Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIkor házasodhatnak végre a...

MIkor házasodhatnak végre a melegek is Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat és szeretnénk végre hivatalossá tenni a szerelmünket azzal, hogy egybekelünk. Szeretnénk rosszalló pillantások nélkül megfogni egymás kezét az utcán és megcsókolni a másikat amikor csak jól esik. Mikor lesz ez lehetséges végre ebben az elnyomó prűd országban?
2011. jún. 21. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Ha gyereket tudnak szülni.
2011. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező válaszolj, szerinted az normális, ha egy gyerek megkérdezi a mamáját az utcán, hogy: "Az a két bácsi miért csókolózik?" Nem kéne rossz példát mutatni a gyerekeknek. Házasodni akartok? Papot meg templomot is adjunk mellé? Azért álljon már meg a menet.
2011. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
54%
A homoszexualitás egy normálistól eltérő állapot, tehát az én értelmezésemben nyugodtan lehet betegségnek nevezni. Éppen ezért nem is ítélem el őket, ahogy nem ítélek el például egy tolószékest, egy rákost vagy egy náthást sem.
2011. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 Gauldoth ***** válasza:
67%

Nem kell elítélni, csak ne mutogassák magukat. Legyenek meg otthon.


És szerintem igaza van azoknak, akik azt írják, hogy a gyerekeknek nem ezt kell lássák. Oké, hogy vagytok, de ne legyen ez normális, főleg ne legyen divat.

2011. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
56%

"Ha gyereket tudnak szülni"


Akkor azok a heterok sem méltóak a házasságra, akiknek nincs gyerekük?

Szánalom, hogy mi van itt a fejekben, Európában már egy csomó országban házasodhatnak és örökbefogadhatnak, köztük a mélyen vallásos Spanyolországban és Portugáliában is, és ott is csak az egyház sápítozik emiatt, de az meg nem érdekli a politikusokat, mivel az állam és az egyház pár évszázada szét lett választva....

2011. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

Akkor elárulom nektek, hogy a homoszexualitás egy állapot. A betegségeknél a szervezetben nem funkcionál valami aminek tünetei vannak. A homoszexuálisoknál és leszbikusoknál nincs ilyenről szó, ugyanis nemzőképesek, a nemzőszervek tökéletesen működnek.


Wikipedia:

A Nemzetközi Pszichiátriai Társaság a homoszexualitást 1974 óta nem tekinti pszichiátriai betegségnek, s a homoszexualitás a Betegségek Nemzetközi Osztályozásában sem szerepel.


És egy előbbi kérdésre válaszolva: IGEN a gyerekeknek kiskoruktól fogva látniuk kellene, hogy két férfi és nő is szeretheti egymást, megfoghatják egymás kezét és megcsókolhatják egymást az utcán. Ha ti is ilyen környezetben nőttetek volna fel, a szüleitek is így nevelnek, sokkal megértőbb és jobb emberek lennétek most.


A felvonulásról meg annyit, hogy a heterok azért nem tüntetnek, mert nincs rá szükségük. Ha nekik is titkolni kellene a kapcsolatukat a társadalni megvetés miatt, hetero felvonulások is lennének.


De nem hibáztatlak benneteket a felfogásotok miatt, inkább a szüleiteket és ezt a ... államot. Véleményem szerint a melegek napjának nemzeti ünnepnappá és munkaszüneti nappá nyilvánítása lenne az első lépés az állam részéről amivel példát mutathatna az állampolgároknak.

2011. jún. 22. 12:44
 37/67 anonim ***** válasza:
44%

Na most verted ki végleg a biztositékot. A szüleimnek hálás vagyok hogy egészséges környezetben nőhettem fel, ne merd se őket se a hazámat lenézni, mert nem vagyunk olyan elfajzott korcsok, mint Ti.

A meleg felvonulást meg nem ünneppé kellene nyilvánitani, hanem gyásznappá, vagy meg sem engedni az ilyesfajta magamutogatást.

1974-es adatokkal jössz amikor 2011-et irunk. Az akkori tudomány és a mai közt ég és a föld különbség van. Azóta százszor lettek vizsgálva a deviánsok és végül kiderült, hogy betegség.

2011. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
72%

"IGEN a gyerekeknek kiskoruktól fogva látniuk kellene,

Te normális vagy? El is olvasod amit írsz?



A felvonulásról meg annyit, hogy a heterok azért nem tüntetnek, mert nincs rá szükségük. Ha nekik is titkolni kellene a kapcsolatukat a társadalni megvetés miatt, hetero felvonulások is lennének.

Szerintem ha a normális emberek vonulnának fel, egy csomó b*zi menne ellentüntetni.


Úgy állítod be a dolgot, mintha ez egy normális állapot lenne. Ha az, akkor a természetben is van rá példa. Mutass nekem egy b*zi állatot (magadon kívül)

2011. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
45%

Előző:

itt egy lista, forrással megjelölve. Ezek szerint nem kevés állatfaj buzul:)

[link]

2011. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
50%
Hát pedig az állatoknál is előfordul a homoszexualitás, de miért is ne fordulna. Ez is jelzi, hogy ez egy természetes dolog, bár nem normális és evolúciós zsákutcát jelent.
2011. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!