Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon csak roma...

Magyarországon csak roma kisebbség van?

Figyelt kérdés

Ha felvetődnek az etnikai kérdések, mindig csak a cigányokról hallani. Bűnözés, segélyezés, integrálás.

A német kisebbséget nem akarja beintegrálni senki sem a társadalomba?


2011. jún. 27. 16:53
 141/165 anonim ***** válasza:
33%

"és kiállok azért a sok társamért, akik ugyanígy vannak!

"


ne rajtam követeled, nem én töltöttem fel.

Bárcsak többen lennétek, akik ezt kikérhetnétek magatoknak!

2011. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/165 anonim ***** válasza:
11%
Kit érdekel Sztojka? Ha jól tudom lesittelték... A kérdés az mi bajod van azokkal a cigányokkal akik normálisak, azon kívül, hogy megvan az esélye, hogy kirabolhat. De egy fehérnél is meg van az esélye, hiába téged 10 cigány akart kirabolni. (lásd a két zsebes példát) Nem érdemel meg egy rendes cigány annyit, hogy normális emberszámba vedd, az idióta társai miatt?
2011. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/165 anonim ***** válasza:
33%

"kérdés az mi bajod van azokkal a cigányokkal akik normálisak, azon kívül, hogy megvan az esélye, hogy kirabolhat"


Pont ez, hogy esély van rá, hogy kirabolhat. Nagyobb esély, mint egy svábnál, magyarnál, vagy japánnál...

2011. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/165 anonim ***** válasza:
84%

"De egy fehérnél is meg van az esélye,"


valóban meg. Mint ahogy arra is, hogy a fejemre esik egy tégla. De a cigányokkal inkább jobban vigyázok. Tapasztalat.

Egyébként gondolhatod, hogy nem futok, szaladok, amint meglátok egy cigányt. Azt hiszem ennyivel már emberszámban vettem, mivel semelyik másik népcsoportnál nem szaladok el.

2011. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/165 anonim ***** válasza:
84%

Akkor itt a vége.

Nincs most már több időm erre a meddő vitatkozásra.

Védjed őket, ha akarod!

A te dolgod (bajod).

2011. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/165 anonim ***** válasza:
14%
Hmm ismerek egy idős hölgyet, vidéken lakik, putrifaluban. Sok rokona van, de egyik sem menne el meglátogatni. A zomszédjában cigányok laknak, tipikus putricigányok. Az idős hölgy sosem ártott nekik, még csak rosszul se nézett rájuk, és lám, csodák csodája, soha nem próbálták meg kirabolni, sőt gyakran mennek át hozzá a szomszédból cigányok beszélgetni, ha megkéri valamelyiket, akkor segít pl. kimeszelni, sőt, ha a szomszéd cigány felmegy boltba előbb átmegy az idős asszonyhoz, hogy megkérdezze a hölgyet, kell-e valami a boltból. Pedig a faluban egyébként elég feszült a viszony a cigányok és magyarok között. Egyszóval: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
2011. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/165 anonim ***** válasza:
27%

A szomszéd faluban kb. fél éve néhány cigány agyonvert egy idős nénit. Nem hinném hogy nagyon provokálta őket...


Tavaly nyáron a falunk szélső utcáját végigrabolta egy csapat cigány. Az egyik még a személyijét (!) is elhagyta közben. Nem történt semmi, pedig 2 embert is leütöttek.


Olaszliszkán agyonvertek egy tiszavasvári tanárt. Kétlem, hogy provokálta volna a támadókat. Támadnak azok anélkül is...


Rengeteg további esetről hallottam, ahol védtelen öregeket vertek agyon, kínoztak, sőt erőszakoltak meg, aztán 200 Ft-al távoztak. Ennyit érne egy ember élete?


Marian Cozmát szíven szúrta egy csapat cigány. Mostanra sikerült elérni, hogy elítéljék őket.


Engem sem egyszer akartak már megkéselni, csak szerencse kérdése, hogy nem jött össze nekik.


Az unokatestvéremet a bicikliúton akarták megállítani, de ő továbbment, erre üldözőbe vették. Lihegve érkezett hozzánk, ahová már nem merték követni (mellesleg nagyon helyesen tették...), rövid üvöltözés után odébbálltak.


Legutóbb egy barátomat akarták elkapni egy bár előtt, de bemenekült segítségért. Megkapta, kb. 20-an vonultak ki a bár elé. A cigányok sietősre vették a figurát, aznap este nem láttuk őket többet.


Hasonló eset volt a télen, egy évfolyamtársamat megfenyegette két cigány, hogy megverik délután a buszmegállóban. Összeszedtünk pár embert, és láss csodát, a cigányok békésen továbbálltak egyetlen szó nélkül :)


Erőszakra csak erőszakkal lehet válaszolni, és ez nem kérdés.

2011. jún. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/165 anonim ***** válasza:
5%
ez borzasztó... erőszakkal erőszakra? milyen világ lenne itt?
2011. jún. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/165 anonim ***** válasza:
87%
Pedig pont olyan világ van. Az embernek meg kell védenie magát...
2011. jún. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/165 anonim ***** válasza:
24%
Megvédenie, HA megtámadnak. Itt az a baj, hogy sokan anélkül hogy megtámadnák, megölné ezeket az embereket. Vagy, hogy egy kettő megtámadta, és ezért mindegyiket megölné.
2011. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!