Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerint "emberiségell...

A Jobbik szerint "emberiségellenes deviánsok a melegek"?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 23. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a Jobbik szerint emberiségellenes deviánsok a melegek. Hogy miért? Egy meleg pár tud szaporodni? Nem. Egymás közt nem. Tehát hozzájárulnak az emberiség kihalásához.
2011. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
azok, egyszerűen undorító, amit a felvonuláson csinálnak!
2011. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Ez azért túlzás, nem a melegek miatt fogunk kihalni. Mindenkinek a maga dolga, hogy meleg-e? Ha te nem vagy az, akkor most te a túlnépesedést sürgető begyepesedett alak vagy? Nem. Az, hogy fesztiváloznak engem is kiborít, mivel egy hetero felvonulást élből elutasítanának, de mi van azokkal, akik nem mennek el?
2011. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
A Jobbik szerint igen, mivel abból próbálnak politikai tőkét kovácsolni, hogy különböző társadalmi csoportok ellen uszítanak. Félreértés ne essék, van némi igazság a Jobbik eszméiben, ilyen például a cigánybűnözés visszaszorítására irányuló törekvés, mivel a cigánybűnözés egy létező társadalmi probléma, ezzel az emberek nagyrésze egyetért. Azonban nagyobb támogatottságot szerezhetnének, ha a társadalmilag támogatott célkitűzések mellett nem akarnának visszatérni a középkorba árpádsávokkal, a melegek büntetésével vagy éppen a rovásírás használatáva.
2011. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Aztán az is elképzelhető, hogy Dórácska szekrényleszbi, csak nem tudja elfogadni és ez a pszichológiai kompenzáció..
2011. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
mért szerinted nem?? De ez nem csak Jobbik szerint hanem minden jóérzésű ember/párt szerint is csak nem modnják ki
2011. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
A politikus, az politikus.... még emberiségellenes. Egyrészt van neki evolúciós szerepe, úgy olvastam, de ha nincs is, ez egy sima logikai hiba. Attól, hogy nem szaporodnak, még nem járulnak hozzá aktívan az emberiség kihalásához, mint például a népirtók, tehát nem folytatnak semmit az emberiség ellen, legfeljebb passzívan, de ebből meg rengeteg van. Például: Túlsúlyosak, csúnyák, szegény-és-megfontoltak, nemzőképtelenek, vagy egyéb vesztesek, akik nem biztos, hogy tehetnek róla. Különben is, nem csak annyiból áll a társadalomban(emberiség "élőhelyén") betöltött szerepünk, hogy mennyi utódunk van. Egy -bocsánat- putris tanulatlan cigány a 6 kölykével többet tesz az emberiségért, mint mondjuk egy mérnök az 1 gyerekével? Persze lehet, hogy évezredekkel későbbre úgy alakul, hogy előbbi lesz az ősanya, de a közeljövőben többet járul a fejlődéshez az utóbbi szerintem...
2011. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 krameri ***** válasza:
67%
Ha a Jobbik szerint igen, akkor ebben nem értek velük egyet. Melegnek lenni nem bűn, inkább valami pszichés betegség. Viszont hozzátartoznak az emberiséghez, gondoljatok csak Freddy Mercuryra vagy Rob Halfordra, hogy a homoszexuális egyéniségükkel mennyi színt vittek a zeneiparba, a társadalomba, nagy mértékben formálták a világot, pozitív irányba. Az emberiségnek nem ártanak a melegek, nem bűn pusztán annak lenni. Viszont kihasználni a toleranciát, és másokra ráerőltetni a saját betegességedet, kimenni az utcára egy szál f@szban, és nyalogatni egymást, csak hogy lássa a normális ember, te megteheted, mert meleg vagy, és ezzel a normális emberekben, kiskorúakban szellemi kárt okozni, na az emberiség elleni bűn!
2011. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

krameri ha már a híres melegeknél tartunk ott van példának

Leonardo Da Vinci

2011. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kisendre válasza:
75%

A kérdésedet nem igazán értem, tehát konkrétan mit szeretnél megtudni?


Leírom az én véleményem:

Engem (és szerintem a társadalom jelentős részét) teljes mértékben hidegen hagy más emberek, idegenek szexuális beállítottsága. Egészen addig, amíg azt nem dörgöli az orrom alá, nem kérkedik vele, stb.

Úgy szoktam fogalmazni, hogy nem a melegekkel van bajom, hanem a buz'kkal.

Miért kell felvonulni, botrányt csinálni, feszültséget gerjeszteni? Ezzel épp a 'más'-ságot erősítik, és az ott nagy számban jelenlévő valóban deviáns aberráltak(*) miatt tényleg irtózni fognak tőlük az emberek.

(* pl: papi reverendában, rózsaszín bibliával vonagló, Jézusnak 2 apja volt táblával vonuló, kutya meghágását imitáló buz'k, stb)

Hol büszke az a menet, ahol több a rendőr és több az ellenző mint a felvonuló?


Ha nem lenne ez az idióta felvonulás fele gondjuk se lenne.

2011. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!