Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIkor házasodhatnak végre a...

MIkor házasodhatnak végre a melegek is Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat és szeretnénk végre hivatalossá tenni a szerelmünket azzal, hogy egybekelünk. Szeretnénk rosszalló pillantások nélkül megfogni egymás kezét az utcán és megcsókolni a másikat amikor csak jól esik. Mikor lesz ez lehetséges végre ebben az elnyomó prűd országban?
2011. jún. 21. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan érdekes...tömegével szerepel a hozzászólásokban, hogy itt és itt és itt is ez a divat, kövessük mi is. Nem dönthetné el a társadalom, hogy nekünk mi a jó?
2011. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok vallásos, de még én is tudom, hogy se a keresztény, se a zsidó, se az iszlámhit nem engedélyezi a melegek házasságát. Ha csak a Bibliát vesszük alapul: "ne hálj férfival úgy, ahogy asszonnyal hálnál, mert gyalázatos dolog". Ha ennek ellenére mégis összeadja őket pap, az a hite ellen cselekszik, így nem is értem miért akarnának a melegek egyházi házasságot. A házasságot pedig azért nem engedélyezik nekik, mert az együtt járna a gyermek örökbefogadással is. Kérdem én, miért nem elég a bejegyzett élettársi kapcsolat? Ugyanaz, csak örökbefogadás nélkül.
2011. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
53%

"De ha megtehetitek utazzatok el olyan országba, ahol már ez elfogadott, és ott mondjátok ki a boldogító igent."


támogatom! de úgy h vissza se jönnek.

2011. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 Steve Vegas válasza:
52%

Nem tudom, de szinte biztos, h elmegyek innen. Gondoljatok csak bele.

először tiltották a meleg házasságot

Aztán engedélyezték

viszont nem várom meg, amíg kötelező lesz

2011. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim válasza:
58%
SOHA,SOHA,SOHA !!!
2011. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim válasza:
65%

Mennyi ember van itt,akik elítélik a melegeket.

EMBEREK! És ha egyszer a fiatok azt mondja hogy anya/apa meleg vagyok,akkor mit csinálsz? Kidobod otthonról?

Ne ez alapján ítéljétek már meg az embereket,hogy kihez vonzódik.

2013. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
65%

Rengeteget kutakodtam én is ezután , de rá kellett jönnöm, hogy mindig az aktuális politikától függ elsősorban.

Rengeteg téveszmét olvastam itt most végig. HIhetetlen számomra, hogy sokan az egyházzal jönnek, egy olyan dologgal amihez még maguk a heteroszexuális emberek sem felelnek meg. Tehát rengeteg téves eszme , buta , ostoba dolgot összehordanak itt erről.

Én is meleg vagyok és bizony nme elég a bejegyzett élettársi viszony, hiszen a heteroknak sem elég.Mit szólnának ha nekik sem lehetne,,,persze tudom a buta választ, az más az más.....

2013. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!