Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vartok ezektol az emberekt...

Mit vartok ezektol az emberektol? Ti mit tennetek a gyongyospataiak helyeben?

Figyelt kérdés

Sokan tamadjak a gyongyospataiakat, h a faluba hivtak anno a Gardat.

Toluk kerdeznem, h miert, mit vartatok?h az embereknek nem lesz eleguk abbol, h allandoan lopnak, beszologatnak stb a romak?h nem lehet veluk egyutt elni?a rendorok meg lesz.arjak az egeszet?

Ti mit tettetek volna?turtetek volna tovabb, h a kertedbol kilopnak mindent?


2011. júl. 16. 16:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

"hogy amint az ország legnagyobb problémája a Gárda lesz, megszüntetik saját magukat"


már az ókor óta hallunk ilyet aztán mégse...

na de jelen esetben kár ennyire előreszaladni, még én is ezt mondom, aki nem vagyok a Gárda híve....

meglátjuk mi lesz

2011. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

"he?


tudsz te százalékot számolni?


2001-ben a település lakosságának 88%-a magyar, 12%-a cigány nemzetiségűnek vallotta magát."


Még egy elvakult, aki nem veszi észre hogy szándékosan túlzok.

De a legjobb, h még megjelenik egy 10 éves statisztikával:)

Biztosan él még ez az arány:D


Aki meg kérdezte,hogy miért jobb egy gárda, mint egy helyi akármi, annak meg üzenem, h már leírtam, csak olvasson vissza.

2011. júl. 18. 16:41
 43/49 anonim ***** válasza:

Ja, hogy szerinted azért jobb egy külsős csoport, mert nem lehet őket a családjaikkal megfenyegetni? Hát jó...


Csak azt nem értem, hogy ezért miért kell egy külsős csoport. Valaki azt mondja nekem, hogy hello, hagyd abba a járőrözést, vagy a családodnak baja lesz, akkor megy a feljelentés. Valószínűleg ennek nem lesz semmi következménye, csak annyi, hogy ha valóban történik a családommal valami, akkor a rendőrség egyből tudja majd, hogy kiket kell elővenni.

2011. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Igen így van, ahogy írod, h nem tudják zsarolni, mert a helyiben előbb-utóbb kialakul, hogy áhh bocs srácok, nem érek rá járőrözni, mert hát.... izééé.... ööö..... megyünk a rokonokhoz.

Ezt a feljelentgetős marhaságot meg felejtsd már el:D

Nem feltétlen kell valóban tettlegességnek történnie.

Mit szólnál hozzá, ha a gyereked úgy jönne haza a suliból, hogy mondja, hogy a cigányok szövegeltek neki?

De ne is kezdd el, tudom-tudom,te rólad ez is leperegne, mert te kemény vagy, mint az acél:D

2011. júl. 18. 17:06
 45/49 anonim ***** válasza:

Figyu, tudom, miről beszélek. Nyíregyházán (tudod, Szabolcs majdnem olyan, mint BAZ-megye) születtem, majd ott és Pesten jártam a suliba, Erzsébeten, Stromfeld Aurél Általános Iskola, egy lakótelep közepén.

Később naponta kétszer jártam át Józsefvároson a 99-essel, tudom, hogy milyenek a cigányok, tudom, hogy tudnak pofázni, de azt is tudom, hogy az esetek nagy részében csak a szájuk jár. Ha meg nem, azt is meg lehet oldani, csak nem kell beszarni.


És neked honnan van tapasztalatod a cigányokkal kapcsolatban? Hogy milyen velük élni?

2011. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Én meg mondtam már, h rendben van, h te vagy John Rambo meg a többi, rendben van én elhiszem neked.

De te miért nem bírod megérteni, h nem mindenki olyan faszagyerek mint Te?és épp ezért hívta a gárdát.

Ha ő is olyan kemény gyerek lenne, mint te akkor nem hívta volna?

érted?

2011. júl. 18. 17:46
 47/49 anonim ***** válasza:

"De a legjobb, h még megjelenik egy 10 éves statisztikával:)

Biztosan él még ez az arány:D "


10 évente van népszámlálás, a következő idén ősszel lesz.

Egyre butább vagy kérdező!

2011. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

"De ne is kezdd el, tudom-tudom,te rólad ez is leperegne, mert te kemény vagy, mint az acél:D"


akkor te ez alapján a gondolat menet alapján puhap*cs vagy

2011. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
én a helyükben a falu teljes cigány lakosságát elpostáznám a kérdezőnek
2011. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!