Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon csak roma...

Magyarországon csak roma kisebbség van?

Figyelt kérdés

Ha felvetődnek az etnikai kérdések, mindig csak a cigányokról hallani. Bűnözés, segélyezés, integrálás.

A német kisebbséget nem akarja beintegrálni senki sem a társadalomba?


2011. jún. 27. 16:53
 131/165 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:54


Nem lett bajuk, de szerinted ez normális dolog?

Szerinted nem csak bántást kapnak azok a cigánygyerekek akik neveletlen társuktól eltérően szeretnék is vinni valamire az életben? Akkor te ránézésre honnan tudod melyik cigánygyerek milyen? Csúnyán öltözködik? Mert fater elissza a segélyt, az anya pedig szarik a gyerekre? Majd ha tesz is az a gyerek azért, hogy utáld onnantól tedd, de a "tízből tíz kirablásom" nekem valahogy nem tűnik elégnek, hogy közrejátssz egy szerencsétlen helyre született gyerek tönkretételén.

2011. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/165 anonim ***** válasza:
33%

"És mivel azt írod: 10-ből tíz, az azt jelenti, hogy te egész életedben 10 cigánnyal találkoztál összesen?"


Ez az arány arra vonatkozott, hogy hányan próbáltak meg ENGEM kirabolni!

Magyar még nem próbált meg kirabolni.

Egyébként nyilván találkoztam tíznél több cigánnyal, de bármikor benne van a pakliban az, hogy ki akarnak majd rabolni. A viselkedésükön, testtartásukon látszik ez.

Egyébként kérdezz meg még több embert !

2011. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/165 anonim ***** válasza:
0%

Szóval így állunk?

4 német ellopja az autód másoknak is vannak ilyen tapasztalataik, de a németek nem olyanok...


10 cigány kirabol, másoknak is vannak ilyen tapasztalataik, ergó a cigányok olyanok...


Akkor most WTF???!

2011. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/165 anonim ***** válasza:
33%

"Akkor te ránézésre honnan tudod melyik cigánygyerek milyen? "


Igen, látszik a viselkedésén. Már írtam, hogy nyilván nem a normálisakkal van probléma.

2011. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/165 anonim ***** válasza:
25%

"4 német ellopja az autód másoknak is vannak ilyen tapasztalataik, de a németek nem olyanok... "


Most őszintén, te szókukac:

Hány olyan esetről tudsz, amikor németek rabolnak ki magyarokat? (II. vh nem játszik)

Hány olyanról mikor cigányok?


Rózsadombon tetszik élni ugye?

2011. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/165 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk a Balatoni esetek, lejönnek törnek zúznak hazamennek... olcsó jó...
2011. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/165 anonim ***** válasza:
11%

"Igen, látszik a viselkedésén. Már írtam, hogy nyilván nem a normálisakkal van probléma."


Akkor ne általánosíts.

2011. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/165 anonim ***** válasza:
11%
Most azonnal követelem, hogy az az illető aki állatnak nevezett minket, romákat, azonnal kérjen bocsánatot. Én soha senkinek nem ártottam, soha senkit nem raboltam ki, és kiállok azért a sok társamért, akik ugyanígy vannak!
2011. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/165 anonim ***** válasza:
63%

http://www.youtube.com/watch?v=jprLvrlV-40

[link]


Plusz ott nem késelnek meg.


http://www.youtube.com/watch?v=S-MGvGROXjU&feature=related

Továbbá Sztojka és tsai, interjúk stb.

2011. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/165 anonim ***** válasza:
65%

"Akkor ne általánosíts."


sajnos muszáj.

Általában agresszívak, bunkók, őrjöngenek, hadonásznak, vagy rám tukmálnának valamit,vagy lejmolnak.

Kevés olyan van, aki legalább emberhez méltó módon tud közlekedni például.

Az általánosítás szükségszerű.

2011. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!