Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nem értem, hogy a...

Még mindig nem értem, hogy a Gárda miért félkatonai szervezet?

Figyelt kérdés

Március 15.-én azért oszlatták fel őket,mert alakzatban álltak és vezényszavakra hajtottak végre utasításokat(állítólag).Ez igaz pl egy focicsapatra is.Egyenruhában vannak,alakzatban is állnak,van rangsor és a bíró/edző vezényszavára csinálnak dolgokat.Vagy az iskolai ballagás,vagy egy hangverseny.....Minden illik rá!

És különben is,kit bántott már a Gárda?Halljuk a neveket,nem azt hogy megrettentünk meg hasonló sületlenségeket!


2011. márc. 25. 20:50
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
30%
nem kell az országba egy rakat Genetikai hulladék . Nem így kell kimutatni a magyarságot.
2011. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:

az elobb mar leirtak, h mivel jobb....

Talan meg nem keseltek ,eroszakoltak meg senkit.

Ezert irtam, hinkabb veluk fussak ossze, mint romakkal.

Es nem vagyok gardista, ez szimpla velemeny.

Ezen meg vitatkozni kb. olyan mint azon h a garda ballago diak szinten van.

Mert ez is hulyeseg, egyertelmu h nem.

2011. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
41%
Én csak ahhoz szóltam hozzá, hogy félelemkeltő vagy sem, és elmondtam a saját tapasztalatomat, miszerint az. A késeléseket pedig ne keverjük ide, megvan azok kivizsgálására a megfelelő szervezet. A gárda csak önbíráskodni tud, törvényes büntetést nem tud kiszabni, ezért véleményem szerint nem megengedhető a fennállásuk.
2011. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

Igen meg megkerdezted, h mivel jobb.

En valaszoltam, h mindketto grizes, de inkabb csunyan nezzenek ram, mint h belem vagjak a kest.

Lehet, h szerinted nincs kozotte kulonbseg, de ertelmes ember szerint van.

Az meg h hogy jon ide a keseles mas szerv kivizsgalasa dolog, szerintem te se tudod.

2011. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy nincs különbség. Késelésről én nem is beszéltem, azt te hoztad fel, arra regáltam, hogy azok kivizsgálására már van egy szerv. Még egyszer leírom: én ahhoz szóltam hozzá, hogy megfélemlítő szervezet-e vagy sem.
2011. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
90%

Te egy igazi ... vagy!

Kerdezted, h mivel jobb,irtam, h nem kesel a garda, ennyivel.

Erre okoskodsz, h ez nem erv, mert az mas szervhez tartozik.

Most ki a ..sz kerdezte, h hova tartozik?

Gardistarol meg nem hallottam,h keselt volna, viszont hallottam olyan cigany galerirol, akik keseltek.

Na most akkor mi bajod van?

Zavar, h nem allok be esz nelkul anyazni a gardat?

Amugy meg ti is legalabb olyan szanalmasok vagytok , mert olyanugyet csinaltok ebbol a baromsagbol, h nem igaz.

Vonultak a gardistak, igen??es most hova szar*jak?

Komolyan ez legnagyobb problema?

Erre van endor,h hulyekkel foglalkozzanak.

Az, h nem lehet kilepni lasssnaz utcara, mert megolnek az nem gaz.

Tiszta nevetseges, h 2011ben az, h par hulye csunyan nez meg vonul meg ugy csinal, mintha olyan ember lenne aki soha nem lesz,az visz mindent.

Inkabb a valos tenyleges problemakkal kellene foglalkozni.

Na de mindegy...

2011. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Mit idegeskedsz? Nyugi. Úgy látom, nem érted, amiket írok, talán rosszul fogalmazok, de másképp nem megy sajnos. Sebaj, attól még fogok tudni aludni.
2011. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
85%

És most itt páran azért félnek a gárdistáktól, mert čsúnyán néznekˇ? Most komolyan... Gyöngyöspatán kb. rajtuk múlott hogy nem lincseltek meg egy rendőrt, aki fatolvajokat fogott.


Tudtommal nem ártottak senkinek, esetleg kenyeret osztottak, meg gátat építettek a kocsmában lebzselő cigányok helyett. Katasztrófa.

2011. márc. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
94%

"Nyilván nem lett volna kellemes, én ezt nem is mondom, és hálát adok az égnek, hogy viszonylag normális környéken élek. "


Na látod, erről van szó. TE jó környéken laksz, de nem mindenki. Te el sem tudod képzelni, hogy milyen az, amikor a cigók úgy járnak ki-be a házadba, mintha az övék lenne. A rendőrség pedig nem segít. A kollegámnak volt egy kis üzlete Miskolcon (nem egy kis tanya, ahol nincs rendőr). A cigók bementek, lepakoltak mindent a polcról, majd távoztak. Tudod mit mondott a rendőr, mikor feljelentést akart tenni a kollegám? Hogy ő nem keres annyit rendőrként, hogy ebből ügyet csináljon, mert félti a saját és a családja életét, mivel ők is a környéken laknak. És akkor itt a Gárdát fikázza mindenki, mikor még senkinek nem okoztak kárt? Felháborító! Nemhogy örülne mindenki, hogy ha kell, akkor megvédi a magyarokat valaki, ha mással nem, legalább megmutatják a jelenlétüket. A magyar egy halálraítélt nemzet az olyanok miatt, akik sz.arnak azokra az emberekre, akik nap, mint nap zaklatásnak vannak kitéve.

2011. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
92%
Egy, azaz egy darab esetet nem tud mondani senki, amikor a Gárda valóban erőszakot alkalmazott volna bármelyik megmozdulásán. Egyszerűen "jó" tőlük rettegni és hazudozni róla, mert összefognak, és mert pusztán a megjelenésükkel többet érnek el, mint a rendőrök, akitől a valódi bűnözők, tolvajok, zsebesek sem félnek. Sőt...
2011. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!