Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell eltűrni a melegek...

Meddig kell eltűrni a melegek magamutogatását?

Figyelt kérdés
2012 melegolimpia?
2009. márc. 17. 18:36
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
83%
Nem kell eltűrnöd, ne nézz oda, azt kész. Nem értem miért zavar bizonyos embereket a másság. Utálni valakit, csak azért mert más, mint te, ez a gusztustalan. Amíg másoknak nem ártanak, amíg senkit nem bántanak, miért nem lehet őket békén hagyni? A szexuális orientációjukat leszámítva ugyanolyan emberek, mit te, kedves kérdező!!!! Mit szólnál ha a te rokonságodban, vagy barátaid között lenne meleg? Vagy esetleg a gyermeked jelentené be egy szép napon hogy a saját neméhez vonzódik? Őt is megutálnád? A melegfesztivál számukra egy lehetőség arra, hogy vállalhatják önmagukat.
2009. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy tiszteletteljes kérdésem lenne a melegekhez. Van

külömbség másság és másság között? Felvonulnak a pedofilok - trükkössen kijátszva a btk-t. Azután jön majd

Manci nemzetiszin bokrétát kötve lovának tekintélyes szerszámára. S véget nem érő sorban a külömböző másságok

a maguk rendithetetlen igazságával. Gyerek legyen a talpán, amelyik meg tudja őrizni a józanságát. Lehet-e

határt húzni, és mi alapján, hogy milyen szexuális beállítottság lehet nyilvánosan elismert, s mitől óvjuk az egészséges gyermeki lelket?

2009. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem értettem az embereket, hogy miért utálják a melegeket. Egyik családtagommal volt egy elég csúnya vitám arról, hogy szerinte a melegek ártanak a gyermekeinknek. Teljesen ki volt akadva azon, hogy felvonulnak. Én úgy gondolom, hogy ha nem tetszenek a melegek akkor nem megyek ki megnézni őket, vagy elkapcsolom a tv-t ha éppen őket mutatják. Olyasvalamit tart ártalmasnak amit valójában nem is ismer és nem is tud értelmes magyarázatot adni, hogy miért utálja őket csak egyszerűen utálja. Én a melegeket nem, de azt az embert veszélyesnek tartom, aki a három év körüli kisgyermekkel a nyakában mocskos bu...-zott a felvonulókra. És bőszen vigyorgott a tv kamerába. Hát ő igazán elsüllyedhetne szégyenében. A gyermekemnek azt meg tudom magyarázni, hogy van olyan ember aki a saját neméhez vonzódik, de azt semmivel nem tudom megmagyarázni, hogy az a másik miért káromkodik és dobálózik. Én régebben egyáltalán nem foglalkoztam a melegekkel, viszont azóta, hogy végignéztem a A fiúk klubból című sorozatot mindenhol megvédem őket. Ajánlom másnak is a sorozatot.
2009. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
62%
A melegolimpia túlzás és öngól.
2009. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!