Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ÁFA 27%? Ez nagyon durva!

ÁFA 27%? Ez nagyon durva!

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
5%

22:15


"Ha olyan JÓ az irány,akkor miért romlik a Ft,miért kell kétnaponta felfüggeszteni az OTP-részvények eladását az esés miatt?"


Ne próbálj a nemlétező közgazdasági tudásoddal menőzni, mert nagyon szánalmas.


Amikor a kisember a piacon előadja magát londoni elemzőben, hogy "bedű a fórint" :)))) Meg a teőzsde, az is bedűl :)))

2011. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:

23:13

Nyilvánvalóan a számokat túlzásnak szántam. Egyébként meg a jogász tipikusan az a szakma amiről évek óta harsogják,hogy nagy a túlképzés, mégis mindig a legnépszerűbb szakok között van, úgyhogy aki odajelentkezik az vállalja a kockázatot...

Arról nem is beszélve, hogy már mindenhol megvannak a jól bejáratott jogász dinasztiák, akik nyilván a saját gyerekeiket szeretik benyomni a zsíros helyekre. Úgyhogy ha nem vagy egy ilyen tagja, akkor az szívás.

Arról már nem is beszélek, hogy a jogászok nem éppen a termelőmunkájukról (ami ugye a gazdasági növekedés alapja) híresek.

Külföldön nem tudom mire mész a magyar joggal, de sok szerencsét.

2011. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
49%

"Arról sem a Viki tehet, hogy csak ilyen munkahelyet találtál, és nem olyat, ahol meg is fizetik a tudást."


Ha az akváriumban nem cserélnek vizet és nem adnak enni a halaknak, akkor azok megdöglenek a víz megposhadásától és az éhségtől.

De tudom, erről is a halak tehetnek, mert miért nem intézik el a saját akváriumuk tisztítását, miért nem cserélik ki benne a vizet és miért nem folytatnak mezőgazdasági termelést a moszatok között, hogy ne haljanak éhen. Azok a nyomorult, lusta halak megérdemlik, ha megdöglenek.

2011. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

"Ha az akváriumban nem cserélnek vizet és nem adnak enni a halaknak, akkor azok megdöglenek a víz megposhadásától és az éhségtől. "

A halak nem tudnak maguktól másik akváriumba menni. Neked ez nincs megtiltva.

2011. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
34%

22:22


"Jól hangzik, hogy "ha van 2 gyerek, azok már jól járnak kisebb fizetésből"."


Nemcsak jól hangzik, hanem még igaz is.


"Igen ám, de pl. az én szüleim 50 feletti közalkalmazottak"


Az 50 felettiek jobban keresnek az átlagnál, és már kisgyereket sem kell eltartaniuk. Talán kibírják, ha az ország érdekében most egy kicsit nem nő a fizetésük hitelből. Ja, tudom, nem bírják ki. Nekik AZONNAL kell a több pénz. Akkor viszont tessék jobb állást keresni, ha annyira kell a több pénz.


"a testvérem és én is egyetemisták vagyunk (olyan szakon, ami mellett nincs idő dolgozni, mivel átlagosan 8-16-ig vannak órák, de néha 19-ig), és mi rosszabbul jártunk, mivel mi már nem vagyunk "gyerekek""


Most sírjam el magam? Egyetemre jár, dolgoznia sem kell mellette. Miután elvégzi az egyetemet, remek állása lesz. És azon sír, hogy a szülei nem kaptak utána adókedvezményt, mert nem gyerek.


Komolyan, a hozzád hasonló panaszmajmok megérdemelnének egy kis VALÓDI problémát, egy kis IGAZI nehézséget. Hátha az észhez térítene.


Mondjuk egy jó kis államcsőd, ahova a baloldali politika vezetett volna! Akkor a hozzád hasonlók is talán megtanulták volna, miért nem jó hitelből jótékonykodni a "kisemberekkel".


" [link]


Témát váltasz. Arról is lehetne vitatkozni, de nincs értelme, mert nem az orvosi fizetések a témánk. Az orvosok egyébként zsebbe 2-3x annyit kapnak, mint hivatalosan. Ha pedig nem tetszik nekik a hivatalos orvosi bér, elmehetnek magánkórházba, magánrendelőbe. Megtiltotta valaki?


"Szóval, hogy is van ez? És azt hozzáteszem, hogy Lakatos Rikádó"


Fejezd be a cigányozást, nem kell a primitív hangulatkeltés


"Én vettem a fáradtság, tanultam, és mivel nem akarok itt éhendögleni, ezért emigrálok. "


Minél előbb emigrálj, ne csak dumálj róla.


"Így kell megtartani az értelmiséget!"


Azt hiszed, szükség van rád? Ne értékeld túl magad ennyire.

2011. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
34%

22:41


"Elmondanám, hogy van szakmám kettő is, meg nyelvvizsgáim, és miegymás, és minimálbért keresek"


Nem kell külön mondanod. Már megszoktam, hogy a GYK-n mindenki magasan képzett kiváló munkaerő, aki minimálbért keres.

2011. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
78%
Az is tűrhetetlen, hogy a "másik" oldalról arconköpjék a nemzeti gondolatot, de hogy a saját részünkről töröljék a lábukat belénk, ez mindenképpen sok.
2011. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
82%

ma 23:34


A kormány feladata etetni és pelenkázni téged? Vagy mire célzol?

2011. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
84%

Az összes adókat a harmadára csökkenteném de az Áfát és a munkavállaló utáni járulékokat minimálisra.

Kb ugyanannyi pénz jönne be .Mert aki még akkor is a kibúvókat keresgélné vagy feketézne simán karóba húznám.Az ilyen külföldre kivitt tőkéért, szlovák rendszámú terepjárókért, uzsorázásért és egyéb ilyen jellegű bűncselekményekért pedig nyilvános felnégyelés járna.A vagyonosodási vizsgálat pedig önkéntes alapon menne .

A félreértések elkerülése végett:)


Ez a észcsinálás,hazudozás és mismásolás ideje lejárhatna már és eljöhetne egy tisztességes, nyílt, őszinteségen és reális értékeken alapuló társadalom ideje.


Egykor mindenki büszke volt a tudására szakmájára mert meg tudott élni belőle annak függvényében ahogyan csinálta.A legnagyobb méltóság is meg kellet becsülje a budipuculót is mert ha nem, akkor nem lett kitakarítva a budija és az elég kellemetlen volt neki akármilyen nagy úr is legyen ám.

Most értelmetlen divatszakmák vannak és sokan utálkoznak vagy lenéznek másokat minden jog és alap nélkül és olyan magasan hordják az orrukat, hogy belelátni rajta keresztül a fejükbe ,ahol nincs más csak a nagy sötétség.

A fiatalok túl nagy része akar médiasztár lenni vagy egyéb ilyesmi ahelyett ,hogy valami tisztes polgári foglakozáson törné a fejét.Amiben ha jól csinálja kiélhetné a kreativitását , szorgalmát és tartalmas ,sikeres élete lehetne.

2011. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

23.34

Nem vagyunk akváriumi halak.


A hasonlatod béna és megalázó.


Ha már csak az államon(kormányon )múlik a te jóléted és boldogulásod...megette a fene az egészet!

2011. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!