Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell eltűrni a melegek...

Meddig kell eltűrni a melegek magamutogatását?

Figyelt kérdés
2012 melegolimpia?
2009. márc. 17. 18:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%

"hogy transzvesztiták, meg szőrös férfiak az utcán rózsaszín cuccban meg tangában teszik az agyukat,"


Itt csak egy dolgot jegyeznék meg. Amit itt leírt a kedves válaszoló, az NEM EGYENLŐ a homoszexualitással.


Bármennyire csúnya dolog, de a homoszexualitás NEM ÁGYBAN, hanem AGYBAN dől el. Nem attól válik valaki meleggé, mert szőrös testére feszes tangát húz rózsaszín anyagból.


A sztereotíp ökörségekkel ez a kérdés is választ kapott. Meddig kell még eltűrni az értetlen heteroszexuálisok magamutogatását, akik számára a homoszexualitás az egymás fas.ának kiveréséből, leszopásából, anális élvezetekből áll?


Csak egy kicsit gondolkodjunk azon amit leírunk... Mert jön a meglepetés, amikor a 1x éves fiunk valami "titkos életet él", mert nem mer apuka-anyuka elé állni. Mert hát ti nagyon streilen neveltétek a gyermeket. Aztán kiköt nálunk az alig húsz éves tini, hogy nem mer a szüleivel beszélni, és ő lehet, hogy meleg, de ő nem akar az lenni. És akkor majd sarokba állítod magad, hogy jaj mit rontottál el? Vagy előveszed a nadrágszíjat és "kivered a hülyeséget a gyerekedből"?


TUDOD EZ A REALITÁS. Az, amikor napi szinten vesszük fel azokat az ambuláns lapokat, ahol mentális problémával kerül be a gyerek hozzánk. És a végén kiderül, hogy szerencsétlen nem meri még magának sem bevallani azt, amivel szembesült...


NYOLCADIK ÉVE(!) keresem azt a személyt, aki saját magáról elmondhatja, hogy homoszexuális volt, és most teljes heteroszexuális életet él, és NEM ELNYOMOTT az élete. Ez idáig nem találkoztam ilyennel. Persze sokan mondták, hogy a szomszéd ismerősének a fiának a testvérének a náncsi nénikéje ismer ilyet Ausztráliában. Címet kértem, elutaztam volna oda, de sajnos mégsem jött össze az út. Még mindig töretlenül keresek.


Az amit belinkeltek videót, nagyon steril. Tényleg kiragadás egy átlagos homoszexuális átlagos életéből.


Kérdezték, hogy mikor vonulnak a heterók szexet imitálva. Rémlik olyan, hogy Budapest Parádé? Vagy leszbi show a diszkóban? Ugyan már, szemellenzőt én is feltehetek, és csak azt veszem észre, amit én akarok...

2009. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
95%

20:43


Más országban más a helyzet.

Ebben a országban nincs demokrácia, csupán csak rámondják. Egyre nagyobb a belső feszültség, mert látszólag mindenkinek több joga van, mint a magyaroknak (cigányok, zsidók). Ezeket nem rendezik, csupán megtoldják azzal, hogy ránk akarják erőltetni a toleranciát is. Nem tudunk egyszerre mindent tolerálni, ha az átlag magyart szivatják minden téren. Ez ebben az országban ebben a helyzetben nem fog menni.

Ha valamennyire rendeződik a belső feszültség és nyugodtabb lesz az ország, lehet majd beszélni az esetleges toleranciáról. Addig viszont szerintem esélye sincs a dolognak.

2009. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%

Csak két szó álljon itt:


olimpia = magamutogatás


Aki szerint ez nem így van, az szerintem nem tudja, hogy mi az az olimpia. Ott egyéni eredményeket kell hozni, meg kell mutatni, hogy ÉN mit tudok, ÉN miben vagyok jobb, mint a többi.

Csapatban meg kell mutatni, hogy ÉN igazi csapatjátékos vagyok, ÉN ki tudok állni a csapatomért, és ÉN maximálisan tudom hozni a formát.


Persze nem pejoratív értelemben kell a magamutogatást venni. De egy olimpiai igenis az.

