Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell eltűrni a melegek...

Meddig kell eltűrni a melegek magamutogatását?

Figyelt kérdés
2012 melegolimpia?
2009. márc. 17. 18:36
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
nincs bajom a melegekkel amíg otthon teszik,de a mikor az arcom előtt,de leginkább ha a gyermeken előtt teszik akkor bizony kinyílik a bicska a zsebemben!
2009. márc. 17. 18:41
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, szerintem a melegek otthon maradnak, illetve békésen vonulgatnak.Akik mutogatják magukat női ruhákban, azok a mocskos b****k.

Remélhetőleg csak a jövő évi választásokig.

2009. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%

Mi baj a melegolimpiával? Milliárdokat hozhat nekünk, bár én nem értem miért pont Budapest... itt a tolerancia szót hírből sem nagyon ismerik az emberek.

Az meg hogy a gyerekek mit látnak meg mit nem... nézz a tévébe, ott mit lát? Nem a melegekre gondolok hanem a rengeteg szennyre, ami csak butítja a gyereket, az sem jobb. Melegek meg mindig is lesznek amíg világ a világ, ez ellen nem tudsz mit tenni, gyereknek is meg kell ezt magyarázni.

2009. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
66%

Én is úgy vagyok vele, hogy nem zavarnak a melegek, amíg nem azt kell néznem, hogyan taperolják egymást az utcán. Erre általában azt szokták mondani, hogy az gusztusos és illedelmes, ha hetero fiatalok nyalják egymást az utcán? Nem, nem illedelmes, egyenesen visszataszító, ha túlzásokba esnek és szinte már ott élik a nemi életüket. De ha belegondolunk, még mindig ez a normális. Inkább nézze a gyerekem őket, mint egy meleg párt. Nem szidom őket, de akárhogyis nézzük, ez nem normális dolog, így nem is kellene vele hivalkodni, pláne nem papi ruhában Bibliát a kézben fogva sz**ni a másikat...... És ezért még tojást dobálni sem lehet!


Én is remélem, hogy a következő választások után találnak erre a problémára megfelelő megoldást.

2009. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%

A 19:08-as vagyok.


A kedves lepontozó/któl kérdezném, hogy mi kivetnivalót találtak a hozzászólásomban, amiért lepontoztak? Az ennyire felháborító, hogy nem tartom normálisnak a melegeket? Nem véletlen, hogy egy nőnek csak férfitól lehet gyereke....

2009. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%

Mit értesz magamutogatás alatt és mi váltja ki belőled ezt az intoleráns mentalitást?


Tudod az a helyzet, hogy én teléjesen heteroszexuális fiatal vagyok, ellenben nem egy meleg haverom van és láss csodát, mindegyik tök normális, értelmes srác, egyikük még élsportoló is, komolyan nem értem az ilyen megnyilvánulásokat mint a tied.

Feltehetőleg te csak a Mónika-showban láttál meleget de élőben, igazit még soha, ezért merül fel benned egyáltalán egy ilyen kérdés.


Úgyhogy én nagyon szeretek ebben a témában vitatkozni, mert az emberek nagy része amit tudni vél az csupán a hülye tudatlanság megnyilvánulása. Én viszont napi szinten kapcsolatban vagyok nem egyel és nagyon dühít ez a sötétség ami a te írásodból sugároz.

Nézd, abszolút értelmetlen a kérdésed, gondolj már csak kicsit bele, hiszen a te heteroszexuális életedet soha nem "magamutogatod"? Azaz soha nem fogtad meg még a párod kezét sz utcán vagy adtál neki egy csókot? És melegek ezen kiakadtak?

Na szóval .... izgi a helyzet, de hangsúlyoznám, hogy ez is egy igen speciális magyar sötét gondolkodás, mert én elég sokszor vagyok együtt hosszabb időn keresztül úgymond nyugati srácokkal, és hidd el, mi sem természetesebb, ha vagyuink 20-an, abból 2-3 srác meleg, méghozzá teljesen nyíltan. ..És ?? De ha tudományt akarsz, akkro szociológia 10-12 %-ra teszi minimálisan a melegek arányát egy társadalomban. Az egy dolog, ha te pl a saját szomszédodról se tudod, de ha ilyen zárt vagy, bizony érhetnek még meglepetések.

Na de azért zárásképpen megkérdezném, te mit szólnál ahhoz, hogy ha egy meleg beírná ide azt a kérdést, hog ymeddig kell még eltűrnie a heteroszexuálisok magamutogatását? Merthogy ugye tudományos tény, hogy abszolút egészséges és egyenértékű irányultság, nem pedig betegség. Na most akkor te kitalálod, hogy tények és tudomány és intelligencia ide meg oda, te kitartasz amellett, hogy márpedig jó érztés bunkónak lenni?

Én heteroszexuális fiú létemre miért nem találok semmi kivetnivalót a meleg haverjaimban? Talán mert kiskorom óta ismerek nem egyet? Hátz ja, hajrá a sötétség ...

DE ha akár csak egyetlen józan érvet tudsz nekem mondani, isten bizony elfogadom, de eddig ez még senkinek nem sikerült.


Amúgy a melegolimpia nagyon régóta divat ne viccelj, eddig te hol éltél? Bizony még kemény küzdősportokban is magyar fiatal srácok eddig is egész jó helyezéseket értek el. Miért fáj neked az, ha itt lesz Budapesten? Netán félsz, hogy elkapod vagy mi a gond?

Hihetetlen ez a fajta tudatlanság, de az intoleráns mentalitás kifejezetten dühít.


Javaslom ismerj meg pár meleg srácot aztán utána lehet más lesz a véleményed.

2009. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
57%
Nincs bajod a melegekkel, de azért magamutogatásnak nevezed, ha közös rendezvényt "mernek" szervezni. A paralimpiáról így gondolkodsz?
2009. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
51%

Ember!

Te milyen bicskáról és milyen gyerekről beszélsz?? Atya isten ... te tényleg extra hülye vagy, ne is haragudj.


Tudod ha egy ksigyerek minél korábban találkozik tulajdonképpen csak a realitással, annál szélesebb látóköre lesz, és pont a melegfelvonulás kapcsán hallottam egy műsorban egy fiatal apukát nyilatkozni két kisgyerekkel, ahol is a riporter megkérdezte tőle, nem lát-e semmi kivetnivalót abban, hogy a két kisgyerekével nézik a felvonulást. Erre a fiatalember azt válaszolta, hogy szó sincs róla, sőt kifejezetten előnyös, hiszen így a gyerek korán találkozik a realitással, és miért lenne jobb egy olyasmi nevelés ahol a valóságot rejtjük el előttük, hiszen egy létező jelenségről van szó, miért kellene kémutatónak lenni? Közben meg lehet, hogy majd pont az osztálytársa közül lesz pl. gimiben két meleg srác, és az egyik aki nyílt környezetben nőtt fel, azoknak természetes lesz, míg a hozzád hasonló idióták meg majd "fújbuzzziznak" ...

Úgyhogy gratulálok te nagyon intelligens .......

2009. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

19:59-es

ezt kinek szántad? csak mert nem igen értem .........

2009. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Azért bánt, hogy a gyerekeid előtt teszik, mert nincs benned elég felelősségérzet, hogy elmagyarázd, mi is amit lát? Nem vagy képes elmagyarázni nekik, hogy ez igenis természetes, és nekik is el kell fogadniuk?

Sokkal jobb, ha majd később kell szembesülniük ezzel?


Kérdezd meg magadtól: ha az egyik gyerekem rájönne, hogy meleg, akkor vajon megmerné mondani nekem?

2009. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!