Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabbul éltek mint 4 éve,...

Rosszabbul éltek mint 4 éve, vagy jobban?

Figyelt kérdés
Százalékosan kb. mennyi a változás (+, -)? Van-e olyasmi amit korábban megengedhettél magadnak, de ma már nem, vagy esetleg fordítva?
2012. máj. 28. 23:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen rosszabbul. Négy éve minden nyáron el tudtunk menni nyaralni külföldre, mára szinte lenullázódtak a megtakarításaink. Ma már autózás közben is azt kell figyelnem, hogy melyik kútnál olcsóbb pár forinttal a benzin. Szerintem nincs ember ebben az országban, aki azt válaszolná, hogy jobban él, leszámítva az Orbán-sleppet, akik zsíros álláshoz jutottak az elmúlt két évben.
2012. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Jobban élek mivel időközben dobbantottam külföldre. Máshogy nem megy manapság.
2012. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Én meg egyértelműen jobban. ÉS négy éve is elmondhattam mindezt.
2012. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Én jobban élek,mint 4 éve.

Nem politizálok,nem vagyok oda Orbánért,sőt egyik pártért sem.Ha belegondolok még szavazni sem voltam soha.

Nyomdában dolgozom,sokat túlórázom.A férjem is dolgozik,és mivel nincs hitelünk,így végre 2-3 éve megengedhetünk olyan dolgokat amit sok-sok éve csak álom volt.

2 éve voltam életemben először Olaszországban.Tavaly voltam életemben először Görög országban.Idén is megyünk nyaralni valahová. Végre van bérletem egy konditeremben,és uszodában. Eddig ezek is csak álmok voltak.

Amióta leszoktunk a cigiről,és nincs hitelünk,elég jól boldogulunk..

40/N

2012. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

"Négy éve minden nyáron el tudtunk menni nyaralni külföldre, mára szinte lenullázódtak a megtakarításaink. "


Vajon miért? :D



Én köszönöm meg vagyok, használt nyugati importáru eladásával foglalkozom, és nem úgy néz ki mintha az emberek csóróbbak lettek volna. Még mindig jól fogynak főleg a használt Iphone-ok és más véleményem szerint túlbecsült termékek, mint a dre füles (újonnan egy 50 ezer forint).

2012. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag is rosszabbul, de főleg lelkileg, mert nem látok már esélyt, hogy valaha is javul az életszínvonal ebben az országban. Idén véglegesen eldöntöttem, hogy nem várok tovább és jövőre kivándorlok.
2012. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabbul. -13 ezer /hó.
2012. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jobban élek, de ehhez nem sok köze van sem a mostani sem az előző két kormánynak (Bajnai+Gyurcsány). Hogy mennyivel? Nem tudom. Inkább azt mondanám, hogy többmindenem van meg, mint korábban.
2012. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, 4 éve középsulis voltam, most egyetemista. Mostanában próbálok melót találni a szakmámban , eddig semmi :/
2012. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabbul. Annyival, amennyivel az árak emelkedtek.
2012. máj. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!