Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIkor házasodhatnak végre a...

MIkor házasodhatnak végre a melegek is Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat és szeretnénk végre hivatalossá tenni a szerelmünket azzal, hogy egybekelünk. Szeretnénk rosszalló pillantások nélkül megfogni egymás kezét az utcán és megcsókolni a másikat amikor csak jól esik. Mikor lesz ez lehetséges végre ebben az elnyomó prűd országban?
2011. jún. 21. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok, nem ajánlom a melegek házasságát amúgy. A kérdés pedig provokáció és kamu.
2011. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
30%
Ma 22:51 - nek: És már miért folytatnák külön? Ahol béke van és nyugalom, ott nem kell feltétlenül elválni. És a gyerekek végett sem előnyös, ha nem igazi családban élnek. A melegek meg azt csinálnak amit akarnak. Nem ítélem el őket, mert nincs miért. Ez egy genetikai hiba, amiről nem tehetnek. És nem ártanak vele senkinek, nem úgy mint a pedofilok, akiknél ugyan szintén a genetika a felelős, vagy az hogy kiskorában megrontották, viszont ez mégsem elfogadható.
2011. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
17%
Remélem hamarosan, úgy 10-20 év. De szerintem beletelik pár évtizedbe, míg a verések, kötekedések, ordenáré viselkedés és egyéb tahóságok csökkennek.
2011. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
78%
Én sem ítélem el a melegeket, hiszen ők nem tehetnek róla. Nekem csak annyi kell, hogy ne vonulgassanak, és közterületen (ahol én látom) ne csináljanak olyan dolgokat, ami megzavarja mások ízlését.
2011. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés egyértelműen kamu és provokáció. Azonfelül érdekes problémát is felvet. Véleményem szerint nyugodtan házasodjanak a melegek, a házasság két ember magánügye. Viszont gyerekük ne lehessen semmilyen úton-módon, mert bár lehet, hogy nagyon jó és odaadó szülők lennének, a gyerek fejlődéséhez nem épp ideális a két apa vagy két anya. Tehát ezt ellenzem. A házasságukkal viszont semmi bajom, mert az csak rájuk tartozik.
2011. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nem tennék, ha elfogadnák őket minden fenntartás nélkül. De mivel tudják hogy ezért sokan utálják őket, ezért figyelem felkeltésnek szánják. Amit viszont én nem engednék, hogy örökbefogadott kisgyerekük legyen. Nem biztos hogy jót tenne a személyiség fejlődésüknek.
2011. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
6%
Bocs, egyszerre írtuk le ugyanazt.
2011. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
27%

"A házasság nem egy adminisztrációs hülyeség, hanem egy jelkép, hogy mindig társad mellett leszel betegségben, egészségben."

"Ma 22:51 - nek: És már miért folytatnák külön? Ahol béke van és nyugalom, ott nem kell feltétlenül elválni."


Ez az érzelmes, idealista maszlag. Én a valóságban élek, ahol igenis előfordul, hogy valaki nem dönt jól párválasztás terén, és akkor vagy jön a hosszadalmas hercehurca a válóperrel, osztozkodással meg mindennel, vagy élnek tovább boldogtalanul, merthát "mégicsak a feleségem/férjem, akinek hűséget fogadtam". Nyilván az a legjobb megoldás, ha valakik életük végéig békében és boldogságban együtt maradnak, de ne dugjuk homokba a fejünket: az ellenkezője is előfordul.


"És a gyerekek végett sem előnyös, ha nem igazi családban élnek."


Ez így van, de hogy jön ide?


Egyébként én megértem, hogy valakinek olyan nagyon fontosak a szimbólumok és a külsőségek, hogy hétországra szóló lakodalmat kell rendeznie. Nekem speciel nem fontos, kéretik elfogadni más véleményét is. Ugyanakkor a polgári esküvő értelmét még mindig nem tártátok fel előttem.

2011. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
57%
"Nyilván az a legjobb megoldás, ha valakik életük végéig békében és boldogságban együtt maradnak, de ne dugjuk homokba a fejünket: az ellenkezője is előfordul." Mindennek az életben meg van a kockázata. Amikor elkezdünk egy vállalkozást, amikor autót vásárolunk, házat építünk, vagy csak szimplám kimegyünk az utcára, mind kockázatos. De erről szól az élet. Vagy kudarcot vallunk, vagy sikeresek leszünk.
2011. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:
Kirekesztő szélsőjobboldaliak a magyarok, mint itt a válaszolók többsége. Miattatok kell pszichológushoz járnom!
2011. jún. 21. 23:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!