2009. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
93%
A 20:53-as válaszoló leírta a lényeget!
2009. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
80%

20:53-asnak: na de álljon meg a menet, egy alapvető intelligencia mégis mi összefüggésben van az itt uralkodó diktatórikus légörrel? Intelligencia vagy van vag ynincs, d eezt kikényszeríteni nem lehet, szóval ezzel amit írtál, nem igazán tudok egyet érteni. A lehető legnagyobb feszültségek között is meg lehet őtizni a másik iránti tiszteletet, toleranciát.


20:58-asnak:

oké, ám legyen magamutogatás akkor, na de sztem joggal kérdezhetem, mégis a "sima" hetero olimpia nem az? Na nem mintha ott nem lennének meleg srácok ... :-) De azért izgi ez az okfejtésed ... Éppen valaki azon akadt ki, hogy a heteroszexualitását se kell fitogtatni és mutogatni az embernek. Akkor ez most hogy van?

2009. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
94%
19:59-es, lécci fejtsd már ki mi az istent írtál, mert egyszerre érkezett több hsz is, és így aztán tökéletesen elvesztem, nem értem mit mire értesz ... köszi ...
2009. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy ha már olimpia, akkor ott versenyezni fognak, és nem fitogtatni a hovatartozásukat. Létezik kórusolimpia is, ha a magyarok nem tökölik el, akkor itt nálunk is lett volna már. Én a 2008-ason versenyzőként részt vettem és több magyar csapat arany fokozatot ért el, és bajnok lett, mégse tudnak sokan erről az ugyancsak világszintű rendezvényről itt Magyarországon.


Szóval elég hülyén mennek itt a dolgok sajnos, mert a tömeg figyelmét mindig ügyesen elterelik a fontosabb, igényesebb dolgokról valamivel, legyen az egy idióta "Nyünyő" reklám, vagy egy bármilyen felvonulás.


A másik dolog a felvonulgatások, szóval azt hiszem, vagyunk, akiknek nincs szükségünk arra, hogy felvonuljanak a melegek, mert anélkül is elfogadjuk őket. És csak annyi ezzel a probléma, és engem személy szerint már csak azért bosszant, mert ma, Magyarországon, majdnem minden felvonulásnak (legyen az egy melegfelvonulás vagy egy politikai tüntetés) balhé a vége, és az pedig nem kell.


Itt valaki nagyon jól leírta a lényeget, le lett pontozva, nem baj, én megnyomtam a zöld kezecskét. Tudjátok, ha valakinek állandóan borsot törnek az orra alá, és nincs nyugodt perce arra se, hogy mosolyogjon, mert mindig van mi miatt idegeskedni, akkor már mindenre képes ugrani. És itt nálunk ez a baj, és ebből kéne valahogy kilépni. Ez egyelőre tömegesen, változtatni, nagyon nehéz, de mindenképpen törekedni kell rá. És miért? Mert csak szét kell nézni a mai tizenéves korosztályon (én is még csak huszonéves vagyok), már köztük is rengeteg a veszélyes összezördülés, verekedés, és az életkedv elvesztése. Miattuk. Hogy nekik, és az utánuk jövő nemzetéknek lehessen egy jobb kor.

2009. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
92%

21:21-nak


Alapvető intelligencia? Szóval aki nem szimpatizál a melegekkel, az unintelligens? Ez érdekes.

Hogy mi összefüggésben áll a tolerancia a nyomasztó légkörrel, leírtam. Az elnyomások alatt az emberek többségénél a legapróbb dolog is kiveri a biztosítékot, amikor úgy érzik, hogy kivételeznek valakikkel. Egy példát írnék: az államkasszában alig van pénz, rengeteg tüntetést nem is engedélyeznek, azonban a melegek felvonultatására (amik nem szoktak túl színvonalasak lenni) vannak 100 milliók, még a válság derekán is. Állandóan csak a megszorítások, újabb reformok, adóemelés, de erre a rendezvényre költenünk kell, nem is keveset. Nem lesz eredménye, ha erőltetik az elfogadást, pláne nem akkor, ha ezt egy ilyen felvonulással.


