Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerint "emberiségell...

A Jobbik szerint "emberiségellenes deviánsok a melegek"?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 23. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy itt a rövidebbnél rövidebb kukacú lúzerek reflexből lepontoznak mindenkit, de most kivételesen világos az indok rá a 20:57-es válasznál. Vannak itt nagycsaládos putris lények is, elnézést kérek tőletek.=)
2011. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"Ez azért túlzás, nem a melegek miatt fogunk kihalni."


Nem is azt mondtam, hogy kihalunk, csak azt, hogy elősegítik. Hitler és Sztálin népirtása is emberiségellenes volt, mégsem haltunk ki tőlük. Ha családonként átlagosan csak egy gyerekkel számolunk, 5000 meleg pár 5000 meg nem született gyereket jelent.

2011. jún. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mielőtt végigolvasnék egy kamucikket és végignéznék egy videót amiben nincs benne az, amit híresztelnek, valaki megmondaná hány perctől említi DD ezt a kifeejzést ebben a videóban?: http://www.youtube.com/watch?v=sTs48GWyCUk&feature=player_em..


21:45

"Úgy szoktam fogalmazni, hogy nem a melegekkel van bajom, hanem a buz'kkal. "


hasonlóan mondanám


"Engem (és szerintem a társadalom jelentős részét) teljes mértékben hidegen hagy más emberek, idegenek szexuális beállítottsága. Egészen addig, amíg azt nem dörgöli az orrom alá, nem kérkedik vele, stb. "


attól még hogy valaki hetero, nem fog rózsaszín latexben vonaglani a kamionokon, főleg enm kéne a forgalom megbénításával fényes nappal a gyerekek előtt.

csinálhatnak önpénzből 5kmes bárokat is, vagy vásároljanak telkeket, ahol kamionozhatnak, de ne az utcán


07:17

nem értem ezt a kihalás problémát, így is túl sok ember van a földön.

2011. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Óh igen, kihalunk ha sok a meleg...jaj jaj jaj! Nagyon fáj a hülyeség!
2011. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Óh igen, kihalunk ha sok a meleg...jaj jaj jaj! Nagyon fáj a hülyeség!"


Nekem is fáj az értetlenség. Senki nem mondta, hogy pont emiatt halunk ki. Az emberiség egyéb hülyeségei nyilván jobban hozzájárulnak.

2011. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez a csaj terhes? Szegény gyerek, már a méhben ilyen hülyeségeket kell hallgatnia, remélem nem lesz maradandó károsodása.
2011. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

09:42

kedves agyatlan mszpsek és fideszesek


valaki mondja már meg, hol említ ilyet az illető a videóban!!!

2011. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Gondolom a meddő nők és az impotens férfiak is 'emberiségellenes deviánsok' amiért nem tudnak gyereket csinálni... vicces.


amúgy igen, a Jobbik ezt gondolja, bár ez már az előtt egyértelmá volt, hogy egyáltalán kimondták volna, hiszen a nácik már csak ilyenek..

2011. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Isram válasza:
Mások szerint meg emberiségellenes deviánsok a Jobbik
2012. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!