Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A következő szavazásnál a...

A következő szavazásnál a Jobbikra szavaznátok?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem?
2011. júl. 21. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
de jó, hogy törölgetik a válazsokat
2011. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
Csak tudnám mi volt trágár, vagy sértő a válaszaimban...
2011. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
60%

A legtöbb cigány gyilkosságért van börtönbe,és súlyos testi sértésért. Még szép,hogy azt nem ússzák meg.


De ha már itt tartunk :

A magyarok hány százaléka ül börtönbe mert cigányt ölt?

És a cigányok hány százaléka ül börtönbe mert magyart ölt???

2011. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
70%

"1. kimentem, sajnos épp felhősödik az ég, pedig előbb kisütött a nap egy pár percre...mi köze a zsidókhoz

2. olvastam újságot, többfélét is. mi köze a zsidóhoz?

3. boltban szoktam vásárolni. mi köze a zsidókhoz?

4. próbáltam állást keresni két hónap után találtam is anno..."


Pontosan erről van szó. Nincs konkrét bizonyíték, csak a turulbetyárok szajkózzák amit a kurucon olvastak.

Mostanában minden második fórumozó szajkózza, hogy így zsidók, meg úgy zsidók, de ha rákérdezünk, akkor csak annyi a válaszuk, hogy azt mindenki érzi, hogy így van és ne legyek naív. Ha ilyen jók a megérzéseitek, akkor akár Yodától át is vehetnétek a Jedi rend vezetését.

2011. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
18%

"A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 05:38" Mit nem adnék hogy egyszer szemtől-szemben lehessünk. Elhallgatnál örökre. Az életben nem szoktam hozzá az ilyen beszólásokhoz. Persze nem is a szegény rétegből áll a baráti köröm. Ők is pont ezért utálják a szegény embereket, mert csak okoskodni tudnak állandóan meg beszólogatni. Ez sokkal undorítóbb, mint az én büszkeségem a munkámra. Vagy ha úgy tetszik, hencegésem.

2011. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
70%

"Ők is pont ezért utálják a szegény embereket, mert csak okoskodni tudnak állandóan meg beszólogatni."

Erre csak annyit mondanék: szegény embert az ág is húzza, vagy inkább itt még a kolopele is húzza. Hogy lehet ilyet mondani, hogy utálom a szegényeket? Na húzz el a büdös p*csába te rohadt p*csfej!!! Nem minden szegény tehet róla, hogy az. Én nem vagyok szegény, de amit te csinálsz az már túlzás!!!

2011. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
18%
Cigó a nénikéd. Lassan azon gondolkozom hogy abbahagyom ezt a retardált fórumot, alig van itt néhány normális ember. Nincs már ennek sok értelme. Nem véletlen hogy nem érzek semmilyen empátiát a szegények felé, nem is érdemli meg a legtöbb. Azért privátban sikerült normális embereket is találnom, nem beszélve arról a kitűnő szakemberről aki már azóta nálam dolgozik. Nagy részetek viszont egy tehetetlen hulladék.
2011. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
18%
Te sem vagy különb, Mudri lav. Ha nem vagy szegény, akkor minek siránkozol folyton?
2011. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
70%
Tehát aki szerinted nem gazdag, nem nyalja a fidesz seggét, és nem utálja a szegényeket, nem dicsekszik, az elmeroggyant? Na szépen vagyunk, szegény magyarok.
2011. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
26%
Tévedsz. A szegény az aki gyűlöli azt aki gazdag. Csodálom hogy ezt senki nem veszi észre. Amikor kb. egy éve elkezdtem ide írogatni, elég volt egy kérdésnél egyszer megemlítenem a Fidesz szimpátiámat és hogy egyetértek velük ebben és ebben, máris jöttek a szidalmazó válaszok. Ebben az országban azokat övezi nagyobb utálat, akik vitték is valamire, mert egyből az jön le mindenkinél hogy ez is csalt meg lopott. Az évek során ez annyira felgyülemlett bennem, hogy megváltoztatott sajnos. De ez a rosszindulatnak és a gyűlölködésnek tudható be.
2011. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!