Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon csak roma...

Magyarországon csak roma kisebbség van?

Figyelt kérdés

Ha felvetődnek az etnikai kérdések, mindig csak a cigányokról hallani. Bűnözés, segélyezés, integrálás.

A német kisebbséget nem akarja beintegrálni senki sem a társadalomba?


2011. jún. 27. 16:53
 111/165 anonim ***** válasza:
100%

Jah és itt egy kép mi az a rabszállító ha még ilyet sem láttál


[link]

2011. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/165 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/165 anonim ***** válasza:
0%
És miért szállíttatják a rabokat? Azokon az ablakokon azt is nehéz kivenni, hogy van-e odabenn ember, nem hogy milyen származású... Az, hogy a börtönben hány ember cigány és hány nem, arra nincs adat, és hamis adatokkal dobálózni...
2011. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/165 anonim ***** válasza:
0%
Aki utálja ŐKET az rasszista, aki utálja AZT AZ EGYET amelyik kirabolta, az nem rasszista. Ilyen egyszerű...
2011. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/165 anonim ***** válasza:
0%
Ha látsz egy cigány rabot, miből gondolod, hogy tényleg bűnös és nem csak rosszkor volt rossz helyen? Ha látsz egy cigány gyereket az utcán, miért gondolod, hogy bűnöző lesz, vagy, hogy külön állatfaj? Lehet, hogy az iskolában kitűnő tanuló és sokra viheti, pedig neki nehezebb, hogy otthon repül a tányér, az iskolában bántalmazzák, a tanár általánosít az utcán pedig úgy néznek rá, mint egy született bűnözőre, aki a pénztárcádra gondol. Gondold magad ebbe a cigánygyereknek a helyzetébe, nem lenne túl rózsás igaz? Pedig a magyarok, teljesen igazságosan gondolnak téged bűnözőnek, még ha a légynek sem ártanál, hiszen a börtönök 98%-ban cigánnyal vannak tele és nagy méreteket ölt a cigánybűnözés... Teljesen világos, hogy ezen a világon semmi keresnivalód, jobb lenne ha elpatkolnál, vagy ha gondolod a kopasz bácsik segítenek. Jó kis élet lenne nem igaz?
2011. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/165 anonim ***** válasza:
33%

na mégsem tudom megállni, hogy a hülyeségedhez ne szóljak hozzá:


10-ből tíz.

ha ezt levetítem az országra (már pedig levetíthetem, keresgélj neten, beszélj vidékiekkel, problémásabb kerületekben élő pestiekkel, nagyobb városban élőkkel stb.), akkor bizony itt mindenki rasszista...

Egyébként akkor lennék rasszista, ha bőrszín alapján különböztetném meg. Én viselkedés alapján különböztetek meg valakit. Ha ezek után rasszista vagyok, akkor sajnos ezt vállalnom kell. Csakúgy, mint egy cigánynak a származását.

2011. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/165 anonim ***** válasza:
72%

"Ha látsz egy cigány rabot, miből gondolod, hogy tényleg bűnös és nem csak rosszkor volt rossz helyen?"


Korábbi tapasztalatból


"há biztos úr, én csak a kötelet hoztam el, nem láttam, hogy a tehén is vele jött"


Mondd csak miért véded ennyire a cigányokat?

Miért nagyobb a valószínűsége, hogy ártatlan, mint annak a valószínűsége, hogy bűnös?

Továbbra is véded a védhetetlen...

2011. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/165 anonim ***** válasza:
50%

"Ha látsz egy cigány gyereket az utcán, miért gondolod, hogy bűnöző lesz"



Ilyen dolgokból például: http://www.youtube.com/watch?v=MqlOLQMYgvc

[link]

2011. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/165 anonim ***** válasza:
0%

Egy fehér ugyan úgy kirabolhat, vegyünk egy példát :

Állsz a villamoson az egyik zsebedben a telefonod a másikban a pénztárcád, egyik értékesebb, mint a másik. A pénztárca felőli oldalon egy idős cigány áll, a mobil felőli oldalon pedig egy kapucnis magyar. Egyik kezeddel kapaszkodnod kell, tehát választanod kell, melyik értéked mellé teszed oda a kezed és véded. Te a cigány felőli oldat választod, mert a tízből tíz esete alapján, majd miután leszálltál, eltűnt a mobilod... A magyar zsebtolvaj volt tehát, na a macska rúgja meg! Viszont ennek a cigánynak épp más járt a fejében, nem a zsebtolvajlás, tehát nem jött be a 10ből 10 esete, jobban jártál volna, ha a mobilodat véded!

2011. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/165 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:40


A moszkvatéri gyerek egy román putriból jött, kiválóan mutatja, hogy nem a vérében van a bűnözés, hanem ahonnan jött (a putriból) ezt látta. Dzsungeltörvény... Nem szép, és elítélendő, de nem a gyerek a hibás, hanem a helyzet áldozata.

2011. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!