Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet megérteni...

Miért nem lehet megérteni egyeseknek, hogy a bűnözők, lumpenek, elmebetegek, deviánsok, örömlányok és futtatóik reklámozása a TV-ben negatívan és pusztítóan hat az egész lakosság gondolkodására?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint alig van valami, ami több ezer milliárd forintos kárt okozott volna az országnak, mint az emberek gondolkodásának a lepusztítása.
2011. jún. 24. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Sokan mondják, hogy butítják a népet. De nézd ez olyan dolog, hogy csak azt lehet butítani aki amúgyis hajlamos, fogékony lenne a hülyeségre. Értelmes ember még a legbutábbaktól is tud tanulni, ha mást nem akkor negatív példát. Szóval nem a műsorokat kell ócsárolni hanem azokat akik nézik. Tudod a kínálat mindig a kereslethez igazodik.
2011. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én neked adnám a hét kérdése díjat. Azt vettem észre, hogy már a baráti vagy a családi körben történő beszélgetések is kezdenek felszínesek, pletykaszerűek lenni. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy ebben a hónapban hány értelmes emberrel találkoztam. Szinte trend lett hülyének lenni.
2011. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
" a legfelsőbb szinteken" nem tudom,hogy de értelmes emberek is viccesnek tudjákbe ezeket az olcsó "poénokat",valami manipuláció ,valami turpisság van ezek mögött,csak nem jövökrá,hogy mi!
2011. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Sokan mondják, hogy butítják a népet. De nézd ez olyan dolog, hogy csak azt lehet butítani aki amúgyis hajlamos, fogékony lenne a hülyeségre. Értelmes ember még a legbutábbaktól is tud tanulni, ha mást nem akkor negatív példát. Szóval nem a műsorokat kell ócsárolni hanem azokat akik nézik. Tudod a kínálat mindig a kereslethez igazodik."


Jól van, de attól hogy ezek az emberek amúgy is hajlamosak rá, még nem kellene engedni, hogy ilyenek menjenek, mert ezek a műsorok pont az ilyen emberek hajlamait használják ki.

És szerintem Magyarország a jelenlegi helyzetében nem engedheti meg magának, hogy szó nélkül tűrje a népessége elbutítását. Helyette sokkal többet kellene fordítani népnevelési célokra és akkor ezek az emberek is megmenthetőek lennének és még az is lehet, hogy a gondolkodásmódjukban beállna valami pozitív változás, amiből az egész ország profitálhat.

2011. jún. 24. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kezdhetjük az összes (Fidesz mszp, jobbik, lmp) politikus kipenderítésével.
2011. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kulturában eljött a középszer és igénytelenségének kiszolgalása.
2011. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én attól vagyok rosszul, hogy ezekről a rossebb celebekről úgy lehet beszélgetni, meg emlegetni, hogy mi van vele, mintha, leglábbis valaki a közös ismerősünkről/rokonunkról mondaná, hogy mi történt vele.
2011. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sose szerepelt még ennyi str*c* hirdetése pl. a Szuperinfóban!

Én már régóta lekorlátoztam 4-5 csatornára a tévézést, mert az RTL Klub és a TV2 nézhetetlen.


Én azt csinálnám, hogy az Aktívot, a Fókuszt, a VV-t meg az ilyen borzalmakat éjfél utánra és hajnali négy közé tenném. Se a melózó ember, se az iskolás nem nézné, mert másnap reggel kelni kell, és rövid távon sem lehet kibírni probléma nélkül a kialvatlanságot.


21/L

2011. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Azért nem értik meg egyesek, mert agymosottak. Kaptunk 40 év kommunista és 20 év módszerváltás utáni agymosást. A háttérhatalom érdeke, hogy tudatmódosított rabszolgákat tenyésszen ki.

Olvasd el Drábik János Szex és az új világrend című írását fent van a neten!

2011. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A világkapitalizmus szörnyrendszerének nem értelmes, gondolkodó lényekre, hanem állati szintre süllyesztett konzumidióta fogyasztókra, s agyatlan, gondolkodás nélküli, engedelmes, utasítás-végrehajtó emberi robotokra van szüksége."


Előző voltam!

2011. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!