Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A következő szavazásnál a...

A következő szavazásnál a Jobbikra szavaznátok?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem?
2011. júl. 21. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:

"Ebben az országban azokat övezi nagyobb utálat, akik vitték is valamire, mert egyből az jön le mindenkinél hogy ez is csalt meg lopott."


elnézve eddigi történelmünket, ezen ne csodálkozz...

2011. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:

"Valamilyen szinten én megértem őt, hogy kissé elszakadt a cérnája."


akkor húzz a f@szba innen te uzsorás sátán fia :)

2011. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:38


miért nem vállaljátok fel, amit csináltok?

2011. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt, az egész párt maga egy vicc.
2011. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 son of satan ***** válasza:
"akkor húzz a f@szba innen te uzsorás sátán fia :)" Jobb lesz ha befogod te kis senkiházi majom.
2011. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
26%
Figyelj, 48 % - os, majd kiszállok amikor akarok. Nem te fogod ezt megmondani. A normálisan viselkedő szegény emberekkel semmi bajom, csak a kötekedőkkel. És soha nem egy gazdag kezd belekötni a szegénybe, és nem mi vagyunk akik irigykedve és gyűlölködve nézünk a másikra, mert többre vitte.
2011. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:

"majd kiszállok amikor akarok. Nem te fogod ezt megmondani. "


nem is állítottam, de jöttél azzal, mint egy durcás kisgyerek, hogy lelépek innen stb.

Én csak támogattam a TE ötleted és meg is indokoltam, hogy miért :)

2011. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:

"A normálisan viselkedő szegény emberekkel semmi bajom, csak a kötekedőkkel."


akkor nem kéne általánosítani és ilyen dühítő kitöréseket produkálni. de ahogy gondolod

2011. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
77%

"és nem mi vagyunk akik irigykedve és gyűlölködve nézünk a másikra, mert többre vitte.

"


azért azt ne várd el, hogy automatikusan imádjanak, mert gazdag vagy. meg hát állandóan hencegésnek tűnik, amit írsz, szükségtelen ennyiszer leírnod, hogy ki vagy, mit csinálsz. akit érdekel az úgyis tudja már, ha sűrűn járkál errefelé.

Ez a többre vitte dolog, pedig elég messzire vezetne. Nem feltétlenül az számít, mennyi pénzed van, attól nem leszel jobb ember. Mint ahogy a szegény sem lesz jobb attól, mert szegényebb.

2011. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:

Nem minden roma bűnöző,de mindben erőssen megvan rá a hajlam.


A lépcsőházunkban van egy roma nő kedves aranyosnak ismerem 5éve,multokor összeveszett a szomszédasszonyával egy kétt szóváltás után már ököllel üttötte és uttána a földön rugdosta közben trágárnál trágarabb cigányosan káromkodott.(csicska magyartól-a rákos legyen a míhed mindent ordibált)

2011. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!