Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon csak roma...

Magyarországon csak roma kisebbség van?

Figyelt kérdés

Ha felvetődnek az etnikai kérdések, mindig csak a cigányokról hallani. Bűnözés, segélyezés, integrálás.

A német kisebbséget nem akarja beintegrálni senki sem a társadalomba?


2011. jún. 27. 16:53
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/165 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:26


Inkább felesleges az elnevezés. Most mondják a híradóban, hogy magyarbűnöző gázolt a 24es főúton? Felesleges...

2011. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/165 anonim ***** válasza:
72%

majd amikor a saját bőrötökön érzitek szegény hátrányos helyzetűek tevékenységeit, akkor remélem megjön majd az eszetek.

Én befejeztem.

érveltem eleget, tőletek arra futotta, hogy mi nem hiteles, meg miért kell polkorrektkedni, az mennyivel fontosabb dolog, mint a tényleges bűncselekmények, sőt még én vagyok a hibás, amiért nem hagyom kifosztani magam...

Ezeket után senki ne csodálkozzon ha feldühödöm és káromkodok.

Viszlát most már tényleg!

2011. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/165 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg felfogni rasszok nélkül. Az ember kirabolt téged, tehát soha többet nem állsz szóba az emberi fajjal? Az emberi fajt ki kell íratni? Mert téged kirabolt egyszer régen valamikor egy?
2011. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/165 anonim ***** válasza:
72%

Egy bizonyos népcsoporthoz tartozó rabol ki, nem az egész emberi faj...

nem érdemes ezt csűrni-csavarni

Te véded azt, ami védhetetlen.

2011. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/165 anonim ***** válasza:
20%
Egy bizonyos népcsoporthoz tartozó rabol ki, és nem az egész népcsoport...
2011. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/165 anonim ***** válasza:
72%

ha 10-ből tízszer cigány rabol ki, az már elég komoly mintavétel (magamra nézve) Így jogoska az utó(elő) ítéleteim.

Az álláspontod védhetetlen

2011. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/165 anonim ***** válasza:
11%

ma 19:18


Nekem nincs olyan ötletem amivel meg lehetne oldani, de én nem is ítélek el embereket azért mert cigányok vagy szegények.

Inkább sajnálom őket és együtt érzek velük.


De ahogy, látom neked sincs ötleted pedig nagyon utálod őket. Ha viszont nincs ötleted és nem tudsz rajta változtatni akkor mégis mi értelme van a gyűlöletednek? Szerintem semmi.

Éppen erre próbálok rámutatni, hogy a gyűlölködésnek semmi értelme. Attól nem lesz jobb és semmi sem oldódik meg.


Persze nem kell elfogadni egy ilyen helyzetet vagy beletörődni, de ahhoz hogy tudjunk rajta változtatni meg kell érteni elsőnek, hogy miért van és felesleges ujjal mutogatni, hogy ő a hibás meg ő a hibás.

Ha pedig valami zavar akkor találj rá megoldást és ne mindig azt várd, hogy más oldja meg helyetted.


A szegénységre és a bűnözésre nincs más megoldás mint, hogy mindenki jól él, amit persze elég nehéz megcsinálni. Ezt a problémát a világon még sehol sem oldották meg és a gyűlölködés csak ront rajta. Dániában is vannak hajléktalan emberek, pedig ott tényleg jól lehet keresni. Amikor én voltam kint akkor volt a minimálbér 500 ezer forintba átszámolva. Mégis vannak szegények.


A wikipedia pedig továbbra sem mérvadó ilyen kérdésekben. Ez a cikk nem bizonyít semmit. És bárki át is szerkesztheti és azt ír amit akar.

Ha meg van cigánybűnözés akkor van cigánylevegővétel, cigánybékaügetés, sőt még cigánynembűnözés is, mivel nem minden cigány bűnöző.

A cigánymeggyről és a cigánykerékről ne is beszéljünk. :)

2011. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/165 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:37


1 millióból tíz kirabolt... Mórt meg azt hiszem 5 magyar rabolta ki. Akkor 5 ből 5 általam tudott bankrabló magyar, tehát helyes az általánosítás, hogy ne engedjek magyarokat a bankomba?

2011. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/165 anonim ***** válasza:
79%

"1 millióból tíz kirabolt."


Akkor lássuk csak:

1 millió (kb.) cigány van. Ebből kb. 600 ezer hátrányos helyzetű. Hátrányos helyzetéből kifolyólag joga van arra, hogy kiraboljon másokat. Szerinted a hátrányos helyzet felmenti őt ez alól.

Szerintem nem.

Itt csak annyi a lényeg, hogy te ezt elfogadhatónak tartod, mondván , hogy így szocializálódott, én nem.

A magyarok között is vannak jócskán, akik hátrányos helyzetűek. Ők miért nem rabolnak?

Erre nem tudtál választ adni, gyanítom nem is fogsz.

Még egyszer mondom: tapasztald meg a saját bőrödön, utána oszd itt az észt. A móri példát te keverted ide. Az különben is egy nagyon kirívó példa volt.

fenntartom, hogy lehet a szavakon lovagolni, de a tényekkel nehéz vitatkozni!

2011. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/165 anonim ***** válasza:
85%

ma 19:37


Te nagyon sötét vagy.1 móri bankrablás van Magyarország történetében.De ha a bankrablásokat is veszem akkor hány bankrablás van??És hány cigánnyal kapcsolatos erőszakos bűnelkövetés??


És a magyar inkább kirabol egy bankot mert ha kockáztat nem piti dologgal fog ha egy késelésért kap 5évet és egy bankrablásért is 5.Ha a bankrablás bejött akkor többet nyert mint a cigány 40 zseblopással,kirablással.Plusz a magyar azért megy inkább bankba mert annyi becslése van hogy nem az ugyan olyan szegény embert fogja meglopni

2011. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!