Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIkor házasodhatnak végre a...

MIkor házasodhatnak végre a melegek is Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat és szeretnénk végre hivatalossá tenni a szerelmünket azzal, hogy egybekelünk. Szeretnénk rosszalló pillantások nélkül megfogni egymás kezét az utcán és megcsókolni a másikat amikor csak jól esik. Mikor lesz ez lehetséges végre ebben az elnyomó prűd országban?
2011. jún. 21. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Ja persze értem kis iróniával...
2011. jún. 22. 18:27
 52/67 anonim ***** válasza:
69%
Előző vagyok, nem volt itt semmi irónia, komolyan gondoltam.
2011. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezőkém, én a helyedben nem példálóznék itt Spártával. Össze voltak zárva táborokban, és nem velük született dolog volt a homoszexualitás, hanem úgymond "kötelesség". Emiatt még a perzsák is megvetően néztek rájuk. Ha pedig ez a dolog teljesen természetes, akkor miért nem tudnak szaporodni a melegek? Így is már épp elég tolerancia van az emberekben, mert sokan úgy gondolják, hogy mindenki intézze el az ilyen-olyan dolgait otthon. Ez itt Magyarország, már így is biztosítunk bizonyos fokú toleranciát a melegek felé, de nem, ez sosem elég nekik. Nem lehet az, hogy már nektek kéne szem előtt tartani a többségi társadalom kívánalmait? A másik pedig az, hogy a lezbi és bi csajok a valóságban nem igazán festenek úgy mint a filmekben. A valóságban az egyikőjük elég férfias jelenség ÁLTALÁBAN, ezért nem csak a férfi-férfi csóktól okádnék be, hanem a nő-nőtől is.
2011. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
Persze...
2011. jún. 22. 20:03
 55/67 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, törvény szerint olyat nem lehet csinálni közterületen, ami másokat megbotránkoztat. A hetero csókolózás/kézfogás nem botránkoztat meg senkit, igaz? Gondolom téged sem, mert a homokosoknál is elfogadnád ugyanezt. Namármost az a nagy gond, hogy amit te akarsz, az viszont megbotránkoztatja az embereket. Érted már a különbséget? Ha nem, akkor ideje felkeresni valami csökkent értelmi képességgel foglalkozó dilidokit.
2011. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos hazánk még sehol sem tart az emberek elfogadása terén, ez vonatkozik a bőrszínre, nemi beállítottságra, vallásra, vagy éppen a világról alkotott nézeteire. De ha megtehetitek utazzatok el olyan országba, ahol már ez elfogadott, és ott mondjátok ki a boldogító igent.
2011. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
66%

Engem egyáltalán nem zavar a melegek házassága, a templomi melegházasságot sem ítélném el. Sajnos nagyon sok homofób van Magyarországon, aki zsigerből utálja a melegeket, holott a kutatások kimutatták, hogy az ilyen homofóboknak van meleg vonzódásuk, amit elnyomnak. Ezen felül a mások probléma a toleranica és a másság elfogadásának hiánya. Az ilyen homofóboknak nemcsak a melegekkel hanem minden más gondolkodásúakkal is "problémája" van, bárki aki eltér a megszokottól. Ez a nonszensz.


Holott a társadalom alapvető értékrendjének kellene lennie a toleranciának és egymás tiszteletének. Van hova fejlődni.

2011. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
70%
A templomi melegházasságot hogy lehet nem elítélni? Isten színe előtt összeadni két azonos nemű embert? Szerintem a papnak joga van megtagadni az összeadásukat, hiszen ez a hittel összeegyeztethetetlen.
2011. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
50%

"Sajnos hazánk még sehol sem tart az emberek elfogadása terén, ez vonatkozik a bőrszínre, nemi beállítottságra, vallásra, vagy éppen a világról alkotott nézeteire. "


Ekkora ostobaságot nem először olvasok ezen az oldalon. Kezdjük ott, hogy a magyar egy toleráns és befogadó nép. Akikkel bajunk van, az nem amiatt történik mert ilyen és ilyen bőrszíne van, hanem azért, mert nem viselkedik emberhez méltóan, és nem fogadja el hazánk kulturális értékeit és elvárt magatartási formáit.

2011. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
27%

Előző, jobb helyeken az egyház sem ítéli el. Ez a kép például egy norvég párról egy osloi evangélikus templomnál készült, esküvő után: [link]

És Norvégia sokkal vallásosabb, mint Magyarország, csak más a mentalitásuk. Skandináviában templomi esküvőjük is lehet a melegeknek, mégse háborog senki. A nagy liberalizmus ellenére viszont nem lehet túl szar ott élni...

2011. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!