Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nem értem, hogy a...

Még mindig nem értem, hogy a Gárda miért félkatonai szervezet?

Figyelt kérdés

Március 15.-én azért oszlatták fel őket,mert alakzatban álltak és vezényszavakra hajtottak végre utasításokat(állítólag).Ez igaz pl egy focicsapatra is.Egyenruhában vannak,alakzatban is állnak,van rangsor és a bíró/edző vezényszavára csinálnak dolgokat.Vagy az iskolai ballagás,vagy egy hangverseny.....Minden illik rá!

És különben is,kit bántott már a Gárda?Halljuk a neveket,nem azt hogy megrettentünk meg hasonló sületlenségeket!


2011. márc. 25. 20:50
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Hol itt a párthadsereg?
2011. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Mondj egy példát inkább arra, hogy mi rosszat tett a Gárda?
2011. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp sem félkatonai szervezet.

azonban vannak olyan felvonulások, ami neonáci jellegűek. Kigyúrt állatok és csőcselék üvöltözik, hogy "cigánybűnözés", és fáklyákkal a kezükben vonulnak.. szóval dermesztő. És nem tudom, mire mennek ezzel, mert elijeszteni nem fogják a romákat. -véleményem szerint.

2011. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
6%

"Hol itt a párthadsereg?"


A gárda és a jobbik vezetője Vona Gabika... kapcsold össze...

2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel ezelőtt én sem nagyon mertem a közelükbe menni, azóta történtek dolgok ami miatt nagyobb biztonságban érzem magam a gárda környezetében.


Ezzel egyre többen vannak és lesznek így.

2011. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
89%

Én azt nem értem, hogy mit jelent maga a "félkatonai szervezet" kifejezés.


Azt talán még meg lehet magyarázni, hogy katonai egy szervezet, van fegyverzetük, egyenruhájuk, ilyesmi, de mitől "fél"? Mitől több egy polgárőr egyesületnél vagy egy biztonsági őröket foglalkoztató cégnél?

2011. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

"Azt talán még meg lehet magyarázni, hogy katonai egy szervezet, van fegyverzetük, egyenruhájuk, ilyesmi, de mitől "fél"? Mitől több egy polgárőr egyesületnél vagy egy biztonsági őröket foglalkoztató cégnél?"


Annyiban,hogy egy párthoz van köze.Még véletlenül növelné a jobboldali ifjúsági mozgalom népszerűségét Ezért betiltották őket azzal az indokkal ,hogy félkatonai szervezet.Mégis mitől az ?


Alakzatban vonulnak? na és mi számít alakzatnak?A munkahelyem folyósólyán a kollégáimmal szabálytalan 64 szögű alakzatban megyünk!Mi is félkatonai szervezet vagyunk.

Informatikus hadsereg:))


Egyenruhájuk van? Méghozzá fekete mellény,ami állítólag önkénuralmi jelkép?

A volt gimimben fekete köpenyt kellett mindenkinek hordani,máris náci félkatonai szervezet vagyunk?


Fegyverük van mi?:P

Nem láttam őket gépfegyverrel szaladgálni.Maximum egy kisbicska a zsebben az se mindenkinél?.Szóval a bicskák miatt félkatonai szervezet a gárda?Amivel a legtöbb ember rendelkezik szintén:)


Félelmet keltenek ?Szóval a zsebben bicskát hordó ,fekete mellényes ,tudom én milyen alakzatban "masírozó" gárda kelt félelmet a cigányban?


Bennem pár fórumozó elképesztő tudatlansága kelt bennem félelmet,hogy hova süllyedhet az emberi faj:(.

2011. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Valamit elfelejtettem :(


Ha meg is győztök róla ,hogy ezek valóban vérnáci őstulkok,akkor még egy valamit mondjatok meg?Ha ez "magánhadsereg" állítólag a jobbiké ,akkor Viki cica Terror elhárító csoportja mi ha nem magánhadsereg?A híradóban mutatják,hogy ezek az ügynökök a nehézlövegekkel hogyan kapnak el egy bolti tolvajt.


Terror elhárítás ????


Magyarországon eddig nem sok terrorista garázdálkodott.

Mégis minek kénének ezek,ha nem küldik például Gyöngyöspatára ,ha nem Viktorka testőrgárdája legyenek?

2011. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!