Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIkor házasodhatnak végre a...

MIkor házasodhatnak végre a melegek is Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat és szeretnénk végre hivatalossá tenni a szerelmünket azzal, hogy egybekelünk. Szeretnénk rosszalló pillantások nélkül megfogni egymás kezét az utcán és megcsókolni a másikat amikor csak jól esik. Mikor lesz ez lehetséges végre ebben az elnyomó prűd országban?
2011. jún. 21. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
61%

Majdnem elhánytam magam, mire a végére értem... :D

Szép próbálkozás volt Stirlitz, de mindenkinek elege van már belőle, hogy nácizzák a magyarokat.

2011. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
71%
Remélem soha.
2011. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
78%

Ugye te is csak demagóg dumának szántad,hogyha papirod lenne,akkor "rosszalló pillantások nélkül" megcsókolhatnád amásikat? Sehol a világon nem teheted rosszalló pillantások nélkül, egy-két várost kivéve.

Azt nem értem,hogyha lehetsz élettárs,akkor az miért nem elég? Miért kell házasság?

Tudod,nekem vannak meleg barátaim,akik 20éve élnek együtt. Nagyon rendes emberek, de a melegek házassága ellen vannak, mert azt mondják az a család alapja. és ők nem család,csak egy pár. Sajnálom,hogy nem minden meleg oylan normális mint ők.

2011. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez a kérdés provokáció, nem véletlen tetted fel most a kérdést, amikor amúgyis sokat van szó a melegekről. És ezt úgy mondom, hogy nincs velük semmi bajom. A házasságot egyébként elavult dolognak tartom, legyen szó férfi-nő, férfi-férfi vagy nő-nő párról.
2011. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
69%
akkor engedélyezik a melegházasságot, ha a pszichopatáknak is engedélyezik az öldöklést
2011. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
68%
vagyis soha
2011. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
59%

"A házasságot egyébként elavult dolognak tartom, legyen szó férfi-nő, férfi-férfi vagy nő-nő párról."


Így van! Mennyivel jobb lenne, ha tenyésztenénk az embereket, mint a Szép új világban! Aztán apa és anya helyett nevelje őket a lombiktartály agymosó programja. -.-'

2011. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
27%
Én ezt nem mondtam. A párkapcsolatok nyilván természetes és szükséges részei az életnek, de semmi értelme a különböző adminisztrációs hülyeségeknek, amik csak megnehezítik a dolgokat, ha netán a felek úgy döntenek, hogy inkább külön folytatják.
2011. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
55%
A házasság nem egy adminisztrációs hülyeség, hanem egy jelkép, hogy mindig társad mellett leszel betegségben, egészségben. Mi van ha válás lesz a vége? Így meg nem kezdünk semmilyen párkapcsolatot. Ha pedig ateista vagy, csinálj amit akarsz.
2011. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
37%

http://www.youtube.com/watch?v=BVdsGrDF0Ac


"Thats all guys!" (Bugs Bunny)

2011. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!