Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vartok ezektol az emberekt...

Mit vartok ezektol az emberektol? Ti mit tennetek a gyongyospataiak helyeben?

Figyelt kérdés

Sokan tamadjak a gyongyospataiakat, h a faluba hivtak anno a Gardat.

Toluk kerdeznem, h miert, mit vartatok?h az embereknek nem lesz eleguk abbol, h allandoan lopnak, beszologatnak stb a romak?h nem lehet veluk egyutt elni?a rendorok meg lesz.arjak az egeszet?

Ti mit tettetek volna?turtetek volna tovabb, h a kertedbol kilopnak mindent?


2011. júl. 16. 16:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem országszerte fel kellene állítani gárdaőrszobákat, nem csak patán vannak problémák hanem nagyon sok más helyen is amiről valahogy mélyen hallgatnak.
2011. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem jól tették. Addig, amíg ott voltak a polgárőrök, legalább rend volt. Ismerős mondta, hogy régóta nem aludt már olyan nyugodtan, mint amikor két polgárőr volt az udvarukon. Hát, igen.

Ha belegondolunk, ez már csak a reakció a korábban történtekre, hogy lementek.

Pont ma néztem interneten egy videót, és az ott lakók nyilatkoztak, hogy azóta sem volt olyan rend és nyugalom.

Aztán majd holnap kiderül... Bízom benne, hogy Juhász Oszkár győz, és a Jobbik be tudja bizonyítani, hogy van még reményük az ilyen helyzetben lévő falvaknak.

2011. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
35%
Falusiakból szerveztem volna polgárőrséget, és nem kívülről hívok politikai csapatokat. Egyiknek a biztonság a célja, a másiknak meg a politikai felhajtás.
2011. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
34%
semmit nem várok tőlük
2011. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
84%
politikai felhajtás srác -> menjél lakni Gyöngyöspatára 1 hétig, aztán járjon a szád
2011. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
38%

Miért, te ott laksz?

Nem azt kérdőjelezem meg, hogy vannak közbiztonságbeli gondok, hanem azt, hogy ezt egy politikai szervezettel kell megoldani...

2011. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Utolso!

Tehat akkor allithatjuk, h ha Teged megkerdeztek volna, akkor azt mondtad volna, h ne, ne jojjenek a gardistak?

Akkor is, ha mar megeroszakoltak volna a gyerekedet?

Mert ez politikai szervezet es nem kell?

2011. júl. 16. 18:15
 8/49 anonim ***** válasza:
46%

"menjél lakni Gyöngyöspatára 1 hétig, aztán járjon a szád"


nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy bárkinek, akinek nem az a véleménye, mint neked, oda kéne költöznie.


Én a helyükben ottani lakosokból szerveznék Gárdát.

Politikai felhangtól mentesen

2011. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor is, ha mar megeroszakoltak volna a gyerekedet? "


Gyöngyöspatán kinek erőszakolták meg a gyerekét?

2011. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

En ugy tudom, h tortent ilyen, egyertelmu, h nem fogok nevet mondani.

De ez csak egy pelda akart lenni, mondhattam volna azt is, h elvertek, mint a lovat.

2011. júl. 16. 21:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!