Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó egyeseknek turbómagya...

Miért jó egyeseknek turbómagyarozni?

Figyelt kérdés

Folyton azzal az indokkal jönnek, hogy a turbómagyarok mennyire lenéznek mindenkit aki nem Nagymagyarországos pólóban jár, nem hallgat Kárpátiát stb. Nem veszik észre, hogy ugyanúgy általánosítanak, lenéznek minden embert aki ilyen öltözékben jelenik meg, nemzeti rockot hallgat, ne adj Isten még piros-fehér sávos zászlója is van. De persze az ilyen "turbómagyarok" a kirekesztők és gyűlölködők. Ez ugyanolyan gusztustalan, undorító dolog mint zsidózni, vagy cigányozni.

Beismerem van pár barom ebben a táborban is de nem kéne inkább összefogni? Mind magyarok vagyunk a fenébe is.


2011. júl. 20. 13:47
 1/8 Foxyy ***** válasza:
94%

ez a kérdés engem is foglakoztat, már több válaszomban kifejtettem erről a véleményem. sok ember maradt még a régi rendszerből, akik félnek a szélsőjobbtól, mint a tűztől, ezért tényleg egy kalap alá vesznek minden nemzeti érzelmű embert, mondván, h ők a fasiszták.


volt egy tanárunk, aki mindig szidta a Jobbikot, h ilyen nácik, olyan nácik, miközben nem tudta, h az egyik kedvenc tanítványa, aki mellesleg egy tök normális lány, ő is Jobbikos volt. szóval ez is mutatja h kár általánosítani.


de mindkét oldalon megy az általánosítás, és nem igazán tudom elképzelni, h valaha meg fog valósulni az összefogás. maximum ezt kicsiben lehet megvalósítani, h barátok és családtagok nem ítélik el egymást a különböző pártszimpátia miatt.

2011. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
mert turbólibsizni mivel jobb?
2011. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Teljes mértékben igazad van kérdező.
2011. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
turbómagyar - ilyen szó nincs
2011. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Miért jó egyeseknek zsidózni? Miért jó egyeseknek cigányozni?

Miért jó egyeseknek kétségbe vonni az én magyarságomat?


Majd ha válaszolsz kedves kérdező, én is válaszolok.

2011. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg vannak turbómagyarok: azok, akik szerint a magyar nép mindennél jobb, rasszisták (akár ténylegesen ki is irtanának mindenkit, aki nem magyar nemzetiségű a Kárpát medencében), a kurucinfót szentírásnak veszik, és tényleg lenézik azokat, akiknek a nézetei nem egyeznek a saját nézeteikkel. (Általában minden ilyen embert "antimagyarnak" hívnak). Elhiszik a "magyar nép atlantiszi" és "hun magyar szkíta ősnép mindig itt élt" című baromságokat. Képesek Nagy-Magyarországos pólóban kimenni Szlovákiába, és nem fogják föl azt, hogy ezzel csak ártanak a két ország kapcsolatának. Most komolyan, olyan nehéz lenne más pólót fölvenni? Gyakorlatilag kiprovokálják, hogy megverjék őket. Én se örülnék, ha egy szlovák olyan pólóba jönne, amin magyarország helyén egy nagy szlovákia van. Ők azok, akik egy nemzetet a politikusaik alapján itélnek meg (pl. szerintük minden szlovák egy fico). Szóval azok, akik már túlzásba esnek a nagy magyar őrületükben, olyannyira, hogy parasztruhát hordanak, tarsolylemezzel (a múltkor láttam egy ilyen fószert, az egész hév úgy nézett rá mint egy baromra, hülyén is nézet ki). Nem az a baj, hogy valaki nemzeti érzelmű, hanem hogy túlzásba viszi. Mindenki szeretné, ha trianon visszaállna, de ezt egy értelmes ember nem fegyverrel akarja megoldani, hanem diplomatikus úton. Persze az értelmesebbje látja, hogy ez jelenleg lehetetlen, de ezt el kell fogadni. A turbómagyar nem képes felfogni, hogy Szlovákiában szlovákok is élnek, nagy számban. Ha őket visszacsatolnánk, akkor ők lennének felháborodva, és teljesen jogosan. Szóval mindent lehet csinálni, csak ésszel, és a turbómagyar az, akinek ez nincs. Szóval a nemzeti érzelműeknek csak egy része turbómagyar, nem mind, de ettől függetlenül létezik a ez a jelenség.
2011. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dantes!

Legyen annyi eszed, hogy nem törődsz azokkal akik zsidóznak, cigányoznak, antimagyaroznak és főleg ne turbómagyarozással vágj vissza.

2011. júl. 20. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

egyetértek a kérdezővel, de amikor nagymagyarországos pólóban lévő suhancok cigány módjára próbálnak meg belémkötni...

na azt nem szeretem

sajnos volt már rá példa, pedig nem vagyok cigány....

De ne általánosítsunk :)

2011. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!