Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon csak roma...

Magyarországon csak roma kisebbség van?

Figyelt kérdés

Ha felvetődnek az etnikai kérdések, mindig csak a cigányokról hallani. Bűnözés, segélyezés, integrálás.

A német kisebbséget nem akarja beintegrálni senki sem a társadalomba?


2011. jún. 27. 16:53
 121/165 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:45


Igen én találtam ki. Na és? A lényeg felett gondolom átrepültél.

2011. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/165 anonim ***** válasza:
52%
Vannak sárgák is, főleg kínaiak. Hogy hanyan azt nem tudom, egyébként szeretnek trükközni az útlevelekkel.
2011. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/165 anonim ***** válasza:
33%

"lényeg felett gondolom átrepültél."


Kettőnk közül nem én nem látom a lényeget, de mindegy...

Én valóságról beszélek, te egy kitalált történetről.

Akkor lenne jó a példád, ha csak nekem lennének ilyen tapasztalataim.

2011. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/165 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:43


Annak a sztorinak a lényegét sem vetted le!

Vedd úgy, hogy az a cigánygyerek te vagy! Késelnél valaha is? Óbégatnál kéregetnél bántalmaznál másokat? Mégis mit kapsz a világtól cserébe? Bántást és előítéleteket! Jó ez így?! Amikor én kicsi óvodás voltam, a cigányok az óvodában külön asztalnál ettek, azért mert az óvónő úgy határozott, pedig nem voltak problémásak, mindenki szerette/szereti őket, a mai napig, csak az óvónő volt tele előítéletekkel. Gondolom "jogosan".

2011. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/165 anonim ***** válasza:
43%

ma 20:49


Magyarországon 600 ezer-1 millió cigány él, ebből téged 10 kirabolt. Nagy cucc, de ebből milyen következtetést vonhatsz le? Ha 10 magyar rabolt volna ki utálnád, mind a 9 milliót?

2011. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/165 anonim ***** válasza:
33%

"Vedd úgy, hogy az a cigánygyerek te vagy! Késelnél valaha is?"


nem

Innentől kezdve sántít az egész

Nem csak bántást kapnak! Arról is vitatkozhatnánk, hogy mikor és hol kezdődött ez az egész...

"Gondolom "jogosan".

"


Gondolom már volt dolga olyanokkal is, akik nem voltak túl "cukimuki"

Ezért döntött így. Egyébként a te példádból is látszik, hogy nem lett tőle semmi bajuk.

2011. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/165 anonim ***** válasza:
11%
Ha németországi nyaralásod során 4 német tini ellopja az autód akkor, mind a 80 millió német bűnöző, mert másoknak is vannak tapasztalataik a németekkel?
2011. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/165 anonim ***** válasza:
33%

"Nagy cucc, de ebből milyen következtetést vonhatsz le? Ha 10 magyar rabolt volna ki utálnád, mind a 9 milliót?

"


nekem nagy cucc, kedves rajvédő!

Pont ezt magyarázom, hogy a védőbeszéded akkor állná meg a helyét, ha csak én rendelkeznék ilyen tapasztalatokkal.

ja és igen, ha10magyarrabol volna ki, akkor valószínűleg utálnám őket is. Csak ennek az előfordulási esélye igen csekély...

Minden példád sántít!

2011. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/165 anonim ***** válasza:
33%

"mind a 80 millió német bűnöző, mert másoknak is vannak tapasztalataik a németekkel?"


De nem érted?

Rájuk ez akkor sem lenne jellemző! Teljesen más környezet, teljesen más viselkedés!

Most végig fogjuk járni az összes népet a földön, azt hiszed, hogy ezzel megcáfolod a cigányok bűneit?

2011. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/165 anonim ***** válasza:
11%
In Cannabis veritasnak: ha jól értem téged kirabolt tíz cigány. És mivel azt írod: 10-ből tíz, az azt jelenti, hogy te egész életedben 10 cigánnyal találkoztál összesen? (mert a 10ből 10 ezt jelenti) na ne röhögtess már.
2011. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!