Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vartok ezektol az emberekt...

Mit vartok ezektol az emberektol? Ti mit tennetek a gyongyospataiak helyeben?

Figyelt kérdés

Sokan tamadjak a gyongyospataiakat, h a faluba hivtak anno a Gardat.

Toluk kerdeznem, h miert, mit vartatok?h az embereknek nem lesz eleguk abbol, h allandoan lopnak, beszologatnak stb a romak?h nem lehet veluk egyutt elni?a rendorok meg lesz.arjak az egeszet?

Ti mit tettetek volna?turtetek volna tovabb, h a kertedbol kilopnak mindent?


2011. júl. 16. 16:52
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
mondom, alakítsatok helybéliekből Gárdát
2011. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
17%

"Tehat akkor allithatjuk, h ha Teged megkerdeztek volna, akkor azt mondtad volna, h ne, ne jojjenek a gardistak?

Akkor is, ha mar megeroszakoltak volna a gyerekedet?

Mert ez politikai szervezet es nem kell?"


A rendfenntartás a rendőrség feladata, nem magánhadseregeké. Az ő munkájukat tudják segíteni olyan emberekből álló polgárőrségek, akik ismerik a környéket, a helyi viszonyokat. És igen, ha megkérdeztek volna, azt mondom, hogy nem kell oda Gárda. Szerveződjön ott polgárőrség a helyiekből.

2011. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
45%
Nem nem türtem volna semmit! És most a JOBBIKra szavaznék!
2011. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

"Szerveződjön ott polgárőrség a helyiekből."


Szerinted nem történt meg?

Csak gyorsan fel is oszlott, mert egy tagját megverték a tevékenységük miatt.

SZal kíváncsi vagyok, h ezek után is azt mondanád e, amit olyan határozottan állítasz:)

2011. júl. 18. 12:05
 15/49 anonim ***** válasza:

"Szerinted nem történt meg?

Csak gyorsan fel is oszlott, mert egy tagját megverték a tevékenységük miatt.

SZal kíváncsi vagyok, h ezek után is azt mondanád e, amit olyan határozottan állítasz:)"


Erről nem hallottam, van erről valamilyen forrásod?


De amúgy igen, ugyanazt mondanám. Ha valakit megvertek, akkor feljelentést kell tenni, átadni a bíróságnak.

Meg amúgy is, ha a Gárda kimegy, akkor őket nem vernék meg? Vagy ők vernék meg a helyieket?

Nem véletlen, hogy törvények vannak, és az államé az erőszakszervezet monopóliuma... Ha ezt áthágjuk, akkor olyan lavinát indíthatunk el, amit nem tudunk megállítani.

2011. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

"Erről nem hallottam, van erről valamilyen forrásod?"


Persze, a net tele volt ezzel, hogy xy lakos kapott két pofont...gondolkozzál már el mikor ilyeneket írsz.



És igen, el tudom képzelni, h miután ellopták a termést, amiért megdolgoztál, majd jól elverték a fiad, plusz miután próbálnál fellépni ellenük ezzel a polgárőrködéssel és aztán még téged is lepofoznának, (amiből persze semmi nem lesz, mert még a könnyű testi sértés kategóriába se fér bele az, hogy kapsz két tenyeres pofont, legalábbis arról nem tudsz látleletet venni)

azt mondanád a gárdának, hogy kössz nem, semmi gond nincsen, előfordul az ilyen, a gyereket meg ha még egyszer megverik hát na, nem belefér?:)


Naaa neeeeeee:D

Ugye nem gondolod ezt komolyan:D

De tudod mit? elhiszem neked, hogy te ezek után hazamennél és megnéznéd a barátok köztöt és élnéd tovább az életed:D

2011. júl. 18. 13:22
 17/49 anonim ***** válasza:

"Csak gyorsan fel is oszlott, mert egy tagját megverték a tevékenységük miatt. "


akkor az elég töketlen polgárőrség, ahol egyet megvernek és rögtön fel is adják, ahelyett, hogy összefognának...

2011. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

egyébként az ilyen leírások után nem csodálkozom, hogy idáig kanászodtak a cigók...

ennyire töketlen bandát...

még arra sem képesek, hogy visszaüssenek.

az pedig mesebeszéd, hogy csak a magyart vennék elő.

lósz@rt mama!

a cigót ugyanúgy elő fogják venni. miért is vannak velük tele a börtönök?

2011. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
de hát ott is sok a nyugdíjas, ők meg inkább védelemre szorulnak, semmint hogy védjenek...
2011. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Jól van látom nagyon kemény van a gép mögött:)

Megnézném mit szólnál hozzá, ha elkapnának 4-en, te meg ott állnál egyedül:)

Főleg, h kés is előkerült és azzal fenyegették meg, h legközelebb meg is ölik a fiát meg a családját.

De tudom, te lementél volna egy magad és szét vágtál volna mindenkit a soron:D

Szal ne haragudj, hogy nem született mindenki rambónak, mint te és félelmében a gárdának szólt.

2011. júl. 18. 13:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!