Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj egyeseknek a külhoni...

Miért fáj egyeseknek a külhoni magyarok szavazati joga?

Figyelt kérdés

Ezt más országok ugyanigy alkalmazzák(románia,olaszország,szerbia,horvátország stb.).

És azzal csak ne érveljetek,hogy az szavazzon,aki itt adózik és dolgozik,mert a cigányok itt élnek és se nem adóznak,se nem dolgoznak-csak terhünkre vannak!A cigányok akkor milyen jogon szavaznak,főleg,hogy őket nem érdekli Magyarország ugy ahogy van-csak őket tartsák el!


2011. jún. 21. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 A kérdező kommentje:

"Mit szolnal kerdezo ha az unoka testvereid mondanak meg ,hogy mit fozzetek ebedre, pedig nem veletek fog enni?"


Tipikusan nem idevágó alaptalan összehasonlitás,de a magadfajtától már csak ilyen érvelésre tellik!Gyenge!

2011. jún. 22. 10:28
 42/87 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te hülye vagy.
2011. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
64%

"Kérdező, te hülye vagy."

Egyetértek.


Továbbra is fenntartom azt, hogyha nem itt él és nincs súlya a döntésének akkor NE SZAVAZHASSON.

HA itt él felőlem annyit szavaz amennyit akar(amennyit lehet). Nehogy már az dönthessen arról, hogy nekem milyen életem legyen akit nem érint.

2011. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
39%
TIPIKUS!
2011. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
"TIPIKUS!" Ez kinek szól?
2011. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 A kérdező kommentje:
Ha én hülye vagyok,akor ti antimagyar önző barmok!
2011. jún. 22. 12:14
 47/87 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint a legtöbb ember antimagyar? Akkor ez az antimagyarok országa? Szerintem a többségi vélemény a magyar, a kissebbség (TE) meg antimagyar.
2011. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
86%

"akor ti antimagyar önző barmok!"

Nekem semmi bajom sincs a magyarokkal. Itt nem arról van szó, hogy utálom őket. itt arról, hogy csak akkor szavazhassanak ha itt élnek. ne szóljanak bele más ország belügyébe. Ha én szlovák vagy román állampolgár is lennék lenne jogom beleszólni azt ott folyó dolgokba anélkül, hogy engem érintene. Kitalálnának egy olyan törvényt hogy mindenki köteles befizetni 50E ft-mert csak és erről lenne népszavazás akkor ha én támogatom, nekem semmi vesztenivalóm sincs mert rám úgyse vonatkozna.

Ugyanez van a pártokkal. Szavazhatok én a legrosszabbra is mert ha elbasszák az országot engem nem érint. Viszont ha már a saját bőrömön is érzem a döntésem súlyát úgy már más.

2011. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
82%
nem éri meg a kérdezőnek írni, látszik, hogy korlátolt. Olyan mintha egy csirkét akarnál megtanítani beszélni.
2011. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 A kérdező kommentje:

Nem is magyarokkal vitatkozok én itt!Azok már rég elestek a csatákba vagy kihaltak!csak a korcs gyáva nemzedék maradt fenn,mert önző köpönyegforgató!Ezek vagytok ti!

Ilyenekkel nincs mit tárgyalni!

2011. jún. 22. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!