De természetesen nem csak a politika a felelős azért, mert sokan nem tudják tolerálni a melegeket. Gondolom nem mondok azzal újdonságot, hogy mindenkinek más az értékrendje. Szűz Mária országában, ahol az emberek egy nagyobb része keresztény, nagy valószínűséggel nem fogják elfogadni ripsz-ropsz a melegeket, akárhogy is erőltetik rájuk, mert ez ütközik a konzervatív véleményükkel. Ettől még nem ők lesznek "sötétek" és "hülyék", és nem is lehet rájuk azt mondani, hogy nincs meg az alapvető intelligenciájuk.

2009. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
89%

Annak a srácnak, akinek vannak meleg fiú barátai:


Azt hiszem te írtad, hogy az átlag melegek sem fogadják el azokat, akik női ruhában ugrálnak pl. a melegfelvonuláson vagy akárhol. Ezt egy kis embernek honnan kellene tudnia? Hisz a rendezvény neve is ez: MELEGfelvonulás. Őszintén szólva én még nem láttam/hallottam, hogy egy meleg csoport azt nyilatkozta volna pl.: felháborítónak tartom, hogy ezek a női ruhába öltözött magukat homoszexuálisnak valló egyének lejáratnak minket, ezzel is csökkentve annak az esélyét, hogy az emberek elfogadjanak minket és előítéletek, megszólások nélkül teljes és nyugodt életet tudjunk élni. Szeretném hangsúlyozni, hogy mi, melegek elhatárolódunk tőlük, mert ők csak magukat mutogatják, de ez a dolog egyáltalán nem erről szól.


Így lehet, hogy jobb benyomást tennének, és elindulhatna valami pozitív irányban. Azonban ha senki nem szólal meg, de a tv-ből csak a riszát látjuk, ne csodálkozzanak azon, ha a melegeket azonosítják azokkal, akkik papi ruhában, bibliával a kézben sz*pják a másikat.

2009. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
94%

Hűűű hát annyi zöldséget olvastam, h mindre nemtok reagálni, de megpróbálok párra mert nagyon dühít:


1, igenis fenntartom, a más tisztelése, elfogadása teljesen egyenes arányban van az intelligenciával. ezt mind a pszichológia és mind személyes tapasztalataim is megerősítik.

2, aranyos az a hsz hogy ő még nem hallott nyilatkozni úgy meleget hogy ők elutasítják a melegfelvonuilást. hát hidd el, olyannyira, hogy teljesen köztudott az ő köreikben is, hog yoda csak a legalja megy el, és innen jön a te tudtalanságod is, mert ha nem is ismersz személyesen meleget, csak azt gondolod amit a Mónik-showban látsz, na arról melegek 99%-ának ugyanaz a véleménye, hogy csak gyengeelméjű megy el oda. Meglepődnél, ha a kollegádról másnap megtudnád mi? Nekem volt már pár olyen meglepetésem az életben akár osztálytársról akár ismerősről, sőt rokonról is, de egy az egyben csupán intellginecia kérdése volt ennek kezelése

3, na ezt az értékrendes baromkodást meg hagyjuk, akkro szintén az újdonság erejével elárulom, hog ylétezik ám olyan is, hogy Keresztény meleg fiatalok Egyesülete! Miért gondolod, hogy a keresztények között nincs ugyan olyan mértékben? Ismét az a hatalmas felvilágosultság ugye? És amit te értékrendnek nevezel, az nem más, mint eg yjó erős képmutatás, undorítónak tartom személy szerint. Tudod nem csak gfantáziálok, mondok neked egy jó példát: volt eg yhaverom, aki hittudományin tanult, na azóta pár éve plébános lett belőle, és láss csodát, egy sráccal él együtt, de mnár az se volt piskóta amit mesélt a nagy katolikus kollégium eseményeiről éjszakánként :-) Úgyhogy ne ringasd magad hamis hülyeségekben, a magad kábítására jó, csak kár hogy a valóság nem az!

4, tudod azért nem látsz mást sajnos, mert aki egy kicsit is értelmesebb meleg az garantáltan nem fog elmenni se Mónika-showba se máshol nyilatkozni, de miért kell a szemellenzőt felvenni és miért nem lehet a világra nyitottan élni, és akkor tán te magad se a tv-ből látnál álmelegeket hanem valódi melegeket is ismernél a hétköznapokból.

