Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nem értem, hogy a...

Még mindig nem értem, hogy a Gárda miért félkatonai szervezet?

Figyelt kérdés

Március 15.-én azért oszlatták fel őket,mert alakzatban álltak és vezényszavakra hajtottak végre utasításokat(állítólag).Ez igaz pl egy focicsapatra is.Egyenruhában vannak,alakzatban is állnak,van rangsor és a bíró/edző vezényszavára csinálnak dolgokat.Vagy az iskolai ballagás,vagy egy hangverseny.....Minden illik rá!

És különben is,kit bántott már a Gárda?Halljuk a neveket,nem azt hogy megrettentünk meg hasonló sületlenségeket!


2011. márc. 25. 20:50
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
55%
Ezt szerintem senki sem érti.
2011. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Bocs,azt hittem egyedül vagyok:-))
2011. márc. 25. 20:55
 3/58 anonim ***** válasza:
35%

A foci csapatban nem alakzatban állnak,és nem is egyenruhában vannak,csupán mezben.

Azért félkatonai,mert úgy viselkednek,mint a katonák.

A Gárda pedig félelemben tartott már igen sok embert!

2011. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
77%

Mert valamit rá kellett fogni, hogy feloszlathassák, mert nem illik -politikusaink szerint- rendet rakni a cigányok között.

Nem bántották egyiket se de:

há' milyen dolog a1, hogy a szegíny romákok nem tudnak bűnözni, mert, figyelnek rájuk?!

2011. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
43%
Akkor mond meg te mi a Gárda! Erőszakszervezet? Mert ahhoz nekik nincs és nem is lehet joguk. Hagyományőrző egyesület? Nem igazán látom őket hagyományokat őrizni.
2011. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem a gárdistákat.Legalább némelyiknek van tekintélye,nem úgy,mint 1-2 60kg-os rendőrnek.... Akit félelemben tartottak,talán annak van is mitől félnie,nem? Amúgy meg ha megállok 2 emberrel beszélgetni az utcán,az is egy alakzat:o) Annyira erőlködnek már,hogy betiltsák ezeket a rendezvényeket,stb...de felesleges.Szebb jövőt!
2011. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
81%

"Bocs,azt hittem egyedül vagyok:-))"


Hát apám nem fogod elhinni, nincs 3 napja, hogy én is ezen filóztam. Aztán arra a következtetésre jutottam, hogy talán az egyenruha. Aztán el is hesegettem, mert rögtön eszembe jutottak a japán és angol diákok.

2011. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
50%
Szerintetek mi a Gárda? Vasárnaponként összeülő nyugdíjaskör? Ti is tudjátok, hogy nem ok nélkül lettek feloszlatva. Nem kell itt játszani az ártatlan kislányt ezekkel a példákkal, hogy focicsapat meg anyámkínja. Nevetséges.
2011. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
55%
És mielőtt valaki lezsidózna, cigányozna vagy b.zizna, elárulom, hogy alapjában semmi bajom a gárdával, de halálra tud idegesíteni ez, amikor eljátszuk a naívát, hogy de az angoldiákok meg a ballagók.
2011. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
68%
Akik ennyire ellene vannak a gárdának,azok írják már le azt a sok esetet,amiben azt lehet olvasni,hogy gárdisták szurkálnak,lopnak,stb.A cigókról annál több ilyen hír van.... És féljenek is tőlük,ha már a rendőröket kiröhögik.
2011. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!