Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nem értem, hogy a...

Még mindig nem értem, hogy a Gárda miért félkatonai szervezet?

Figyelt kérdés

Március 15.-én azért oszlatták fel őket,mert alakzatban álltak és vezényszavakra hajtottak végre utasításokat(állítólag).Ez igaz pl egy focicsapatra is.Egyenruhában vannak,alakzatban is állnak,van rangsor és a bíró/edző vezényszavára csinálnak dolgokat.Vagy az iskolai ballagás,vagy egy hangverseny.....Minden illik rá!

És különben is,kit bántott már a Gárda?Halljuk a neveket,nem azt hogy megrettentünk meg hasonló sületlenségeket!


2011. márc. 25. 20:50
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
54%
Tudod kedves Walter Sobchak inkább örülnöd kéne, hogy ha már a rendőrség sz.arik a kiszolgáltatottakra, akkor legalább valaki megvédi őket. Sajnálom, hogy Magyarországon olyan vannak emeberek, mint Te, akiket semmilyen veszély nem fenyeget (mert jó környéken laknak), ezért át sem érzik azoknak a problémáját, akiket viszont nap, mint nap megvernek, kirabolnak, megaláznak. Ilyenkor szégyellem magam, hogy ebben az országban élek. De csak hogy tudd, még eljöhet az idő, mikor Te leszel az, aki a Gárda segítségét kéri, mert a rendőrök Téged is le fognak sz.arni, ha bajban leszel.
2011. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlenül illegális, csak tudod vannak, akik eleget tesznek az állampolgári kötelezettségüknek, csak kicsit tovább is viszik.

Mindenkinek kötelessége az általa észlelt bűncselekményt vagy szabályértést jelenteni.

Illetve mindenkinek joga van Magyarországon a szabad mozgáshoz, abban senkit nem lehet korlátozni csak a jogszabályban engedélyezett esetekben.

Szal ha én lemegyek a sorra és ott állok egész nap és azt figyelem, h esetleg ki mit lop el, akár mennyire is hőzöngsz Walter, ehhez se neked se a rendőrségnek semmi köze.

Milyen bűncselekményt követek el? vagy szabálysértést?

Fel tudnál egyet is sorolni?

Amíg meg nem tudsz, addig ne okoskodjál, hogy illegális.

2011. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy a bíróság feloszlatta (bármely, akár mondvacsinált okból) illegális. Ez nem okoskodás.
2011. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Akkor a bíróság jogtalanul oszlatta fel.
2011. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Ezt nem neked kell megítélni, maximum magánvélemény szinten.
2011. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
5%

Na ez a magyarság, a NAGY MAGYAR GÁRDA tagja alkoholista öregemberek, tisztelet a kivételnek. Ha valaki ellenük beszél, mindjárt lepontozzátok. Ennyi sületlennek nehéz megmagyarázni a valóságot, mert megy tömeg a sok okos politikus szava után:)

Enyit erről...

2011. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Jah és ez amúgy egy szükséges rossz az országnak.
2011. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Nem pontoztam le senkit.

Én csak tényeket közöltem, amit megtalálsz a Zalkotmányban.

Azt meg nyugodtan semmibe veheti a mélyen tisztelt bíróság, nem ők a legfelsőbb hatalom.

2011. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

73%!


Mi kárt okozott neked a Gárda? Semmit? Akkor miért becsmérled általad kitalált vádakkal? Miért mondasz mindenkit sületlennek, aki nincs egy véleményen veled?


A Gárdába az lép be aki akar. Ha egy 70 éves alkoholista, akkor ő (bár nem tudom mit keresne ő ott). A gárdisták átlag emberek, egyenruhában, akiknek elege lett bizonyos dolgokból (cigányok támadásai, lopások, stb...). Mi ebben a rossz?

2011. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

(cigányok támadásai, lopások, stb...). Mi ebben a rossz?


MONDJ egy példát ahol a párthadseregnek pozitív oldala volt a történelemben

2011. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!