5, na még erre, mert erre ugrok, hiszen egy oylan szintű szándékos csúsztatás, hogy valami agyrém

Mégis mit nevezel te konzervatívnak? Megint kábítod magad, ezzel aszóval szoktak védekezni az ésszel kevésbé megáldott emberek, mert így ugy enem kell gondolkodni, elég azt mondani, hogy "nem , mert a konzervatív értékrend blabla" csakhogy álljunk már meg. A konzervatív szó jelentésével tzisztában vagy? Nekem úgy tűnik, nem. Ugyanis nem idiotizmus jelent, hanem valaminek a megőrzését. És akkor most megint mondjak újat, hogy akár az ókori görögöknél és rómaiaknál kiváltságnak számított ha valakinek volt fiúszeretője? Kicsit gondolkodj már ember!


De tök jó, most én védem itt a melegeket :-) Nem szólalna meg pár meleg is ? Jó lenne, mert ahogy látjátok, én nyitott vagyok, és ismerek nem egyet, na de olvashatjátok milyen sületlenségek jelennek itt meg. Szóval írhatnátok ......


Csak ezzel meg az a baj,. hogy éppen nemrég egy meleg sporttársam (mellesleg fekete öves judos a srác) mondta, hogy ilyen hülyeségeken nem fog leállni vitatkozni. Hát lehet hog yigaza van, sajnos a mai magyar népnek a teljesen kézenfekvő dolgokat is óvodás szinten kell elmagyarázni, hátha megérti, de tényleg nemtom ez miért van, ellenben nagyon igaza van annak aki írta, hogy csak magyarországon ennyire tabu ez a téma és csak itt nem lehet róla normálisan beszélni, és amint kimegyünk bárhova, elég csak Ausztria, ha messzebb akkor meg magyarnak egyenesen hihetetlen is lesz talán, de érdekes, hogy ott ez nem jelent semmilyen szenzációt, melegek pl. felvonuláson olyan baromi jól szórakoznak a heteroszexuális haverjaikkal együtt ... Ez miért van? A magyar tényleg ennyire hülye?

(Ja és megjegyzem, ez a fekete öves, lányok bálványa srác is olyan, hogy falja a fiúkat úgymond, de a szüleinek a mai napig nem merte elmondani, mert ők is amolyan "értékrend-őrzők", azaz prűd unintelligensek, és mi az eredmény? A srácról senki nem sejt semmit, ámde már tiszta ideg a gyreek, fekete öves létére feszültségoldókon él, és az egyetlen vágya, hogy mihamarabb elköltözhessen otthonról és élheesse az életét, mert jelenleg néha még "kamubarátnőket" is beszervez alkalmanként, csak hogy a kedves szülők ne fogjanak gyanút. Kedves "értékmegőrző", szted ez a jobbik megoldás? Szeretnéd, ha a gyereked is ezt tenné vagy jobban szeretnéd, ha elmondana neked mindent őszintén? De az ilyen mentalitással nem megy ám ... Úgy jársz mint unokatesókám, akiről az egész rohadt családban egyelőre csak én tudom, mert csak nekem merte elmondani mivel tudta vannak meleg haverjaim és megbízott bennem, de otthon meg mennek a napi szintű kiborulások, és igazából mindenki tudja, hogy "valami nem stimnmel" a gyerekkel, de hát nyilván nincsenek olyan viszonyban, hogy a gyerekkel ilyenről beszéljenek egyáltalán.


Na látod ez az ami nagyon szomorú ..... DE NAGYON !!!!

Aztán szerencsétlen gyerekből mire elkerül aszülői házból és élheti az életét ahogy szeretné (nyilván most is éli, de hát ugye nem mer haza vinni éjszakára srácot és sorolhatnám, azaz egyfajta elnyomásban kell ezt tennie, ami viszont rengeteg plusz energiáját emészti fel feleslegesen), addigra egy tökéletes idegi roncs lesz, egy neurotikus személyiség minimum, de akár durvább is.

Na hát ez az amit itt páran sokkal jobbnak tartanak, mert "az értékrend" --- ugyan, kicsit próbáljunk már racionálisan gondolkodni.

Ismerek ellenpéldát is, aki elmondta aszüleinek tizenévesen, és kb semmi se változott, azóta is viszi haza teljes természetességgel az aktuális barátját. Valahogy ez nekem szimpatikusabb és egészségesebb személyiséget feltételez, mint az "értékrend" nevében való elnyomás.

2009. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!