Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj egyeseknek a külhoni...

Miért fáj egyeseknek a külhoni magyarok szavazati joga?

Figyelt kérdés

Ezt más országok ugyanigy alkalmazzák(románia,olaszország,szerbia,horvátország stb.).

És azzal csak ne érveljetek,hogy az szavazzon,aki itt adózik és dolgozik,mert a cigányok itt élnek és se nem adóznak,se nem dolgoznak-csak terhünkre vannak!A cigányok akkor milyen jogon szavaznak,főleg,hogy őket nem érdekli Magyarország ugy ahogy van-csak őket tartsák el!


2011. jún. 21. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 A kérdező kommentje:

Javithatatlanul nemzettelenek vagytok!Egyáltalán nem tudtok ehhez érzelmileg kapcsolódni!Önzőek vagytok,de valójában nincs mire!Azt hiszitek,hogy ez pénzt visz el és nektek rosszabb lesz,pedig ez csak balliberális hazugság!

A balliberális uralom Magyarországon több kárt tett,mint bárki külsőleg!És erre valahogy nem vagytok felháborodva.Nem értitek meg,hogy a nemzeti egység oldaná meg a jóléti helyzetet is.Ahol a nemzet összefog határokon túl is,az a nemzet erős és fejlődik!

Különben őket is érinti ki van hatalmon Magyarországon!

Ha Mszp,Szdsz és hasonló nemzetáruló pártok vannak hatalmon az nem jó határon tul és belül sem!

Csak ők ezt felérik ésszel ellentétben sok belhoni antimagyarral,aki azt hiszi egy babszemmel kevesebb lesz neki!

2011. jún. 22. 07:21
 32/87 A kérdező kommentje:
Magyarország a magyar nemzeté határoktól függetlenül!!!
2011. jún. 22. 07:23
 33/87 anonim ***** válasza:
88%

"belhoni antimagyarral"


mit képzelsz te magadról, hogy kétségbe mered vonni a magyarságomat, vagy a hazaszeretetemet, pusztán azért mert lokálpatrióta vagyok?!


Most már húzzál vissza romániába kisfiam, és ott osszad az észt! Ha nem tetszik, h mi ilyenek vagyunk, nem kötelező itt lenni!


De nehogy már még te akard meghatározni, hogyan gondolkodjak az országomról!

2011. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
76%
Változtatok a korábbi álláspontomon: adjunk a határon túli magyaroknak szavazati jogot. De akkor én is szeretnék szavazni Szlovákiában meg romániában meg szerbiában.
2011. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 A kérdező kommentje:

"Változtatok a korábbi álláspontomon: adjunk a határon túli magyaroknak szavazati jogot. De akkor én is szeretnék szavazni Szlovákiában meg romániában meg szerbiában."


Ha ez a vágyad szavazz!Kérj ezen országok egyikéből állampolgárságot és szavazz!

2011. jún. 22. 09:45
 36/87 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként kérdező gondold végig logikusan: te sem szavazhatsz Mucsaröcsögén polgármesterre, ha nem ott laksz. És szerintem egyetértünk abban, hogy ez így normális. Nem szeretném, ha Debreceniek szavaznának Miskolcon, holott még nem is jártak esetleg ott soha. Én speciel ahhoz kötném a dolgot, hogy van-e az illetőnek Magyarországi lakhelye, és az év bizonyos százalékát itt tölti-e.
2011. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező: csak akkor kaphatok állampolgárságot, ha odaköltözök és állampolgársági vizsgát teszek, de én tanulni nem akarok. Én csak azt akarom, hogy ingyen és bérmentve adják oda nekem.
2011. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 A kérdező kommentje:

"Debreceniek szavaznának Miskolcon, holott még nem is jártak esetleg ott soha."


Debreceniek igy sem szavaznak Miskolcon!Ne állitsátok ezt be ugy,mint egy helyhatósági választást!


"Kérdező: csak akkor kaphatok állampolgárságot, ha odaköltözök és állampolgársági vizsgát teszek, de én tanulni nem akarok. Én csak azt akarom, hogy ingyen és bérmentve adják oda nekem."


Nem kell vizsga!Csak valld magad szerbnek,románnak,szlováknak!Mert náluk ez máris igy müködik régóta!És már szavazhatsz is!

2011. jún. 22. 09:57
 39/87 anonim ***** válasza:
81%
Mit szolnal kerdezo ha az unoka testvereid mondanak meg ,hogy mit fozzetek ebedre, pedig nem veletek fog enni?
2011. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
37%

A hozzászólások alapján azt gondolom, hogy nagy probléma, hogy még nem pontos a választási rendszer. Talán az országos listára szavaznak majd a gúnyhatáron túliak, területi, egyéni jelöltek állítását és annak megszavazását még nehezebb szabályozni.

Talán az egész választási és országgyűlési rendszert meg kéne változtatni. Bonyolult a helyzet, de valahol el kell kezdeni.

2011. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!