Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ÁFA 27%? Ez nagyon durva!

ÁFA 27%? Ez nagyon durva!

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
60%
Látom Helmet, te is a "megszorítások" híve vagy..............
2011. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
78%

Arról szólt itt évekig a közbeszéd, hogy a hazudós Gyurcsány és a hazug MSZP így, meg úgy, DE MAJD MI!.

Azután megcsinálják a szöges ellentétét annak amit ígértek.

Most akkor vagy hülyének nézik az embereket, vagy felnőttnek.

Úgytűnik hülyegyerekeknek nézik az embereket. Ezt próbálta az előző vezetés is. Csak nyerjünk valahogy aztán majd megoldjuk, majd kitalálunk valamit, csak jussunk be...

Azzal kellene már egyszer kampányolni, amit VALÓBAN csinálni akarnak...

2011. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem pedig iszonyú nagyképűség mindenkit, akit ezek az intézkedések személyes (vagy más) okokból elkeserítened, iskolázatlan kisembereknek nevezni, ráadásul közölni, hogy ez egyenlő a baloldallal.

Eleve jó lenne már észrevenni:

1. Orbánéknál nagyobb baloldali vagy 60 éve nem volt, ugyanis egy az egyben bolsevik politikát és propagandát folytat,

2. nevetséges folyton oldalakban gondolkodni, és az alapján beskatulyázni az embereket.

És aki azt hiszi, hogy minimálbért csak a tanulatlan, iskolázatlan réteg keres, az valahol nagyon el van tévedve. Hallottatok már pl. az egészségügy nagy problémájáról? Hát a pályakezdő fiatalokról? És a 45-50 év felettiekről, akik nem találnak munkát?

Vagy ők is mind-mind megérdemlik, így jártak, nyavalygós idióták?

Persze, végezzünk ki mindenkit, aki nem kő gazdag, könnyebb lenne az országnak...

2011. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
23%

22:41


Már bocs, de ez a van 6 diplomám, meg 12 nyelvvizsgám mégis 10ezer forintot keresek szöveg nekem mindig sántít egy kicsit. Olyan szakmád van ami használható? A nyelvvizsga az egy dolog, a nyelvtudás az meg egy másik. Ha jó vagy a szakmádban, tényleg beszélsz 2 nyelvet és mégis minimálon vagy, akkor lehet, hogy a te készülékedben is van hiba. A másik meg, hogy ne állítsuk már be a bruttó 300-as fizetést álomfizetésnek. Kb. annyira elég, hogy az embernek ne legyenek napi gondjai, duhajkodni nem nagyon lehet belőle.

2011. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
79%

Én a nemzeti konzervatív gondolat híve vagyok, amihez az egyenes beszéd, és az őszinteség is hozzátartozik.

Sajnálatos módon fejlettebb országokban ekkora blöfföt nem mernek ilyen fapofával megjátszani, mert az emberek is okosabbak, és a következmények is mások.

Nálunk ez a "demokrácia" nem működik. Úgy néz ki, hogy sem az emberek, sem a vezetők nem elég felkészültek.

2011. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
89%
Mindenhol "hazudnak" a politikusok, és mindenki hazabeszél, de kíváncsi lennék, hogy egy Franciaországban, vagy egy Angliában meg merné e lépni a kormány ezt a hatalmas átverést, ami itt történik.
2011. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
83%

22:41-es vagyok.

Nem mondtam, hogy van 6 diplomám, egy van, és egy OKJ-s szakmám.

Két nyelvvizsgám van csak, és igen, mindkét nyelvet magas szinten beszélem is. Most tanulom a harmadikat.

És a szakmám jogász, csak éppen az a nagy bűnöm, hogy még jelölt vagyok. Így jártam.


De engem igazából már semmi nem nagyon érdekel, ugyanis amint megtehetem, külföldre megyek dolgozni.

Rájöttem, hogy itt ne számítsak semmire...

2011. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
7%

"Elmondanám, hogy van szakmám kettő is, meg nyelvvizsgáim, és miegymás, és minimálbért keresek, mert a gazdag főnök éppen "pörgeti fel a gazdaságot" ahelyett, hogy megfizetné az embereit. "


Arról sem a Viki tehet, hogy csak ilyen munkahelyet találtál, és nem olyat, ahol meg is fizetik a tudást. Ha van.

2011. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
78%

Azért ilyen munkahelyet találtam (már ennek is örülhetek!), mert jelölt=rezidens.

Azt nem mondtam, hogy erről Orbán tehet, mert - ellentétben egyesekkel - én fogom még a csillaghullást is a kormányra.

Arról viszont igenis ők tehetnek, hogy egyre csak lehetetlenítik el az emberek helyzetét. És itt nem csak magamról beszélek.

2011. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
* nem fogom - akart lenni.
2011. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!