Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell eltűrni a melegek...

Meddig kell eltűrni a melegek magamutogatását?

Figyelt kérdés
2012 melegolimpia?
2009. márc. 17. 18:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%

Kedves előző hozzászóló!

Mikor látsz, te heterókat vonulni kamionon, félpucéran szexet imitálva?Mert ha szerinted normális az hogy transzvesztiták, meg szőrös férfiak az utcán rózsaszín cuccban meg tangában teszik az agyukat, akkor nem a kérdező sötét, hanem valószínűleg veled van valami probléma.Félreértelmezted a mondatát.az hogy ki milyen szexuális beállítottságú az saját magára tartozik és a párjára.Meg a négy falra.Egyébként ha olyan melegek sétálnának az utcán csendesen, normálisan amilyenek a te haverjaid, akkor most nem kéne erre a kérdésre válaszolnunk.

2009. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
57%

"Az ennyire felháborító, hogy nem tartom normálisnak a melegeket?" ------


Mondom én hogy tök sötét vagy, kicsit nézz utána akkor, mert hivatalosan 1973-tól teljesen egyenértékű szexuális irányultságnak tartják nemzetközileg a homo- és heteroszexualitást. De ha te letagadtál a magad kis szűk agyánál, akkor úgyse lehet veled mit tenni, csak aztán nehog yúgy járj tudod, mert az ilyenekkel szokott ez megtörténni poénképpen, hogy majd a fiad egy napon eléd áll és bejelenti, hogy ő meleg :-)

2009. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%
20:03-as: Te ugye csak a tévében és képekről láttad a melegfelvonulást? Válaszolnod sem kell... :)
2009. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, azóta már sok hsz. érkezett, úgyhogy annak a srácnak ment akinek meleg haverjai vannak.Egyébként meg gondolod hogy ha lenne melegolimpia itt Magyarországon, akkor azt azért tennék, mert az emberek fogadják el a másságot?Egy nagy túrót.Erról szólna az egész, hogy a szervezők meg a fejesek megint honnan melyik részből mennyi pénzt tudnak lenyúlni maguknak meg a haverjaiknak.
2009. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

20:04-esnek


Először is megkérlek, hogy normális stílusban írj, én sem voltam veled szemét.

Másrészt, ha már sötétezel, ne egy kiragadott mondat miatt magyarázd nekem, hogy hülye vagyok, hanem nézd meg, mit írtam előtte. Nincs bajom a melegekkel, ha nem kell néznem, amint idétlenkednek. Ez ugyanis gusztustalan. Nem csak akkor, ha ők csinálják. Ha a heterok viselkednének úgy, mint ők a felvonulásokon, akkor velük szemben is kifejezném a nemtetszésemet.


Bocsánat, hogy hányingert kapok az effajta viselkedéstől: [link]

És most nem szeretném megkapni, hogy persze mert kuruc.info és ők direkt uszítják az embereket a melegek ellen.... Mert ezt a videot nem ők készítették, csak közzétették. És sajnos ez jellemző a melegek egy nagy részére. Akik pedig csendben a hálószobában élik a nemi életüket, azokkal nincs bajom.

2009. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 20:04-es.De azért válaszolok.Igen, eltaláltad, a tévében láttam, mivel nem budapesti vagyok és nem is akartam felmenni.De ha te ott voltál akkor mondd már meg hogy mit láttál mert ha nem láttad ugyanazt a kamiont, akkor bizony az egyikünk csúnyán át van verve.
2009. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%

"normális az hogy transzvesztiták, meg szőrös férfiak az utcán rózsaszín cuccban meg tangában teszik az agyukat"


Hát látszik, h nem ismersz te melegeket, ugyanis elárulok neked eg ynagy titkot .. a melegek maguk azok akik a legjobban elutasítják az ilyen nőiruhás travikákat, erről ennyit, úgyhog ymegint ott tartunk, hog ynem értem miről beszélsz.


Az pedig eyg örökös féllreértés, hogy a melegséget igyekeznek sokan aszexualitásra leredukálni, de könyörgöm, egy heteroszexuális is csak "szexel"? Azért a melegség se csak szexből áll és így nem csak a 4 fal közé, hanem annál jóval több, egy életforma, amit max elnyomni tudnának a 4 falon kívül ...


Továbbra is javaslom, hogy ismerj meg személyesen melegeket aztán utána ítélkezz, sőt eleve csak utána kérdezz, mert akkor a kérdésed se lenne ennyire idióta.


Tudod neked a legjobb lecke az lenne, ha minden "jó nevelés" ellenére a fiad eléd állna egy nap és közölné, hogy "apu, meleg vagyok", na puff, aztán akkor rághatod magad ...

2009. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 20:18-as!


Ebből az írásodból látszik, hogy nem jutott el az agyadig amit én írtam, vagy szövegértelmezési problémáid vannak.

Leírtam, hogy nekem nem a melegekkel van bajom, egyébként az egyik általános sulis osztálytársamról kiderült hogy meleg és az egyik haverommal élnek együtt.Semmi bajom velük, ha találkozunk beszélgetünk, amennyire az időnk engedi.Mondtam hogy vonuljanak a melegek, csendben egymás mellett normálisan, senkit nem fog zavarni.Ennek a mondatnak melyik részét nem érted?

Te is említetted hogy azok a melegek ugyanúgy elítélik az ilyen exhibicionista travikat mint én.Akkor meg miről beszélsz?

2009. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
76%

A kérdés a 2012-es melegolimpiáról szól, nem?? Az miért magamutogatás? Az sport melegeknek, biszexuálisoknak, stb.


Érdekes, más országban még a felvonulást is normálisan meg lehet tartani, ahol voltam a heterok együtt buliztak a melegekkel, nagyon jó hangulat volt, senki nem ordibált, nem dobálózott. Tényleg csak a magyarok ennyire elmaradottak?

2009. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
65%
Én is unom már...
2009. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!