vagy éppen most készülnek elmenni, megírnák, hogy hova ment/nek és hogyan? Köszi."


Én Angliából írok. Kinti ismerősök segítségével tudtam kijönni.


És én se utállak CMD, jó neked. Inkább sok sikert kívánok a továbbiakban is!

2012. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabbul, 4 éve volt egy jó munkahelyem, ahol szerettem dolgozni, normális fizetést kaptam (magyar viszonylatban ugyebár). Most meg van közmunkaprogram 32 nettóért (ami negyede az akkori fizumnak), meg az ígéret hónapok óta, hogy a munkáltatóm átvesz normális szerződéssel, minimálbérre, ami felénk óriási "ajándék". Sajnos családi okból nem tudok dobbantani külföldre még pár hónapig, de ősztől úgy néz ki, tudok menni Németországba dolgozni, úgyhogy nem fogok sokat gondolkodni.
2012. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!