Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon csak roma...

Magyarországon csak roma kisebbség van?

Figyelt kérdés

Ha felvetődnek az etnikai kérdések, mindig csak a cigányokról hallani. Bűnözés, segélyezés, integrálás.

A német kisebbséget nem akarja beintegrálni senki sem a társadalomba?


2011. jún. 27. 16:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/165 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:43


Érdekes, tőlem egyszer kértek cigit, mondtam, hogy nem dohányzom mindenféle arc nélkül, erre előjött a kés. Az esetek többségében már a bicskával kezdtek, hogy azonnal adjam át a telefonom, különben megb*sznak, és halálra késelnek. Szó szerint így. Az a piszok nagy szerencsém, hogy gyorsan futok. Mióta orvosira járok, tartok magamnál gázspray-t, és a szikém is mindig kézközelben van. Velem ne szórakozzon egyetlen cigány sem, csak azért, mert gyengébb magyar lány vagyok.

2011. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/165 anonim ***** válasza:
20%

ma 18:51


teljes mértékben egyetértek

2011. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/165 anonim ***** válasza:
72%

"Próbáljon meg beilleszkedni, de te eltöröd a kezét majd kéred a sót..."


Mivel töröm el a kezét?

azzal, hogy nem szeretem, ha kirabolnak?

te tényleg troll vagy bzmeg! -.-


Szerintem az eléggé alapvető dolog,hogy nem rabolok ki másokat. Érdekes van akinél ezt nem kell kérni...

Menj a fenébe, idióta!

2011. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/165 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:53


Hát bűnözők mindenhol vannak, és ha tényleg igaz ami írtál, akkor sajnálatos az eset. De ugye nem lenne megbocsáthatóbb az eset ha egy fehérgalléros csapat rabolt volna ki?

2011. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/165 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:56


Az egy hasonlat volt te! Minden cigány kirabolt már? Még a csecsemők is? Mert akkor tényleg van okod azt mondani, hogy a cigányok kiraboltak...

2011. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/165 anonim ***** válasza:
A bűnözés, bűnözés, ugyanúgy elítélem. Viszont legalább a fehérgallérosok nem fenyegetik az életemet. Akik ki akartak rabolni (illetve a családomat), mind cigány volt. Nekem ne mondja senki, hogy nincs cigánybűnözés.
2011. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/165 anonim ***** válasza:
51%

"Kíváncsi vagyok, hogy a helyükben ti hogy történet ki a szegénységből ha senki sem ad munkát és mindenki elfordul tőletek."

[link]

ennyit erről.

nem kötelező bűnözni. ha van olyan, aki tud sz@r körülmények között is tanulni,akkor ez nem kifogás.

Továbbá a putrisodás már nem olyan mértékű, mint anno.

Nézz csak körül közösségi oldalakon,hogy szegínek hol élnek.

ennyit erről.

hatásosabb lett volna a szívszorító monológod, ha jobban egyezik a valósággal :)

2011. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/165 anonim ***** válasza:
60%

"Minden cigány kirabolt már? Még a csecsemők is?"


Aki megpróbált kirabolni, az volt csecsemő is valamikor :)

Tehát csak akkor van jogom az önvédelemhez vagy bármihez, ha az adott népcsoport minden tagja 100%-an bűnöző?

Nem hinném...

Nézz már körül kicsit a való életben is.

A cigánybűnözés kifejezés, pedig még a Kádár-korszak egyik terménye...

ja de most biztos panelproli vagyok,mert Kádár-rendszerrel példálóztam...

2011. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/165 anonim ***** válasza:
24%

ma 18:59


Téged csak egy roma akart kirabolni és nem az összes, csak egy rabolta ki a családotokat és nem az összes. Szóval akkor hol a cigánybűnözés?

2011. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/165 anonim ***** válasza:
24%

ma 19:02


Ki mondta, hogy nincs jogod az önvédelemhez? Ha megtámad egy cigány én leszek az első aki hátúról fejbe vágja. Ahhoz kell 100%os bűnözés egy népcsoportban, hogy általánosításod helytálló legyen.

Nem azért vagy proli, mert kádárral példálóztál, hanem, mert káromkodással fejezted ki magad, de ez már más dolog.

2011. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!