Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire ez a Bajnai-kultusz,...

Pro Patria kérdése:

Mire ez a Bajnai-kultusz, amit itt olvasni?

2012. máj. 1. 16:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
erre miért nem válaszol?mert annyira hülye a gondolat, hogy nem is érdemes folytatni, vagy pedig azért, mert igazam van?
2012. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 yossarian44 ***** válasza:
Már elmondtam privátban...
2012. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Pedig minket is érdekelne.
2012. jún. 15. 17:26
 34/49 yossarian44 ***** válasza:

Jogos, ezt írtam:


Alapvetően a pénzünk visszakövetelése azért lenne hülye gondolat, mert csak mostanában kezdtünk kamatot fizetni az IMF hitelre. Ha 2011 decemberében visszaszólna Viktor az IMF-nek, hogy kell vissza a lóvénk, azok csak ráncolták volna a szemöldöküket, hogy mégis milyen pénzről van szó, merthogy egy penny nem sok, annyit nem adott Magyarország az IMF-nek.


Inkább fordítva.


Persze, nyilván fel sem merült alkotmányossági probléma az IMF hitellel, okkal.

2012. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Félreértett engem.Nem az Orbán követelne, hanem az IMF .így értettem.
2012. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Orbánék meg inkább csöndben vannak, hogy nehogy kiderüljön, hogy a megkötött szerződésben hibák vannak.ugyanis garantált csőd, ha kiderül, elkezdenénk visszafizetni, már nem is tudnánk egyszerre.egy jó példa:Malév

8nem tudta visszafizetni azonnal,ezért csődölt be.

2012. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Malév esetében is nagy ''kus volt egészen addig, amíg kedves József barátunk nem jelentette fel őket.Ő is csak azért, mert megsértődött a Malév vezetésére, üzleti érdekei voltak.
2012. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
(Váradi József)
2012. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Vagy én értettem valamit félre?

az biztos, hogy az EU+ENSZ külön szervezetei valamiért, akaratlanul vagy akarva, de nem értenek, nem látják át a államok belső működését.

2012. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 yossarian44 ***** válasza:

Na most, én kétlem, hogy az IMF azonnal visszakövetelné a pénzét, mivel nem azért lépnek be a tagállamok, hogy így ki.ba.sszon velük, ha valami nem jó a szerződésben.


Inkább gyorsan írnának egy új szerződést, Korona nélkül. Mivel erre nem volt szükség... de minek is ismétlem magam.


Mellesleg az IMF akkor szokott csak egyben pénzt visszakövetelni, ha az adott állam sokáig nem fizet. Lásd.: Argentína.

2012. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!