Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az államnak hagyni kellene...

Az államnak hagyni kellene elpusztulni azt, aki nem talál munkát és nem tudja fenntartani magát?

Figyelt kérdés
Elméletben a szociális ellátások teljes megvonása totális közbiztonsággal, de munkalehetőség hiányában egyes emberek, rétegek éhenpusztulásához vezetne. Mi erről a véleményed?
2011. ápr. 21. 15:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos ez a kormány most már mindent megtehet,még azt is,hogy tétlenül nézi,hogy halnak éhen az emberek!:(
2011. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Tehát mondhatjuk, hogy egy eddig elnyomott Darwini természetes szelekció szabadjára engedésének vagyunk nézői?
2011. ápr. 21. 16:46
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki...
2011. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
24%
Igen, hagynia kellene.
2011. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
20%
Igen hagynia kellene. Nem csak abban lehet gondolkodni, hogy elmegy az ember valahová alkalmazottnak. El kellene már kezdenetek termelni és akkor annyi pénzetek lenne amennyit magatoknak kerestek és nem tudnátok sírni, hogy kevés a fizetés. Aki meg nem képes a saját lábán megállni az vagy menne a termelőkhöz napszámba vagy éhen döglene.
2011. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Megdöbbentő a felismerés, hogy létünk, lakhatásunk és élelmünk nem biztos alap. Én erre ma döbbentem rá.
2011. ápr. 21. 16:53
 17/38 anonim ***** válasza:
33%
ugyan mikor volt az? a középkorban? ugyan...
2011. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

""""Igen hagynia kellene. Nem csak abban lehet gondolkodni, hogy elmegy az ember valahová alkalmazottnak. El kellene már kezdenetek termelni és akkor annyi pénzetek lenne amennyit magatoknak kerestek és nem tudnátok sírni, hogy kevés a fizetés. Aki meg nem képes a saját lábán megállni az vagy menne a termelőkhöz napszámba vagy éhen döglene.



Termelni?

Ahogy szakadnak le az emberek, úgy csökken a fogyasztás.

Mit termeljen? Kinek?


Én is tudnék kétszer ennyit dolgozni, de nincs annyi munka. """ Már most sem"" és akkor mi lesz ha bevezetik a Széll k terv részleteit?

2011. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Én meg már rég rádöbbentem,hogy semmi sem biztos a halálon kívül..

Meg arra is,hogy nagyon kicsiny porszemek vagyunk ebben a állam nevezetű gépezetben,és hogy mennyire nem számítunk..

2011. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%
Mezőgazdaságban elhelyezni saját célra, segélyt nem kapnának, amit megtermelnek azt ennék, és ha még marad egy kevés, azt el is adhatják, így legalább nem lenne pénzük piára.
2011. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!