Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj egyeseknek a külhoni...

Miért fáj egyeseknek a külhoni magyarok szavazati joga?

Figyelt kérdés

Ezt más országok ugyanigy alkalmazzák(románia,olaszország,szerbia,horvátország stb.).

És azzal csak ne érveljetek,hogy az szavazzon,aki itt adózik és dolgozik,mert a cigányok itt élnek és se nem adóznak,se nem dolgoznak-csak terhünkre vannak!A cigányok akkor milyen jogon szavaznak,főleg,hogy őket nem érdekli Magyarország ugy ahogy van-csak őket tartsák el!


2011. jún. 21. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
84%

"Nem is magyarokkal vitatkozok én itt!Azok már rég elestek a csatákba vagy kihaltak!csak a korcs gyáva nemzedék maradt fenn,mert önző köpönyegforgató!Ezek vagytok ti!

Ilyenekkel nincs mit tárgyalni!"

Ezek szerint te se vagy magyar, csak egy korcs. Na fejezd be szépen a magyarkodást öcsisajt.

2011. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
89%

ilyenek a románok mint a kérdező

mocskolódnak, mindenkit szidnak átgázolnak mindenkin, szemetek és gyorsan elfelejtenek magyarul, ha úgy tartja érdekük

adja nekik az ember a kisujját és az egész karja kell ( nem elég az állampolgárság, mostmár minden kell)


ne elmehetnek a medvetalpukkal a p*csába

pont az ilyen tolvaj, szemét, hazudós, mindenen átgázoló magatartásuk miatt kell távoltartani őket, mert lehet, hogy kívülről fehérek, de belülről rosszabb a mentalitása mint az igazi románoknak

rosszkedvűek, nem segítőkészek, bosszúállóak

Romániában kedvesebben segít egy igazi román mint egy erdélyi

és az állampolgárság úgyis csak arra kell nekik, hogy vízum nélkül mehessenek amerikába, meg jobban elfogadják őket az olaszoknál

akkor ki a hazaáruló!!!


az a 90 év trianon megtette a hatását...ezek már nem magyarok..ezek megölik, szétlopják, megalázzák a nemzetet mindezt teszik zászlókat lebegtetve, pedig az NEM MAGYAR SZOKÁS

2011. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:

ma 14:46


Román a te jó k. anyukád!Te korcs!!!

2011. jún. 22. 15:04
 54/87 anonim ***** válasza:
75%

14:46 :D

Kérdező: ilyen hangnemben nem beszélünk, fáj az igazság? Lehet ezt valahol a moderátornak jelentni?

2011. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
68%

csak egy igaz vér-román anyázik nyilvánosan:):D

Amúgy kérdező te a dák-román elméletben hiszel vagy moldvaiak vagytok?

2011. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
67%

"TIPIKUS!" Ez kinek szól?

Nagy kesesben vagyok de a Kerdezonek

2011. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
50%

Én sem értek egyet a kérdezővel de azért ne romázzuk már le légyszíves. Pusztán szerencsétlenek voltak hogy az anyaországon kivül kerültek de attól még magyarok.


A szavazójogról meg annyit hogyha majd a magyar államnak adózik, Magyarországon él és fogyaszt na akkor lehessen szavazójoga.

A cigányoktól meg nem csak a szavazójogot kellene megvonni hanem kb a 95%-ukat likvidálni is léne.

Csak hogy ez nem tehető meg egy modern államban, ellenben az igen hogy aki nem nekünk adózik az ne szavazhasson.

2011. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
68%

mikor törlik már ezt a kérdést?


azért mégis csak fura, h a kérdező tulajdonképpen a saját gondolatait akarja ráerőszakolni itt mindenkire. aki meg ellent mond neki, azt minősíthetetlen stílusban sértegeti....


az ilyet miért nem tiltják ki innen!?

2011. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:

"Én sem értek egyet a kérdezővel de azért ne romázzuk már le légyszíves"


Márcak azért se ne románozatok le,mert nem erdélyi vagyok!Azt hiszitek csak külhoni magyar tenne fel ilyen kérdést?!

2011. jún. 23. 22:21
 60/87 anonim ***** válasza:
70%
Ok, kérdező, nem vagy román, de magyar se, mert nem a hazád érdekeit képviseled. Legfeljebb turbómagyar vagy, de én azt nem tekintem magyarnak, csak egy elfajult korcsnak.
2011. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!